Çukur - 9. Bölüm Özet ve Fotoğrafları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çukur - 9. Bölüm Özeti:

Yamaç, hayatının en zorlu sınavını verecektir. Bir yanda babası İdris, diğer yanda sevdiği kadın Sena büyük tehlike altındadır. Yamaç’ın bu olaya karşı tepkisi başta Serdar olmak üzere herkesi şaşırtacaktır.

Sena’yı kaçıran Selim, iyice köşeye sıkışacaktır. Serdar’ın adamları tarafından tombalacıda tutulan Vartolu ve Celasun, Celasun’un tehlikeli planıyla oradan kaçmaya çalışır. Nefeslerin tutulacağı bu anda Celasun’un planı hiç tahmin etmedikleri birinin zarar görmesine sebep olur.

Bu sırada Yamaç’ın dişli olduğunu gören Serdar ise adamlarına Çukur’a saldırmalarını söyler. Hedefte İdris’in evi de vardır. Serdar’ın pes etmeyeceğini anlayan Yamaç, harekete geçer. Silahların patlayacağı bu anda ekran başındakiler namlunun ucundaki kişinin kim olacağını büyük bir merakla bekleyecek.

Çukur - 9. Bölüm Fotoğrafları:

7y5AgL.jpg

POmQkd.jpg

g9EX80.jpg

ZOmYko.jpg

o6oE3R.jpg

lbmEjg.jpg

V3mEaj.jpg

nJZEMB.jpg

vJrZ5r.jpg

1GqNv5.jpg

a1mXXg.jpg

YOm44E.jpg

8NA88W.jpg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,660
Puanı
860
Dün resimleri görmüştüm de bu resme anlam veremedim Cumalimi gelecek acaba
İlk resim bariz flashback ancak ikincisi de öyle mi yoksa güncel mi kestiremedim. Ancak flashback tarafı bende daha ağır basıyor. Çünkü Selim ve İdris beraber bağlanmışlar. En son İdris kaçırılmıştı diyecektim ki şimdi geldi aklıma. Bu sahneden sonra kaçırmış olabilir lan onu. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,394
Puanı
1,060
İlk resim bariz flashback ancak ikincisi de öyle mi yoksa güncel mi kestiremedim. Ancak flashback tarafı bende daha ağır basıyor. Çünkü Selim ve İdris beraber bağlanmışlar. En son İdris kaçırılmıştı diyecektim ki şimdi geldi aklıma. Bu sahneden sonra kaçırmış olabilir lan onu. :A

Aynen ilk resim kesin flasbackte ikinci resim flashback mi değilmi bende kararsız kaldım o konuda kafam karıştı diyebilirim:D cumali ne oldu onu merak ediyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Babasının tutulduğu yer 2.fotoda Cumali orayı basmıs sanırım :Z:Z:Z @S.G.A.T. @MasacRE- @xemrexxx