Çukur - 45. Bölüm Yorumları | 2. Sezon 12. Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çünkü güçlenmemeleri lazım, ezik ezik dolanmaları lazım sezon sonuna kadar :A Peki benden sana bir soru. Bölümün başında karakuzular evi basacağı zaman Yamaç çıkıp yürüdü ya. O esnada onu takip eden üç tane karakuzu niye arkadan sıkıp öldürmedi de Yamaç'ın önüne dönmesini bekleyip silahlarını kaptırdı? :A

Aha bak burası, var mı cevaplamak isteyen? :A @xemrexxx @serhatt
Çünkü Yamaç ölse dizi biter bee :A :A :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
cumali koçovalı karakterinin giriş ve şimdiki hali temsili değil :D:D @Çiğdem-
WqV4B8.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hüseyin bile değil şimdiki hali eşittir Şükrü. Yamaç'a yancı olup çıktı koskoca Cumali Koçovalı :A @Çiğdem-

%C5%9E%C3%BCkr%C3%BC-Koruyucu-kimdir-ka%C3%A7-ya%C5%9F%C4%B1nda-boy-kilo-aslen-nereli-biyografi.jpg
cumali koçovalı karakterinin giriş ve şimdiki hali temsili değil :D:D @Çiğdem-
WqV4B8.jpg
İlk 2 bölümde olan ağırlığını 3.bölümle birlikte yitirdi :A Yamacın emrine giriceğini düşünüyorduk zaten ama bunu çok çabuk yaptılar Yamaç el falan kaldırıyor bildiğin çocuk gibi azarlıyor 46 yaşındakı adamı :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk 2 bölümde olan ağırlığını 3.bölümle birlikte yitirdi :A Yamacın emrine giriceğini düşünüyorduk zaten ama bunu çok çabuk yaptılar Yamaç el falan kaldırıyor bildiğin çocuk gibi azarlıyor 46 yaşındakı adamı :A :A :A
Ee koskoca süper kahraman Yamaç efendi varken kim ne yapsın Cumali'yi :A Koy Yamaç'ı CW'ye gram sırıtmaz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ee koskoca süper kahraman Yamaç efendi varken kim ne yapsın Cumali'yi :A Koy Yamaç'ı CW'ye gram sırıtmaz :A
Ödülü Vartolu kazanmış sanırım ama ezilmesin diye Arasla ortak vericeklermiş diye duydum :A :A :A Kendi başrol oldu dizide başkasına başrol ödülünü verdirmez ama oy çoğunluğu büyük ihtimalle Vartoluda bu ikisinin alıcak olmasıda bu yüzden Erkana tek yedirmezler :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ödülü Vartolu kazanmış sanırım ama ezilmesin diye Arasla ortak vericeklermiş diye duydum :A :A :A Kendi başrol oldu dizide başkasına başrol ödülünü verdirmez ama oy çoğunluğu büyük ihtimalle Vartoluda bu ikisinin alıcak olmasıda bu yüzden Erkana tek yedirmezler :A :A :A
Onu bilemeyeceğim, senin gibi kuduruklar Yamaç memelerini açınca ona oy atmışlardır sonuçta :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Eğer Yamaç kazansaydı Erkanı ödüle ortak falan etmezlerdi :F İkisi alırsa eğer bilinki kazanan Erkan ama Yamaç tek ona verdirmez o konuda haksızda değil :A :A :A
O olayın hangi kategoride olduğu bile belli değil, belki bambaşka bir şey çıkacak 1136516 tane kategori var :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O olayın hangi kategoride olduğu bile belli değil, belki bambaşka bir şey çıkacak 1136516 tane kategori var :A
En iyi başrol erkek ödülüymüş :F Eğer o ödülü ikisi alırsa Erkan kazandı Yamaça ezilmesin diye ortak ettiler derim başkasına beni ikna edemezler :A :A .A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
En iyi başrol erkek ödülüymüş :F Eğer o ödülü ikisi alırsa Erkan kazandı Yamaça ezilmesin diye ortak ettiler derim başkasına beni ikna edemezler :A :A .A
O nerede yazıyor ben bir kategoride uzlaşamadılar iki kişiye verdiler ödülü diye gördüm sadece :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Vartolu alır inş erkek oyuncu ödülünü dedim . Ben ona kullanmıştım @Aserat Aras ile ikisine verilicek diye konuşuluyor dedi :A :A :A
Söylentiymiş işte sadece belli değil :A Bu arada ben Haluk Bilginer'e oy kullanmıştım, iki kişi ise Haluk Bilginer ile Erkan Kolçak olsa ne güzel olur ama ne anlar bu millet kaliteden :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Söylentiymiş işte sadece belli değil :A Bu arada ben Haluk Bilginer'e oy kullanmıştım, iki kişi ise Haluk Bilginer ile Erkan Kolçak olsa ne güzel olur ama ne anlar bu millet kaliteden :A
Aaa iki kişiye oyları eşit diye değil Aras ezilmesin diye Erkana ortak edecekler benim düşüncem bu tabi ikisine verilirse ozaman geçerli olur sözüm :A :A :A

Sende gidip moruk adama atmışsın :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa iki kişiye oyları eşit diye değil Aras ezilmesin diye Erkana ortak edecekler benim düşüncem bu tabi ikisine verilirse ozaman geçerli olur sözüm :A :A :A

Sende gidip moruk adama atmışsın :F
Terbiyesiz hadsiz, koskoca Haluk Bilginer'e moruk demeye utanmıyor musun :eek:

giphy.gif