Çukur 35. Bölüm Özeti ve Fotoğrafları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Afet Güçverir @sokak sanati @Bully @Arslan Bey @MasacRE- @MEnes @Sherlock @ömer karataş @xemrexxx @kerem @serhatt @Felon @mesmeso61 @turkuazz @cookies

Analizi izleyin en akıcı analizler burada , ayrıca yaşayanlar hakkında yine ortaya çıkan yeni isimler var birine çok şaşırıcaksınız :A :A :A
Burada anlatılanlar bu kez mantıklı geldi ama tabii tamamı tutmayabilir. :D

Hatta hatırla @Sherlock. Seninle Burak Sergen meselesini de konuşmuştuk. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

10 dakikamı ayırıp izlemeye üşendim, muhtemelen zaten tahmin ettiğimiz şeyleri söylüyordur. Çok ekstra bir şey olduğunu sanmıyorum. :A

Burak Sergen'in o ara tiyatro yüzünden takvimi yoğundu diye hatırlıyorum, o yüzden diziden çıkmıştı sanırım. Zaten öldüğü de net bir şekilde gösterilmedi, geri gelme ihtimali tabii ki var. Zaten dediğin gibi konuşmuştuk seninle. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
10 dakikamı ayırıp izlemeye üşendim, muhtemelen zaten tahmin ettiğimiz şeyleri söylüyordur. Çok ekstra bir şey olduğunu sanmıyorum. :A

Burak Sergen'in o ara tiyatro yüzünden takvimi yoğundu diye hatırlıyorum, o yüzden diziden çıkmıştı sanırım. Zaten öldüğü de net bir şekilde gösterilmedi, geri gelme ihtimali tabii ki var. Zaten dediğin gibi konuşmuştuk seninle. :A
Hızlı hızlı geçerek baktım zaten. Burak Sergen, birisinin "çukur'daysan beğen." yazısını beğenmiş. Oradan çıkmış. :D

Aynı zamanda Cumali, Aliço'nun yanına gidiyormuş. Bir de Ercan Kesal'a "dizide misin?" diye soruyorlar yolda, o da kafasını sallıyor. O tarz analizler işte. :D

Yalnız iyi izlenme alıyor hani. Trendlere bile giriyor. Olayı çözmüş eleman. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10 dakikamı ayırıp "Çukur - analiz" videosu izlemek bana çok mantıklı gelmiyor, kütük bey ve ben üşengeç adamlarız. :A @MasacRE-

Emmide ölmemiş yapım şirketi açıklamış :A

Bırak 10 dakıkayı saatlerdir bir sürü kişi canlı yayın yapıyor millet kafayı yemiş diziyle :F :F :F

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Analizleri sıkıcı değilki diziden sahnelerle götürüyor Çukur resmi tanıtımlarından farkı yok @Sherlock gizli gizli izlemeyi düşünüyordur :A :A :A
Sıkıcı değildir de, bu kadar da diziyle içli dışlı olmamak lazım. Fazla içli dışlı olmak, sıkmayı da beraberinde getirir. İşte bu yüzden bu kadar detayla hiç uğraşmıyorum. :A

Hepsi süprizli olsun, tahmine ya da analize gerek yok. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sıkıcı değildir de, bu kadar da diziyle içli dışlı olmamak lazım. Fazla içli dışlı olmak, sıkmayı da beraberinde getirir. İşte bu yüzden bu kadar detayla hiç uğraşmıyorum. :A

Hepsi süprizli olsun, tahmine ya da analize gerek yok. :A
Aaa haklısın şu ölenleri dizide fikrim yokken görsem daha heyecanlı olur tabi ama biz türkler tuhaf milletiz :A

Yabancı dizilerde sık oluyor bölümü izlemeden önce yorum okuyorlar :F @xemrexxx @Afet Güçverir

Sonrada spoi verenlerle kavga ediyorlar senin yorumlarda işin ne izlemeden :A :A :A