Çukur - 34.Bölüm Yorumları | Yeni Sezon

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Pera, yani Gökhan Mandır'ın söylediğini düşünüyorum ama kimin söylediğini hiç yazmamışlar. Pera'yı bilen biliyor, o şekilde çıkarır onun söylediğini. Diğer türlü Aras Bulut sanır millet. Çiğdem de, Mor ve Ötesi sandı. :A
Aras O Ses'de şarkı söylemişti ona uymuyor dizideki performanslar :D Pera kesin zaten youtube'da yorumlara yazmışlar niye Pera olduğunu yazmıyorsunuz diye kızmış millet :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aras O Ses'de şarkı söylemişti ona uymuyor dizideki performanslar :D Pera kesin zaten youtube'da yorumlara yazmışlar niye Pera olduğunu yazmıyorsunuz diye kızmış millet :A
O Ses Türkiye'deki performansıyla da teyit etmeye çalışmıştım, olmadı. :A

Çukur'daki bu performansı da var. Gökhan Mandır'ın sesine benzeme yoluna gidiyor burada ama hiç benzemiyor. Sesini kalınlaştırma var ama estetik yok. :D

Yorumları gördüm de, Pera'dan ya da Gökhan Mandır'dan herhangi bir ışık yok. Gökhan Mandır'ın vokalliği olduğu için, Pera'dan bağımsız da olabilir. Gökhan Mandır'dan ışık olsa, çözülecek mesele. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O Ses Türkiye'deki performansıyla da teyit etmeye çalışmıştım, olmadı. :A

Çukur'daki bu performansı da var. Gökhan Mandır'ın sesine benzeme yoluna gidiyor burada ama hiç benzemiyor. Sesini kalınlaştırma var ama estetik yok. :D

Yorumları gördüm de, Pera'dan ya da Gökhan Mandır'dan herhangi bir ışık yok. Gökhan Mandır'ın vokalliği olduğu için, Pera'dan bağımsız da olabilir. Gökhan Mandır'dan ışık olsa, çözülecek mesele. :)
Evet neden hiç bahsedilmemiş Pera'dan veya Gökhan Mandır'dan bilmiyorum ama Aras değil yani o belli :D Herkes her şeyi yapacak diye bir şey yok Aras'dan tamam oyuncu olmuş da şarkıcı olmaz yani zorlamasın kendini :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Evet neden hiç bahsedilmemiş Pera'dan veya Gökhan Mandır'dan bilmiyorum ama Aras değil yani o belli :D Herkes her şeyi yapacak diye bir şey yok Aras'dan tamam oyuncu olmuş da şarkıcı olmaz yani zorlamasın kendini :A
Aras Bulut, orjinal sesinden çıkarak söylüyor bir de. :D

Bu performansında Kaan Tangöze'ye benzemeye çalışmış örneğin. :A

Burada da şarkıyı yorumlarken hafiften Cem Karaca tınıları, yükselirken de yine Kaan Tangöze etkisi. :A

Kısacası; şarkı söylerken, kendi sesiyle değil; başkalarını taklit ederek söylüyor. Sesini Gökhan Mandır'ın sesine benzeterek söylemeye çalışma yeteneği varsa, bir şey diyemeyiz ama oraya kadar çıkamaz sanırım. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kaybolmadım da bölümü izlemeden bakmıyorum yorum sayfasına, bu sefer baya da geciktim dün gece izleyebildim yeni bölümü :D Ben de niye bu kadar ısrarla etiketliyorlar diyorum, demek ki üstün müzik kulağıma ihtiyaç duymuşsunuz :A

Çukur'da çalan tabi ki Mor ve Ötesi'nin performansı değildi Çiğdem ne kadar saçma bir kulak var sende :A Pera coveriydi bölüm başındaki Müslüm Gürses'in Garipler şarkısını da Bir Derdim Var'ı da Pera coverlemiş.
Pera, yani Gökhan Mandır'ın söylediğini düşünüyorum ama kimin söylediğini hiç yazmamışlar. Pera'yı bilen biliyor, o şekilde çıkarır onun söylediğini. Diğer türlü Aras Bulut sanır millet. Çiğdem de, Mor ve Ötesi sandı. :A
Aaa ben youtubede yorumlarına falan bakmadım Peramıdır nedir ilk defa gördüm öyle yaşayan birisini Arslan Bey gösterince :A :A :A

Ama Yamaç ne alaka ayoll o konuda da Arslan bey sapıttı biraz benim gibi :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aras Bulut, orjinal sesinden çıkarak söylüyor bir de. :D

Bu performansında Kaan Tangöze'ye benzemeye çalışmış örneğin. :A

Burada da şarkıyı yorumlarken hafiften Cem Karaca tınıları, yükselirken de yine Kaan Tangöze etkisi. :A

Kısacası; şarkı söylerken, kendi sesiyle değil; başkalarını taklit ederek söylüyor. Sesini Gökhan Mandır'ın sesine benzeterek söylemeye çalışma yeteneği varsa, bir şey diyemeyiz ama oraya kadar çıkamaz sanırım. :)
Yok ya Pera'dır kesin bu bölümdeki performanslar, hem Aras olsa Harun Tekin'i taklit ederdi niye Gökhan Mandır'ı taklit etsin ki :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi bakalım. :A Söz ve Çukur'a bakarım işte yeter. Yarı yıl tatilinde konuşuruz yine. :D

Hahaha sen o kadar bölümü izle, en bomba yeri olan sonuna bakmadan yorum yaz, Çiğdem'e malzeme ver. :A Bu durum ders olur artık ona :D
Fazla diziyi napacan zaten ikisi yeter benimde bunlara ekle Eşkiya Ertuğrul var Burak gelirse oda olmayacak :A

Şükrüye bakasım hiç gelmiyor :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aaa ben youtubede yorumlarına falan bakmadım Peramıdır nedir ilk defa gördüm öyle yaşayan birisini Arslan Bey gösterince :A :A :A

Ama Yamaç ne alaka ayoll o konuda da Arslan bey sapıttı biraz benim gibi :A :A :A
Ben ilk dinleyişimde anladım Pera olduğunu, sen hep itiraz ettin. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Pera müzik grubu ayoll, al bak 67 milyon dinlenen şarkıları bile var :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok ya Pera'dır kesin bu bölümdeki performanslar, hem Aras olsa Harun Tekin'i taklit ederdi niye Gökhan Mandır'ı taklit etsin ki :A
Harun Tekin'i taklit edebilmek için, iyi bir tiz sese sahip olması gerekir ama o kadar da tiz sese sahip yok. :D

Gökhan Mandır'ın olduğu kesin zaten de, benim kastım taklitçi olduğu söylerken. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fazla diziyi napacan zaten ikisi yeter benimde bunlara ekle Eşkiya Ertuğrul var Burak gelirse oda olmayacak :A

Şükrüye bakasım hiç gelmiyor :A :A :A
Bi merak ettiğim de Kıvanç'ın dizisi ama onu es geçecez mecbur. 2 dizide kalayım, o tutarsa ona da sonra bakarız. :D

Şükrü yazın başladığı için bu kadar devam edebildi, kış sezonunda 4 bölümde kalktıydı. :A Soğumuştum zaten ben de, yapacak bir şey yok, yazın vakit geçirttirdi işte biraz bize. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bi merak ettiğim de Kıvanç'ın dizisi ama onu es geçecez mecbur. 2 dizide kalayım, o tutarsa ona da sonra bakarız. :D

Şükrü yazın başladığı için bu kadar devam edebildi, kış sezonunda 4 bölümde kalktıydı. :A Soğumuştum zaten ben de, yapacak bir şey yok, yazın vakit geçirttirdi işte biraz bize. :D
Kıvancın izlediğim ilk dizisi olacak mutlaka bakacam hatta bugün @serhatt ile konustuk Zibidi Emrahı yine polis olacak sanırım ne orjinal :A :A :A @xemrexxx