Çukur 30.Bölüm Yorumları

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
o koskoca tüpü patlatıp içeriden canlı çıkmalarını pek anlayamadım. Bir açıklaması vardır muhtemelen. :D Derin-Meke çok güzel ilerliyor. :bhr::A Tuttum bunları. :D Derin de zayıflamış baya güzelleşmiş Maşallah. :D

Son düzenleme:

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,981
Puanı
1,060
o koskoca tüpü patlatıp içeriden canlı çıkmalarını pek anlayamadım. Bir açıklaması vardır muhtemelen. :D Derin-Meke çok güzel ilerliyor. :bhr::A Tuttum bunları. :D Derin de zayıflamış baya güzelmiş Maşallah. :D
Ben senin için Karacayı uygun görmüştüm ama :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ben senin için Karacayı uygun görmüştüm ama :A
Tesadüf daha şimdi bu kız da güzelleşmiş diye söyledim içimden. :A İkisi de güzel gerçekten. :A Derin daha güzel ama :bhr: Büyük kayıbımız gazeteci kızdan sonra iyi geldi bu ikili diziyi izlerken :A @Çiğdem-

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,981
Puanı
1,060
Tesadüf daha şimdi bu kız da güzelleşmiş diye söyledim içimden. :A İkisi de güzel gerçekten. :A Derin daha güzel ama :bhr: Büyük kayıbımız gazeteci kızdan sonra iyi geldi bu ikili diziyi izlerken :A @Çiğdem-
Çiğdem çatlıyordur Çukurun kızları kendisinden güzel diye :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem çatlıyordur Çukurun kızları kendisinden güzel diye :A
Aaa ben tam aksine Meke Derin sahnelerine gıcık oluyorum ayoll :A :A :A

Mekenin abartılı halleri bağılarak konusmaları gıcığıma gidiyor :A :A :A