Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın Sevgililer Günü Özel Bölümü Yayınlanacak!

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Aha Show hergün yayınlamaya başladı bile programı. Eh be Kanal D niye verirsin bu programı bak kalitesiz bi şekilde yayınlıyorlar. :(

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Arkadaşım ÇGHB'nin neresi kalitesiz? Sana göre zaten Kanal D yayınlarsa kaliteli olacak belli.
Arkadaşım kaçtır sen mesajı düzgün okumadan cevap veriyorsun. Ben kötü yayınlıyor manasında dedim. Yeni bir Pis Yedili geçirdi ele. Onun gibi sabah akşam yayınlar.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada @EveN, Kanal D'de kafasına göre yayınladığı oluyor. Bir bakıyoruz, yayınlıyor. Mesela geçen haftayı hatırla. Az da olsa yayınladı. Bunu özellikle diğer yan kanalı tv2'de görüyoruz. Bol bol tv2'de yayınlıyor bölümleri. Yani kanallar için kaliteden tam anlamıyla bahsetme. Yayın akışı sabit değil kanalların, sürekli değişiyor. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu arada @EveN, Kanal D'de kafasına göre yayınladığı oluyor. Bir bakıyoruz, yayınlıyor. Mesela geçen haftayı hatırla. Az da olsa yayınladı. Bunu özellikle diğer yan kanalı tv2'de görüyoruz. Bol bol tv2'de yayınlıyor bölümleri. Yani kanallar için kaliteden tam anlamıyla bahsetme. Yayın akışı sabit değil kanalların, sürekli değişiyor. :)
tv2`de haklısın sık-sık yayınlıyordu ama sonuçta yöneticileri aynı değil.

Kanal D bir tek Perşembe ve Cuma yayınladı. Hep de öyle yayınlayacak. :) Karışıklık olmadı. :)

- - - Ekleme - - -

İki gün gözüne çok mu geldi?
Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma

6 gün çok geldi desek daha doğru olur.

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
EveN post: 1383454' Alıntı:

Kanal D bir tek Perşembe ve Cuma yayınladı. Hep de öyle yayınlayacak. :) Karışıklık olmadı. :)

- - - Ekleme - - -

Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma

6 gün çok geldi desek daha doğru olur.

Arkadaşım PazarPazartesiPerşembe ve Cuma günleri yayınlanmıyor.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Aynı gruba bağlılar. Yani tv2 istese böyle yayın yapmaz. Ayrıca Show TV'nin yeni yöneticileriyle yepyeni bir kanal olma çabasını görüyorsundur. Haliyle bu tür tekrar yayınlara başvuracaktır. Yeni yapımlar geldikçe boşluklar kapanır. Kanal D'de böyle olsa eminim bu şekilde yapar, ki arada yayınlıyorlar programı. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Aynı gruba bağlılar. Yani tv2 istese böyle yayın yapmaz. Ayrıca Show TV'nin yeni yöneticileriyle yepyeni bir kanal olma çabasını görüyorsundur. Haliyle bu tür tekrar yayınlara başvuracaktır. Yeni yapımlar geldikçe boşluklar kapanır. Kanal D'de böyle olsa eminim bu şekilde yapar, ki arada yayınlıyorlar programı. :)
tv2 ile Show Tv bir tutulmamalı. Show büyük bi kanal. Tv2 herşeyi 5 gün yayınlıyor yükselmek için. Ama Show'a yakışmıyor.

Yükselme çabası için yeni diziler, program üretmeliler.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aha, Show hergün yayınlamaya başladı bile programı. Eh be Kanal D niye verirsin bu programı, bak kalitesiz bi şekilde yayınlıyorlar. :(

Programı kalitesiz demedi ki, kanal kalitesiz yayınlıyor dedi. :)
Haftada 2 gün yayınlanıyor nesi kalitesizce anlamadım. Even unutma geçen yazlarda reyting uğruna kaliteli dediğin Kanal D ÇGHB'nin tekrarını her gün yayınlıyordu. :wink:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Haftada 2 gün yayınlanıyor nesi kalitesizce anlamadım. Even unutma geçen yazlarda reyting uğruna kaliteli dediğin Kanal D ÇGHB'nin tekrarını her gün yayınlıyordu. :wink:

Yalnız ben kalitesiz demedim, @EveN'in ne demek istediğini anlattım. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Hayır PT'de yayınlanıyordu.
Sabah kuşağında yayınlıyordu. Prime Time`da yayınladığı oldu ama haftanın her günü asla yayınlamıyordu. Geçen sene hafta içi her gün BBEB vardı, ne ÇGHB`ı?

- - - Ekleme - - -

@mrt-06 Baktım geçen sene bugünlere akış şöyleydi:

Pazartesi

BBEB-Sultan

Salı:

BBEB

Çarşamba:

BBEB-Annem Uyurken

Perşembe:

BBEB-Kötü Yol

Cuma:

BBEB

Cumartesi

Akasya Durağı

Pazar

Sinema

Yani hergün ÇGHB`ın yayınlandığı bi dönem yok, varsa reytingleri koy.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Sabah kuşağında yayınlıyordu. Prime Time`da yayınladığı oldu ama haftanın her günü asla yayınlamıyordu. Geçen sene hafta içi her gün BBEB vardı, ne ÇGHB`ı?

- - - Ekleme - - -

@mrt-06 Baktım geçen sene bugünlere akış şöyleydi:

Pazartesi

BBEB-Sultan

Salı:

BBEB

Çarşamba:

BBEB-Annem Uyurken

Perşembe:

BBEB-Kötü Yol

Cuma:

BBEB

Cumartesi

Akasya Durağı

Pazar

Sinema

Yani hergün ÇGHB`ın yayınlandığı bi dönem yok, varsa reytingleri koy.

Revan her gün lafın gelişi ama şunu demek istedim Show TV'den daha kalitesizce yayınladı üstte yazdığın yayın akışın dan anlaşılıyor.

- - - Ekleme - - -

Show TV haftada 2 kere yayınlıyor Kanal D ise hafta da 5 gün.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Kanal Fanatikleri yine saldiriya gecmis @EveN dikkat et yine Kanal D fanatik damgasi yiyebilirsin :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Revan her gün lafın gelişi ama şunu demek istedim Show TV'den daha kalitesizce yayınladı üstte yazdığın yayın akışın dan anlaşılıyor.

- - - Ekleme - - -

Show TV haftada 2 kere yayınlıyor Kanal D ise hafta da 5 gün.
Show Tv haftada 4 güne kaldırdı ve prime time. Kanal D haftanın 5 günü sabah kuşağında yayınladı. undan doğal bi şey olamaz. O Zaman Pis Yedili de, Hayat Bilgisi de aynı damgayı yemeli. Her kanal hafta içi ger gün tekrar bi şeyler yayınlar. Çok doğal. Ne var ki bunda?

Kanal Fanatikleri yine saldiriya gecmis @EveN dikkat et yine Kanal D fanatik damgasi yiyebilirsin :D
Yedim bile. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yazık ya halen dikkat çekme çabaları. Daha tınlanmadığının farkında değil.