''Çoban Yıldızı'' Final Kararı Aldı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Çoban Yıldızı'' Final Kararı Aldı!

photos1488895627-1920-600-mpositioned-640x360.jpg

FOX TV'nin sevilen dizisi ''Çoban Yıldızı'' ekran macerasını sonlandırıyor!

Yapımcılığını Most Production'un yaptığı, başrollerinde Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Menderes Samancılar, Selim Bayraktar, Arif Erkin, Serhat Özcan, Aysun Metiner, Taygun Sungar, Elif Çakman, Feyza Işık ve Sahra Şaş gibi isimlerin yer aldığı dizinin bu hafta sezon finali yapması bekleniyordu. Fakat kanal ve yapımcı son dakika kararıyla dizinin final yapmasına karar verdi.

''Çoban Yıldızı'' final bölümüyle yarın 20.00'da FOX'ta!
Orijinal formatta oku

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Çok doğru bir karar. :A Yeni sezonda kötü reytinglerle final yapmak zorunda kalırdı. Selin fanları da sakinleşir zamanla. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
@denizz19 adına forumda 1 günlük yas ilan ediyoruz :A

Bu arada hangi diziye salladıysam 2-3 haftaya bitti (Anne, Çoban Yıldızı) ama Kırgınlar'a sadece benim gücüm yetmiyor topluca üflememiz lazım :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@denizz19 şokta :A

İlk bölümleri güzeldi ama Kapadokya'dan gidince sevememiştim. Final olmasına üzüldüm ama düşüşe geçmişti, daha fazla düşmeden bitmesi iyi olmuş.

Sadece sezon finali olarak belirtilen bölümün 1 gün içinde Final olarak değişmesini doğru bulmadım. Aklıma Evlat Kokusu geldi yeni bölüm diye yayınlanıp son gün final kararı çıkması.ss :T

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,983
Puanı
1,061
Vatanım Sensin'in son kurbanı. @denizz19 forumu başımıza yıkmasa bari. :A

Ama bir gün önceden duyurulması izleyicilere hakaret gibi bir şey olmuş, FOX aynı şeyi Bana Sevmeyi Anlat ve Kördüğüm için de yapmıştı.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Perşembe akşamlarının en kaliteli dizisiydi. VS - CvG üst üste koy bu dizideki tadı veremezdi kesinlikle. Üzüldüm tabi ama yapacak bir şey yok. Dalga geçen arkadaşlar kusura bakmayın ama hiç sevimli değilsiniz. Dolu dolu bölümler seyrettik. Umarım sağlam bir final bölümü hazırlanmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim böyle kaliteli bir drama sundukları için.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Drama p*rnosunun biri daha bitiyor umarim yerine daha kaliteli bişi gelir:A
Perşembe akşamlarının en kaliteli dizisiydi. VS - CvG üst üste koy bu dizideki tadı veremezdi kesinlikle. Üzüldüm tabi ama yapacak bir şey yok. Dalga geçen arkadaşlar kusura bakmayın ama hiç sevimli değilsiniz. Dolu dolu bölümler seyrettik. Umarım sağlam bir final bölümü hazırlanmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim böyle kaliteli bir drama sundukları için.
@denizz19 ağlama, bir dizi için değmez gözyaşlarını akıtmana. :A
ismini değiştirsinler:A
Vatanım Sensin'in son kurbanı. @denizz19 forumu başımıza yıkmasa bari. :A

Ama bir gün önceden duyurulması izleyicilere hakaret gibi bir şey olmuş, FOX aynı şeyi Bana Sevmeyi Anlat ve Kördüğüm için de yapmıştı.
@denizz19 şokta :A

İlk bölümleri güzeldi ama Kapadokya'dan gidince sevememiştim. Final olmasına üzüldüm ama düşüşe geçmişti, daha fazla düşmeden bitmesi iyi olmuş.

Sadece sezon finali olarak belirtilen bölümün 1 gün içinde Final olarak değişmesini doğru bulmadım. Aklıma Evlat Kokusu geldi yeni bölüm diye yayınlanıp son gün final kararı çıkması.ss :T
@denizz19 adına forumda 1 günlük yas ilan ediyoruz :A

Bu arada hangi diziye salladıysam 2-3 haftaya bitti (Anne, Çoban Yıldızı) ama Kırgınlar'a sadece benim gücüm yetmiyor topluca üflememiz lazım :F
Çok doğru bir karar. :A Yeni sezonda kötü reytinglerle final yapmak zorunda kalırdı. Selin fanları da sakinleşir zamanla. :A
Deniz Şekerci fanları çıldırdı, Twitter sallanıyor. :A
Allah belanı versin FOX :A
ads.png

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Deniz Şekerci fanları çıldırdı, Twitter sallanıyor. :A
Allah belanı versin FOX :A
Ekli dosyayı görüntüle 55921
Yani bir bakıma benim açımdan iyi oldu yeni sezonda bakamazdım ama haklı olarak isyan ediyorlar kesinlikle seyirciye saygısızlık. Selin Şekerci güçlü bir kitleye sahip diziyle ilgili bir Tweet attığımda en az 50 kişi begeni rt yapıyor :D Ama dedigim gibi sağlam bir işti ekip olarak gerçekten her oyuncu ruhunu katmisti ama yapacak bir şey yok. İnsanlar birbirini sinir etmek için oh olsun dercesine seviniyorlar aşırı basit tavırlar. Forumdan soğutur böylesi. Şaka yapıyoruz demeleri de ayrı itici. :)

Dönüp dolaşıp onları bulur bedduaları. :A
Umarim Perşembe günleri hiçbir diziyi tutturamaz FOX :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yani bir bakıma benim açımdan iyi oldu yeni sezonda bakamazdım ama haklı olarak isyan ediyorlar kesinlikle seyirciye saygısızlık. Selin Şekerci güçlü bir kitleye sahip diziyle ilgili bir Tweet attığımda en az 50 kişi begeni rt yapıyor :D Ama dedigim gibi sağlam bir işti ekip olarak gerçekten her oyuncu ruhunu katmisti ama yapacak bir şey yok. İnsanlar birbirini sinir etmek için oh olsun dercesine seviniyorlar aşırı basit tavırlar. Forumdan soğutur böylesi. Şaka yapıyoruz demeleri de ayrı itici. :)

Umarim Perşembe günleri hiçbir diziyi tutturamaz FOX :)

Sakin ol uyma şu ergen sürüsüne. :A Dizi için iyisi oldu sürünüp mü bitsin sezonda zirvede bitecek. VS sezon finali yaptı yükseleceğine düştü belli bir şey. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
geçmiş olsun @denizz19 beklenmedik karar. :)
Aynen sağlık olsun :)

Sakin ol uyma şu ergen sürüsüne. :A Dizi için iyisi oldu sürünüp mü bitsin sezonda zirvede bitecek. VS sezon finali yaptı yükseleceğine düştü belli bir şey. :D
Ben kimseye uymuyorum sadece sizin şu sevinme halleriniz sinir bozucu. İnsanların izlediği bir dizinin bitmesine göbek atmadığınız kaldı sadece. Ben diziyi çok severek takip ediyorum ayrıca yaz ayındayız drama dizisi ne kadar yüksek alabilir ki. Biraz dizinin seyircisine saygı duymayı bilin bence yani sözüm sadece sana değil herkes için geçerli. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Ben kimseye uymuyorum sadece sizin şu sevinme halleriniz sinir bozucu. İnsanların izlediği bir dizinin bitmesine göbek atmadığınız kaldı sadece. Ben diziyi çok severek takip ediyorum ayrıca yaz ayındayız drama dizisi ne kadar yüksek alabilir ki. Biraz dizinin seyircisine saygı duymayı bilin bence yani sözüm sadece sana değil herkes için geçerli. :)
Yalnız bunu söylüyorsun da sen de İçerde dizisi için aynı görüşler içerisindeydin. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Bende izliyorum ama ticari bakmak zorundayım. :A Duygusallığa yer yok bu sektörde. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061

sen de aynısını yapıyorsun Deniz`cim.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yalnız bunu söylüyorsun da sen de İçerde dizisi için aynı görüşler içerisindeydin. :)
Ben İçerde için hiçbir zaman oh iyi ki bitti falan demem zaten dediğim zamanlar ise kesinlikle benim dizime laf atılırsa söylerim. Ayrıca İçerde dizisi neticede tasarlanmış şekilde bitti bu dizi bitiriliyor ikisi arasında dalga amaçlı olsa bile fark var ayrıca neden böyle bir geri dönüş yaptın onu da anlamasam da açıklamam bu :)

sen de aynısını yapıyorsun Deniz`cim.:A
Yiğite yazdıklarım sana da geçerli :)