Çilek Kokusu'nun Yeni Günü Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Çilek Kokusu'nun Yeni Günü Belli Oldu!

çilek-kokusu-dizi-1-150x150.jpg

Star TV'nin sevilen gençlik dizisi Çilek Kokusu'nun yeni günü belli oldu!

Başrollerini Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mine Tugay, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan ve Mahir Günşıray gibi isimlerin paylaştığı; yapımcılığını ise Gold Film'in üstlendiği yapım, 17 Ekim'den itibaren Cumartesi akşamları yayınlanacak ve 'İlişki Durumu: Karışık', 'Kiraz Mevsimi', 'Kertenkele', 'Güllerin Savaşı' gibi iddialı yapımlarla karşı karşıya gelecek.

Çilek Kokusu, yeni bölümüyle, yeni gününde, 17 Ekim Cumartesi 20.00'de Star'da!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,170
Puanı
410
aynı güne 3 genclik dizisi, ilk giden bu olacak gibi

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Geçen haftadan bu güne alınmalıydı bence. Kanalın cumartesi sorununu çözecek bir yapım. En azından sezon sonuna kadar kanalını idare eder. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
elveda diyebiliriz yolu pek uzun gözükmüyor

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben yeni gününde düşüş yaşayacağını ama kanalını sezon boyunca idare edeceğini düşünüyorum. Umarım kötü gitmez yeni gününde. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Genellikle genç/ergen kitleye hitap eden ve birbirini bir şekilde etkileyen İlişki Durumu: Karışık ve Kiraz Mevsimi'nin olduğu güne neden konulduğunu anlayamadım.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Genellikle genç/ergen kitleye hitap eden ve birbirini bir şekilde etkileyen İlişki Durumu: Karışık ve Kiraz Mevsimi'nin olduğu güne neden konulduğunu anlayamadım.

Kiraz Mevsimi'nin havası çoktan sönmüş gibi. İlişki Durumu Karışık çok eğlenceli bir dizi ama sadece romantik komedi. Çilek Kokusu'nun bu iki diziden farklı yanı romantik - komedi ve dramı eşdeğer olarak ilerletmeleri. Hatta son bölümlerinde tamamen dram gibi oldu denilebilir. Diziyi geçen hafta ve bu hafta çarşamba gününde harcayacaklarına direkt cumartesiye almaları lazımdı. Ama şu durumda bile tüm kategorilerde ben ilk 3'e gireceğini düşünüyorum. İlerleyen haftalarda zirveye de yerleşirse kimse şaşırmasın :)

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Reytinglerinde düşüş yaşayacaktır kesinlikle, yeni sezonda idare eder ratingler alabileceğini düşünüyorum ama sezon sonunda final yapacaktır kesinlikle..

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bahsettiğimiz dizi Diriliş Ertuğrul ve Poyraz Karayel'in karşısında 5 reytingi geçerek zirveyi zorlamış bir dizi. Bu kadar hafife almayın bence. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu dizi ismini sanki biraz kiraz mevsiminden esinlenerek almış:) yani isim bakımından benzetmiş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Kiraz Mevsimi'nin havası çoktan sönmüş gibi. İlişki Durumu Karışık çok eğlenceli bir dizi ama sadece romantik komedi. Çilek Kokusu'nun bu iki diziden farklı yanı romantik - komedi ve dramı eşdeğer olarak ilerletmeleri. Hatta son bölümlerinde tamamen dram gibi oldu denilebilir. Diziyi geçen hafta ve bu hafta çarşamba gününde harcayacaklarına direkt cumartesiye almaları lazımdı. Ama şu durumda bile tüm kategorilerde ben ilk 3'e gireceğini düşünüyorum. İlerleyen haftalarda zirveye de yerleşirse kimse şaşırmasın :)
Sonuçta üçünü de aynı kitle izliyor, bu nedenle biraz da olsa etkilenebilir. Yine de ilk 5'te yer alır büyük ihtimalle. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çarşamba sanki TOTAL çok mu yoğun zirvedeki 5 reytingi zor aldı. :A Çarşamba AB günü. :F