Çiftler Yarışıyor / Büyük Final / Oylama Başladı

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
VPgykP.png

Ve Çiftler Yarışıyor macerasının sonuna gelmiş bulunmaktayız bakalım şampiyon kim olacak?

Öncelikle Haftanın Sunucuları! (Begüm Birgören&İlker Kızmaz ve Kaan Urgancıoğlu&Hazal Filiz Küçükköse)
umuda-kelepce-vurulmaz-11bolum-emir-inci-hocanin-evine-gedip-ozur-diledi-12-ocak-persembe_9686887-34510_1280x720.jpg

kara-sevda-da-olay-sahne-zeynep-enistesinin-8291883_x_8739_o.jpg

Güncel Final Puan Durumu:
1) Behlül Bihter 42
2) Zeynep Memoli 31

Haftanın Dizisi:

Yarışmacılar:

Zeyno Memoli - Çiğdem-
Bihter Behlül - sokak sanati

Oy kullanacakların puan değeri:
Sunucu Puanı 6 Puan (MayısKralı)
Jüri Başkanı Puanı 5 Puan (EFE UYSAL)
Jüri Puanları 4Puan (MEnes,MasacRE,destere,Doğu,mrt-06,pompy)
Eski Yarışmacı Puanları 3 Puan (Bully,eskici,DarkLeqenD,batuhankaralar,xemrexxx,vadikızı,turkuazz,Aserat,denizz19)
Halk Puanları 2 Puan (BesaleT,OzaN,papuleoo,Forumdash,tolgab,ozmoturk,soo)

@Çiğdem- @xemrexxx @mrt-06 @EFE UYSAL @destere @MasacRE- @denizz19 @Aserat@sokak sanati @eskici @DarkLeqenD @turkuazz @Bully @batuhankaralar @vadikızı @mrt-06 @Doğu @MEnes @BesaleT @OzaN @papuleoo @Forumdash @tolgab @ozmoturk @soo

Son süre Pazartesi 18.00

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öncelikle @Çiğdem- sana başarılar.:D

Sonrasında @Bully @Ahmad @mrt-06 @destere @EFE UYSAL @turkuazz hepinizden destek bekliyorum. Muhteşem bir sahne ile geldim ve 5 dakikanızı almaz.:Z @ozmoturk @Tzira @tolgab @Tolstoyevski @denizz19 @Billy Kane @FaJi @soo @RüzgarGülü @cookies @FaJi sizlerde kaliteye önem verenler olarak bu efsaneye 5 dakika ayırıp oy verebilirsiniz :Z

Aynen sen ve @sokak sanati nı düşünerek koydum :A @Çiğdem- kızmazsın bu konuda :A

Konukları bende sevdim. Neslihan'in reklamını yapman hoş olmuş.:A

@MEnes @MasacRE- @Doğu tartışmaya kapalı bir oylama ile karşınızdayız. Aşkı Memnu finaline oylarınızı bekliyorum.:Z

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Öncelikle @Çiğdem- sana başarılar.:D

Sonrasında @Bully @Ahmad @mrt-06 @destere @EFE UYSAL @turkuazz hepinizden destek bekliyorum. Muhteşem bir sahne ile geldim ve 5 dakikanızı almaz.:Z @ozmoturk @Tzira @tolgab @Tolstoyevski @denizz19 @Billy Kane @FaJi @soo @RüzgarGülü @cookies @FaJi sizlerde kaliteye önem verenler olan bu efsaneye 5 dakika ayırıp oy verebilirsiniz :Z

Konukları bende sevdim. Neslihan'in reklamını yapman hoş olmuş.:A

@MEnes @MasacRE- @Doğu tartışmaya kapalı bir oylama ile karşınızdayız. Aşkı Memnu finaline oylarınızı bekliyorum.:Z
Oyumu verdim ve bunu da aradan çıkardım mutlulyum. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
mayıs böcüğünemi yolluyoruz ?keşke başkan olsaydım ya şimdi benim muhteşem oyum sıradan jürilerin oyuyla aynı sayılacak ne üzücü bir durum :) @Çiğdem- gibi değer bilen sunucu bulmak kolay değil tabi :)
Tamam gecikme ver oyunu.:A
@eskici @Bully gelin kankalar oy verin.:Z@HachiKo sen seversin aşkı memnu.:bhr:
@destereiyi bir bşkn olarak sunucusunu destekleyece tabikide ayoll yani oyu zeyno memoliye :A :A :A