Çiftler Yarışıyor 7.Hafta

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
@EFE UYSAL kullan artık kanki. :Z

@pompy senide bekliyorum. :D

@mrt-06 @Bully co admin desteklerine ihtiyaç var. :A

@MasacRE- @MEnes @Doğu @destere sıvacılar oylarınızı eksik etmeyin. :A

@vadikızı Bu hafta beni çok kırdın. Sırf o kadar vakit harcayıp oyları kullandığını düşündüğüm için oylarını sayıyorum ama bundan sonrası için hiçbir şey olmamış gibi davranmamı bekleme.

@xemrexxx sende kullan.:F

Kimler kullandı kimler kullanmadı bilmiyorum ama sizler kullanmazsanız -15 alırsınız. Elde bir kaç oy var kimse kullanmasa bile açıklanır ama kullanmanızı ricaa ediyorum. :bhr:

Sende beni kırdın tamam mı ben oy yollamayacaktım iki üç kere etiket geldi ben oy
vereyim dedim bu son oy vermemdi bir daha oy vermicem etiketleme bir daha beni Çiğdeme zaman verdin bana vermedin ben bir kere senden hatırlatma istedim o kadar senden hiç birşey beklemiyorum ne yaparsan yap umrumda değilsin

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sende beni kırdın tamam mı ben oy yollamayacaktım iki üç kere etiket geldi ben oy
vereyim dedim bu son oy vermemdi bir daha oy vermicem etiketleme bir daha beni Çiğdeme zaman verdin bana vermedin ben bir kere senden hatırlatma istedim o kadar senden hiç birşey beklemiyorum ne yaparsan yap umrumda değilsin

Çiğdem'e neden zaman verdim acaba? Kız o gün foruma hiç girmemiş. Ve süremiz 1 gün zaten senin 5 günün vardı pardonda her konuya yorum atıyorsunda burayı es geçince problem bende mi?

İkincisi ben seni konuya ismini yazmadım. Neden jüri değilim dediğinde "oy kullanmıcam iyi yarışmalar" dediğini kanıt gösterdim. Elendikten sonra mı etiketler gelmeye başladı sana?

Teşekkürler @pompy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Çiğdem'e neden zaman verdim acaba? Kız o gün foruma hiç girmemiş. Ve süremiz 1 gün zaten senin 5 günün vardı pardonda her konuya yorum atıyorsunda burayı es geçince problem bende mi?

İkincisi ben seni konuya ismini yazmadım. Neden jüri değilim dediğinde "oy kullanmıcam iyi yarışmalar" dediğini kanıt gösterdim. Elendikten sonra mı etiketler gelmeye başladı sana?

Teşekkürler @pompy

5 günde bana bir kere bile etiket gelmediii anladınmı gelmedi
eğer etiket geldiyse bana yalan söylüyorsam sabaha çıkmıyım tamam mı
sen bana sormadan sahnemi seçtin bir kere hatırlatma istedim gelmiyor etiket
gelmiyor gelse bakarım hemen tamam mı ben çoğu konuya girip bakıyorum etiket
gelmiyor diye 1 hafta yoktun forumda bende unutmuşum bir kere bile hatırlatma yapmadın
bana cevap verme bana konu kapanmıştır..

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Teşekkürler @pompy
sen bir 6.sezona giren dizime mentionlucam bildirim fazla gitmiyor biliyorsun