Çiftler Yarışıyor 7.Hafta Eleme Gecesi

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sonuçlar hazırda çok garip bir şey oldu o yüzden doğruluğu teyit etmem lazım. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sana bir ipucu jenerikisiz bişey bul bir dahakinde zaten dizim vardı bende kıvançtan kırdım puanı beren saateten kırmam merak etme

Finale çıkma şansım var doğrudan. Bakalım ne olacak

İlk 3'e girsem yeter.:(

Tebrikler @denizz19 1.liģi hakettin. Bana da finalin yolu taştan.:Z

@Çiğdem- sana da tebrikler ablam.:bhr:

Kim eleniyor şimdi. Ben Mira yaman kalsın diyorum.:A @Aserat @turkuazz

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ReyMaz - 46
BihBeh - 44
ZeyMem - 43
Poyraz Ve Yaman - 37

Şahane bir 1.liği aldım çok mutluyuz ReyMazı buraya taşıdığım İçin. Ailemin büyük desteği oldu bu konuda :F

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Şimdi ilk finalistimiz, @sokak sanati tebrikler. Ya 2.finalist kim olacak? Ama öncesinde Yaman Mira mı Poyraz Ayşegül mü elenecek?

@turkuazz ve @Aserat Yıldızlar Yarışıyor 5.sezonda olduğu gibi buradada ankette karşı karşıya gelecekler. :A Yeni sahne yollayacaklar ve 1 gün anket oylaması olacak. :D

denizz19 un uydurması

Bu aralar çok sinirlisin pompy noldu sana? :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şimdi ilk finalistimiz, @sokak sanati tebrikler. Ya 2.finalist kim olacak? Ama öncesinde Yaman Mira mı Poyraz Ayşegül mü elenecek?

@turkuazz ve @Aserat Yıldızlar Yarışıyor 5.sezonda olduğu gibi buradada ankette karşı karşıya gelecekler. :A Yeni sahne yollayacaklar ve 1 gün anket oylaması olacak. :D

beraberemi oldu:F hastahane sahnelerine dayanamıyorum özellikle ameliyat sahnelerine bende ameliyat geçirdim @MayısKralı

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
ReyMaz - 46
BihBeh - 44
ZeyMem - 43
Poyraz Ve Yaman - 37

Şahane bir 1.liği aldım çok mutluyuz ReyMazı buraya taşıdığım İçin. Ailemin büyük desteği oldu bu konuda :F

Eğer yarışma boyunca hafta 1.liği 1-2 kişinin elinde olsaydı çok üzülürdüm Dizi Savaşları'ndaki gibi bu yüzden senin adına sevindim tebrikler. :D

Evet öyle oldu. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

İyi bakalım neler olacak ama bu iki yarışmacıyıda yorar. İyi sahne kullanıp finale giden yolda eksik devam ederler.:(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Eğer yarışma boyunca hafta 1.liği 1-2 kişinin elinde olsaydı çok üzülürdüm Dizi Savaşları'ndaki gibi bu yüzden senin adına sevindim tebrikler. :D

Evet öyle oldu. :F
Beni hastahane sahnesi duygulandırdı söylüyim o zaman bide arka sokakların 376.bölümü vardı dahada duygulandırdı