Çiftler Yarışıyor 2.Hafta Eleme Gecesi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
gözlük neden rahatsız ediyor şimdi biri yolda yürürken sana tokat atıp kaçsa arkasından koşup sende tıokadı yapıştırırsın ama yolda giderken biri sana kötü kötü baksa saldırmak için bahanede bulmazsın çünkü yetersiz bir olumsuz eylem gerçekleşmiş . içinde ukte kalır öyle sinirlenip gitmek zorunda kalırsın ? :)
işte burda gözlük o kötü kötü bakma olayıyla denk düşüyor :)

boşver sonuçlarla ilgilenme zaten kimsenin elendiği yok iki çift laf yap daha iyi :))
Niye ki detaylı okumadım mesajları elenen kişi elenmedi başka biri mi elendi. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Niye ki detaylı okumadım mesajları elenen kişi elenmedi başka biri mi elendi. :A

her hafta biri sıkılıp ayrılıyor yarışmadan o yüzden elenenide affediyorlar :)
geçen hafta @Bully yarışmanın heyecanına dayanamayıp kaçmıştı bu haftada hogatha kaçmış sanırım :)) bizim elenmesini istediğimiz @eskici nin ise kaçacağı yok hala direniyor :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
geçen hafta @Bully yarışmanın heyecanına dayanamayıp kaçmıştı bu haftada hogatha kaçmış sanırım :)) bizim elenmesini istediğimiz @eskici nin ise kaçacağı yok hala direniyor :)
Hee anladıım. Ne diyeyim ki elenmesi gereken şanslı kişiler verilen ikinci şansları iyi kullansınlar bari. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Burda ben de sizleyim elenmek istiyorum :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
öyle kolay değil kurtulmak:) mayıs böcüğünün olurunu alman ve sonrada noter @dosimosi nin karara imza atması lazım öyle bir yarışmaki elenenler için çıkış yok :))
O degilde cok sacma degil mi bu durum senin hogatha elenmedigi halde yarismayi birakiyor ben ise elendigim halde birakamiyorum :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,176
Puanı
1,060
Zaten elendim ben normal sartlarda :A
evet orayi biliyorumda simdi konuya biraz fransiz kaldim ben. geri dönusun kesinmi simdi ??
bence sen elen birisi cigdemin yerine memoliyle yarismaya devam etsin. gecen bir arkadas diyordu yarismadan cekilen biri olursa beni alin diye :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
evet orayi biliyorumda simdi konuya biraz fransiz kaldim ben. geri dönusun kesinmi simdi ??
bence sen elen birisi cigdemin yerine memoliyle yarismaya devam etsin. gecen bir arkadas diyordu yarismadan cekilen biri olursa beni alin diye :)
Baskasi gelirse iyi olur ya ben elendim zaten devam etmeme gerek yok tam olarak ne olacak onu ben de bilmiyorum zaten :A
zaten en berbat sahneyle gelmişti daha ne yapsın :)))

ama şartlar normal değil demekki:) daha çeşitli entrikalar çevirmen lazım :))
Ne cevirecem sahne göndermem iste zten bu hafta da göndermedim -5 aldim ikinci kez göndermeyince -15 aliyormusuz :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Baskasi gelirse iyi olur ya ben elendim zaten devam etmeme gerek yok tam olarak ne olacak onu ben de bilmiyorum zaten :A

Ne cevirecem sahne göndermem iste zten bu hafta da göndermedim -5 aldim ikinci kez göndermeyince -15 aliyormusuz :A
-500 alsan ne olurki en fazla sonuncu olursun daha başkada bişey olmaz yine elenmezsin :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,176
Puanı
1,060
bu gidisle program final yapmadan yayindan kaldirilacak.