Çiğdem- 65.000'ler Kulübünde!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,299
Puanı
1,060
Evet kardeşim gerçekten hiç atlamadın, ben bile kendimden haberim yokken konumu açıyordun. :bhr:

Sen anladın. :D

Sen kardeş olarak gördüklerimden birisin o yüzden içimden geliyordud ben açayım dedim o dediğin konu için değildi ben asla öyle olsun diye düşünmemiştim atacan sağol öylle düşündüğün için;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canım ikidir ben açıyorum zaten seninkileri, bu sefer @Çiğdem- e fırsat vereyim bari :A
@Çiğdem- canım tebrik ederim, hep birlikte nice mesajlara inşallah :Z Yakındır beni geçmen :A

İşte hediyen, bu güzel arkadaşlığımız hep devam etsin inşallah :bhr:

ahhh çok teşekkürler @Bully aynanın en sevdiğim şarkılarından inş bu arkdslığımız hiç bozulmaz tabi ama benim özel dostluk dediğim kişiyle öyle bir hitimalin olmasıda söz konusu zaten olmaz yeriniz ayrı bliyorsunuz diğer kendini bilenlerle birlikte :bhr::bhr::bhr:

@mrt-06 çok güzel konular samimi içten açıyor ben çok beceremem böyle eşyleri ama forumda olursam güzel bir konu açacam inş ona :bhr::bhr::bhr:

Tebrikler çirkinella. :A
Abla derken? 40 yaşında mıymış gerçekten? @xemrexxx diyordu da inanmamıştım. :A
sen @xemrexxx in yolundan gitme ayoll kötü yol orası :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sen kardeş olarak gördüklerimden birisin o yüzden içimden geliyordud ben açayım dedim o dediğin konu için değildi ben asla öyle olsun diye düşünmemiştim atacan sağol öylle düşündüğün için;)
Ben bir şey demedim bile hemen onlar açsın ben açmıyım tamam tarzında mesaj yazdın, herkesi etiketlemem mi lazım düşünen açar. 2 seferdir de @Bully dışında açan olmadı zaten. :)

Sen kaç yaşındasın?
96'lıyım, 20.5 oluyorum. :A

ahhh çok teşekkürler @Bully aynanın en sevdiğim şarkılarından inş bu arkdslığımız hiç bozulmaz tabi ama benim özel dostluk dediğim kişiyle öyle bir hitimalin olmasıda söz konusu zaten olmaz yeriniz ayrı bliyorsunuz diğer kendini bilenlerle birlikte :bhr::bhr::bhr:

@mrt-06 çok güzel konular samimi içten açıyor ben çok beceremem böyle eşyleri ama forumda olursam güzel bir konu açacam inş ona :bhr::bhr::bhr:

Rica ederim. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Evet kardeşim gerçekten hiç atlamadın, ben bile kendimden haberim yokken konumu açıyordun. :bhr:

Sen anladın. :D
Atlar mıyım hiç Atacan'ım :A Zaten senin de @Çiğdem- in de yeni kulübe girmek üzere olduğunuzu takip ediyordum, Çiğdem dün gece 10 mesaj yazsa giriyordu :D

Sabah ben uyurken girmiş kulübe :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,299
Puanı
1,060
Ben bir şey demedim bile hemen onlar açsın ben açmıyım tamam tarzında mesaj yazdın, herkesi etiketlemem mi lazım düşünen açar. 2 seferdir de @Bully dışında açan olmadı zaten. :)

:DÇiğdemden istediğin için öyle dedim ben başka amaçla demedim herhangi bir amacım yoktu benim bu seferde ben açayım dedim yani düşündüm senide

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atlar mıyım hiç Atacan'ım :A Zaten senin de @Çiğdem- in de yeni kulübe girmek üzere olduğunuzu takip ediyordum, Çiğdem dün gece 10 mesaj yazsa giriyordu :D

Sabah ben uyurken girmiş kulübe :A

Mesaj sayıları anlık oluyor yanı forumda olamıyorum yoksa kaanında konusunu açmak istiyordum ama mesaj sayılarında o sürede bulunamıyorum forumda :F

ama atacanın 4.yıl konusunu ben açmıstım onun süresi belli olduğu için beklemiştim :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Rica ederim canım :bhr:

Bu hediyeyi de günler öncesinden düşündüm, sevdiğin sanatçının arkadaşlığımıza da uygun güzel bir şarkısı, beğeneceğini biliyordum :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
https://goo.gl/images/DD8vJn survivordan kurtaracak bir lig sana en iyi hediye olur @Çiğdem-
Rica ederim canım :bhr:

Bu hediyeyi de günler öncesinden düşündüm, sevdiğin sanatçının arkadaşlığımıza da uygun güzel bir şarkısı, beğeneceğini biliyordum :Z
bu ne @pompy :F

teşekkürler @Bully önceden takip ettiğin için vlla kendi sayımın ben farkında değilim dün gece 10 kaldığını bilmiyordum bugün fark ettim çoğu zaman kendi sayımızdan kendimiz haberimiz olmuyor :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ay daha sen minnakmışsın ya. :A
Sen kaç yaşındasın ki gıı. :A

Mesaj sayıları anlık oluyor yanı forumda olamıyorum yoksa kaanında konusunu açmak istiyordum ama mesaj sayılarında o sürede bulunamıyorum forumda :F

ama atacanın 4.yıl konusunu ben açmıstım onun süresi belli olduğu için beklemiştim :A
Evet zaten bu konularımı belli kişiler atlamıyor şöyle bir tarattım da sen @Bully @sokak sanati @MayısKralı dışında açan olmamış. :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- e tebrik falan yok bana yaklaşmış mesaj sayısında:) olacak iş değil ? umarım klavyen kırılır hogatha :)