Çetin'den Olay İtiraf, Avrupa Yakası'nın Yayınlanmamış Bölümleri Var!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
vmslskdvmj-aAtp_cover.jpg

TRT 2'de bir sohbet programına katılan yazar yönetmen Sinan Çetin'den yıllar sonra olay bir itiraf geldi. Bir dönem televizyonda fırtınalar koparan Gülse Birsel imzalı komedi dizisi Avrupa Yakası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dizinin yapımcılığını üstlenen Sinan Çetin Ata Demirer'in diziye Hümeyra ayrıldıktan sonra döndüğünü ikilinin kavgalı olduğunu söyledi. Açıklamalarına devam eden usta yapımcı Avrupa Yakası'nın yayınlanmayan bölümlerinin olduğuna da değindi!

"BÖLÜMLERİ ÇÖPE ATTIM"
Gazanfer Özcan’ın 2009’daki ölümünden sonra dizinin reytinglerinin düştüğünü söyleyen Çetin “Hiç yayınlanmamış bölümler var. Hümeyra ile Ata Demirer’in olmadığı bölümleri çöpe attım” dedi. Ata Demirer 2006’da Hümeyra ile kavga edip ‘Avrupa Yakası’ndan ayrılmıştı. Hümeyra 2008’de kadrodan ayrılınca diziye yeniden dönmüştü.

Sevilen dizi 2004 - 2009 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanmıştı...​

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Niye böyle açıklama yapmış durduk yere ki. Mutlaka bir yerlerde var nette yayınlasa mutlaka ilgi görür.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Programa denk geldim ve izledim. Avrupa Yakası'nın Gülse Birsel'in başarısı olduğunu söyledi. Yayınlanmamış bölümler derken de, Ilk bölümlerden bahsetti. Ata Demirer ve Hümeyra yerine kadroda ilk başta başka isimlerin olduğunu onlarla ilk bölümleri çektiklerini ve beğenmediği için yayınlamadıklarını söyledi. Hatta Volkan rolünü Ragıp diye bi oyuncunun oynadığını söyledi. Soyadını vermedi.