Çekirge İstilası Başladı!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
Bir göktaşı çarpsın artık böyle taksit taksit olmuyor :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Son söylentilerin doğru olduğunu düşünmüyorum, en azından 400 milyarı Türkiye’ye giriş yapmaz ancak yine de nereye giderse gitsin felaket. Bir de esas soru nereye değil neden olmalı. Neden durduk yere 400 milyar-milyon - trilyon bilmem kaç küsürü topyekün böyle bir göç hareketi başlatır? Ya bir yerlerde doğal afet benzeri bir şeyler olacak ya da ve daha mantıklı ve realist olacak olursak KÜRESEL ISINMA yüzünden. Zaten bu virüs olayının da bir şekilde küresel ısınmayla alakası olduğunu düşünüyorum. Küresel ısınma denen şey sandığımızdan çok daha yıkıcı olacak gibi duruyor, öyle aman canım en fazla terleyip güneşe kurşun sıkarız durumu çok masum kalacak.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Son söylentilerin doğru olduğunu düşünmüyorum, en azından 400 milyarı Türkiye’ye giriş yapmaz ancak yine de nereye giderse gitsin felaket. Bir de esas soru nereye değil neden olmalı. Neden durduk yere 400 milyar-milyon - trilyon bilmem kaç küsürü topyekün böyle bir göç hareketi başlatır? Ya bir yerlerde doğal afet benzeri bir şeyler olacak ya da ve daha mantıklı ve realist olacak olursak KÜRESEL ISINMA yüzünden. Zaten bu virüs olayının da bir şekilde küresel ısınmayla alakası olduğunu düşünüyorum. Küresel ısınma denen şey sandığımızdan çok daha yıkıcı olacak gibi duruyor, öyle aman canım en fazla terleyip güneşe kurşun sıkarız durumu çok masum kalacak.
+ 1545125555551222 diyebilirim. İçimi okumuşsun resmen. Durum hiç iyi değil.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Hadi corona neyse de çekirge niye bu kadar büyütüldü yahu, kime ne zararı var bu hayvanların. Hamam böceği veya sivrisinek gibi hayvanlar olsa anlarım bu abartıyı da şu an ha çekirge ha kuş benim için şu an. Mevsimsel geçişten dolayı yer değiştiriyor hayvanlar...
Bütün ekinleri yiyorlar 400 milyar taneler. saniyede bilmem kaç ton ekin yiyorlar

• Beğendim
Reactions: blacklion