'Çarpışma'nın Ödülünü Dizi Adına Alperen Duymaz Teslim Aldı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060
70850

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Uluç Bayraktar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ali Aydın'ın senaryosunu kaleme aldığı, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Rojda Demirer, Hakan Kurtaş ve Erkan Can gibi isimlerin yer aldığı 24. bölümüyle ekranlara veda eden "Çarpışma" Seul Drama Ödülleri'nde En İyi Drama Dizisi ödülünün sahibi olmuştu. Dizinin başrol oyuncusu Alperen Duymaz ödül törenine katılmak için Güney Kore’nin başkenti Seul’e gitti.

Uluslararası dizi sektörünün en prestijli ve kapsamlı ödüllerinden biri olarak gösterilen Uluslararası Seul Drama Ödülleri’nde en iyi dizi kategorisinde 19 ülkeden 45 finalistle birlikte yarışan 'Çarpışma'nın ödülü bugün gerçekleştirilen ödül töreninde Alperen Duymaz'a takdim edildi. Yakışıklı oyuncu ödülü alırken yaptığı konuşmasında: "Bu ödülü Ay Yapım ve tüm Çarpışma ekibi adına alıyorum. Çok teşekkürler" diyerek ödülü teslim aldı.

70849

Kaynak: Medyatava

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Bully and serhatt

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@serhatt @xemrexxx Çarpışmayı elediler karşıya oy atıp :A :A :A
O adamın kendisini sevmiyor maldan anlamadığı için normal karşılıyorum :A @Çiğdem @xemrexxx
Göster sıkıysa :A
Eleyen oyu vermemişler de bazı dizileri Çarpışma'nın önüne koymuşlar evet :A Hainlik potansiyeli var zaten bunlarda :A

Çiğdem, Çarpışma'ya başından sonuna kadar destek olmuş kutluyorum cadımı...

Alperen iyidir severim :A Bodrum Masalı, Çukur, Çarpışma güzel gidiyor .:A Sıradakine bakacağız :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eleyen oyu vermemişler de bazı dizileri Çarpışma'nın önüne koymuşlar evet :A Hainlik potansiyeli var zaten bunlarda :A

Alperen iyidir severim :A Bodrum Masalı, Çukur, Çarpışma güzel gidiyor .:A Sıradakine bakacağız :A
Göster sıkıysa :A
Sonrada utanmadan hala zibidinin fotosunu paylaşmaya devam ediyordu @serhatt :A :A :A @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: Bully and serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060

inanma şuna uyduruyor :A @Çiğdem

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Çiğdem and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye