Unutulmaz Sihirli Annem (2003)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Hiçbir türk fanstastik dizisi bu efsane kadar olamadı. Hem Kanal D'de, hem Star'da hiçbir bölümünü kaçırmadan izlerdim diziyi. Bir ara sakızlı çıkartmalarını toplayıp hepsini biriktirirdim ama Taci'nin çıkartmasını bir türlü bulamamıştım. Vay be, ne günlerdi. :bhr:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hiçbir türk fanstastik dizisi bu efsane kadar olamadı. Hem Kanal D'de, hem Star'da hiçbir bölümünü kaçırmadan izlerdim diziyi. Bir ara sakızlı çıkartmalarını toplayıp hepsini biriktirirdim ama Taci'nin çıkartmasını bir türlü bulamamıştım. Vay be, ne günlerdi. :bhr:
@kerem 2011 versiyonunda kötü karakter olacaktı başlangıçta

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM:

Boş vakitlerimi doldurmaya devam ediyorum, 10. bölüm de epey eğlenceli geçti. Dudu Peri, Sadık ve Suzan'ı aşık etti. Bayağı komik sahnelerdi, Ceren'in yakışıklı diye getirdiği BerkCan da pek çirkin. Cem'in arkasındayız. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
10. BÖLÜM:

Boş vakitlerimi doldurmaya devam ediyorum, 10. bölüm de epey eğlenceli geçti. Dudu Peri, Sadık ve Suzan'ı aşık etti. Bayağı komik sahnelerdi, Ceren'in yakışıklı diye getirdiği BerkCan da pek çirkin. Cem'in arkasındayız. :A

Haha o bölüm favorimdi Suzan ve Sadık. :A Zuhal Topal. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haha o bölüm favorimdi Suzan ve Sadık. :A Zuhal Topal. :bhr:
Şimdi de 11. bölümdeyim. Dudu Peri evini ilaçlatıyor diye Betüşlere kalmaya geldiler. Sadık'ın annesi de kalmaya geldi, Dudu ve o kadın da birbirini yiyor. Baya olaylı bölüm, kaynanalar çatışması :bhr: :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
17. BÖLÜM

Çilek'in peri olduğunu Firuze de öğrendi, tabi sonradan sihirle unutturdular. Betüş'ü çirkinleştirdi Dudu, Sadık baya iğrendi kocadan. :A Tarık gibi çirkin birini nasıl paylaşamazlar, Eda ve Firuze bunun için birbirine girdi. :F @xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
17. BÖLÜM

Çilek'in peri olduğunu Firuze de öğrendi, tabi sonradan sihirle unutturdular. Betüş'ü çirkinleştirdi Dudu, Sadık baya iğrendi kocadan. :A Tarık gibi çirkin birini nasıl paylaşamazlar, Eda ve Firuze bunun için birbirine girdi. :F @xBUGRAx

Iy evet o vardı dimi önceden. :A Yavuz geldi de yakışıklı gördü dizi. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
22. BÖLÜM (1. SEZON FİNALİ)

Sezon finali değil de normal bölüm havasındaydı. Taci hastalandı, ölüyor falan sandık da Duducum iyi bir sihir yaptı da iyi oldu. :bhr: Çilek'in arkadaşı Alara geldi, Avni baya güldürdü. :F @xBUGRAx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
22. BÖLÜM (1. SEZON FİNALİ)

Sezon finali değil de normal bölüm havasındaydı. Taci hastalandı, ölüyor falan sandık da Duducum iyi bir sihir yaptı da iyi oldu. :bhr: Çilek'in arkadaşı Alara geldi, Avni baya güldürdü. :F @xBUGRAx
Sezon finali 19.bölüm oldu için 22.bölüm sana normal gelmiştir cnm :A :A :A @xBUGRAx @pompy