eTV MusicSurvivor 7.Sezon / Yarı Final Sohbet Konusu / Oylama Başladı

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,170
Puanı
410
@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @gözlemci @serhatt @Ahmed

SİA YARI FİNAL

Sia'yı Sia yapan şarkı ile geliyorum bu hafta. Dünya çapında Onun tanımasında en büyük rolü oynayan Chandlier şarkısı ile karşınızdayız:Z

Dün sordum 2 hafta dedin, yalancı seni :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sokak sanati @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @gözlemci @serhatt @Ahmed

Tam 16 yarışmacı , 2 Ay dır ,amansız bir yarış içindeydiler , ve kaldı 3 yarışmacı. Büyük Final e kimler kalacak (b)

Oylama başladı , herkes den katılım bekliyoruz. Finali sizler belirleyin
:Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet ilk sezonunu izleyip sıkılıp bırakmıştım @Harunnn60 köpürte köpürte bitiremedi dizide bir numara yoktu adam önüne geleni pataklıyordu. :F

Sizi tuhaf dizilerinizden uzak kalayım en iyisi. :A
Ben seni böyle dizileri seviyor sanıyordum şaşırttın beni :eek: @Çiğdem- hep seni sayar böyle Marvel, Dc dizileri kitlesinde demek zorla izletiyorlarmış sana :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@sokak sanati @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @gözlemci @serhatt

Elektrik kesintisi nedeniyle bu haftaki recabın tam kısmını gecikmeli olarak sizlere sunuyoruz: Bu hafta Selda Bağcan'ı Selda Bağcan yapan ve dillerden dillere aktarılan o unutulmaz türküyle, GESİ BAĞLARI ile sizlerin karşısına çıkıyor ve değerli desteklerinizi bekliyoruz :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @gözlemci @serhatt

Elektrik kesintisi nedeniyle bu haftaki recabın tam kısmını gecikmeli olarak sizlere sunuyoruz: Bu hafta Selda Bağcan'ı Selda Bağcan yapan ve dillerden dillere aktarılan o unutulmaz türküyle, GESİ BAĞLARI ile sizlerin karşısına çıkıyor ve değerli desteklerinizi bekliyoruz :)

Foruma attığın bu fake davranışın bedeli ağır olacak.:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Aynen kötü bi şarkı kullanacağım dedi GESİ Bağları ile geldi. Umarım elenir forum bu davranışın bedelini ödetir.:A
Son haftalarda bunun biraz daha ağırını yapmak istiyordum. Bilinmeyen, elenmesi muhtemel bir şarkıyı paylaşıp herkesi etiketleyip şarkı göndermenin son saatinde parçayı iddialı bir şarkıyla değiştirmek :bhr: Ama sonra linç edilmekten tırstım :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Son haftalarda bunun biraz daha ağırını yapmak istiyordum. Bilinmeyen, elenmesi muhtemel bir şarkıyı paylaşıp herkesi etiketleyip şarkı göndermenin son saatinde parçayı iddialı bir şarkıyla değiştirmek :bhr: Ama sonra linç edilmekten tırstım :A

Birde arkadaş paylaştı yorum olarak şarkıyı.:A Fake attı ama bedeli ağır olacak @dreamy ile görüşme halindeyiz:A