eTV MusicSurvivor 7.Sezon / Yarı Final Sohbet Konusu / Oylama Başladı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Severim de Daradevıl fantezik unsurları yoktu öyle salt vurdu kırdı sevmiyorum. :A
@mrt-06 Süper güçleri olmayan Süper Kahraman sevmiyor sadece dövüşçüleri Batman gibileri sevmiyor :F Örümcek Adam gibi bir takım güçleri olacak :A @MasacRE-

Arrowuda oyüzden sevmemişti flash izlemişti :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu hafta AKP cephesini avucuma aldım. @Doğu bu şarkıyı çok sevdiğini söylemişti zaten @Maskeli Fedai 'de sağolsun harika atmış daha önce hiç atmamıştı bu namaz olayıda üstüne lokum oldu. Gelsin tam puanlar:Z

Anadolun bağrından yetişmiş kişiler olarak @Doğu ve @Maskeli Fedai nin Gesi Bağları gibi duygusal unutulmaz bir parçaya gereken önemi göstereceklerini düşünüyorum ama olmasa da canları sağolsun :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu hafta AKP cephesini avucuma aldım. @Doğu bu şarkıyı çok sevdiğini söylemişti zaten @Maskeli Fedai 'de sağolsun harika atmış daha önce hiç atmamıştı bu namaz olayıda üstüne lokum oldu. Gelsin tam puanlar:Z
@Maskeli Fedai @Doğu oylarınızı unutmayın @sokak sanati salarım üstünüze :A :A :A
tazmania_canavari-16.gif

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Anadolun bağrından yetişmiş kişiler olarak @Doğu ve @Maskeli Fedai nin Gesi Bağları gibi duygusal unutulmaz bir parçaya gereken önemi göstereceklerini düşünüyorum ama olmasa da canları sağolsun :A

Tabi canları sağolsun ama iyi verirlerse yoksa gebersinler:A @Doğu 'dan eminim zaten:Z @MEnes hele tam bir karizma oda bu şarkıyı bekliyordu. @ozmoturk her hafta soruyor efsane ne zaman diye hepsini çok seviyorum bu hafta:bhr::love1:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tabi canları sağolsun ama iyi verirlerse yoksa gebersinler:A @Doğu 'dan eminim zaten:Z @MEnes hele tam bir karizma oda bu şarkıyı bekliyordu. @ozmoturk her hafta soruyor efsane ne zaman diye hepsini çok seviyorum bu hafta:bhr::love1:

@Doğu @Maskeli Fedai gördüğünüz mü kötü verirlerse gebersinler diyor adam :A Benim için puanın önemi yok, Gesi Bağları gibi unutulmaz bir parçayla kendi finalimi yapmış olmak bile mutluluk verir en azından elenirsek güzel bir parçayla veda etmiş oluruz. Gerisi halkkn takdirine kalmış. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Maskeli Fedai @Doğu oylarınızı unutmayın @sokak sanati salarım üstünüze :A :A :A
tazmania_canavari-16.gif

Yok onlara şuan şu kalpli yamyamı yolla çok tatlı ikiside:bhr:

@Doğu @Maskeli Fedai gördüğünüz mü kötü verirlerse gebersinler diyor adam :A Benim için puanın önemi yok, Gesi Bağları gibi unutulmaz bir parçayla kendi finalimi yapmış olmak bile mutluluk verir en azından elenirsek güzel bir parçayla veda etmiş oluruz. Gerisi halkkn takdirine kalmış. :bhr:

Onlar beni böyle seviyor bi kere.:( Yoksa yapmacık olurum sen gibi davranmak benim tarzım değil yani:F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Beni nasıl da tanıyor. :bhr:

Aaa evet , sevdiğimiz bir süperkahraman daha var hatta arkadaşımız oluyor :A :A :A

@Tolstoyevski nin Gesi Bağları' nı dinlerken bakın ne çıktı karşıma :bhr: Burada 14 yaşındaydı galiba. Heyt bee ben dünya starı olacağım diye bağırıyor resmen :Z @S.G.A.T. @MEnes @Doğu @Billy Kane @Ahmed @DarkLegenD

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Patlamaktan kastın ne oğlum bu saatlerde fesatlaşıyorum ben. :A Niye 18? :A
Yazdıktan sonra tahmin ettim böyle fesat düşüneceğini tam sana yakışır bir hareket :A Şu an her yerde sahneye çıkamıyor 18 yaşından küçük diye eğlence mekanlarına almıyorlar 18 olunca daha geniş kitlelere duyuracak kendini, o anlamda demiştim fesat herif :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yazdıktan sonra tahmin ettim böyle fesat düşüneceğini tam sana yakışır bir hareket :A Şu an her yerde sahneye çıkamıyor 18 yaşından küçük diye eğlence mekanlarına almıyorlar 18 olunca daha geniş kitlelere duyuracak kendini, o anlamda demiştim fesat herif :A
Bu vakitler, tehlikeli vakitler. :A