ABC How to Get Away With Murder - 4. Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
htgawm.jpg

Geçen yılın en çok konuşulan yeni dizilerinden biri olan How to Get Away With Murder geri döndü!

Shonda Rhimes'ın yapımcılığını yaptığı, başrolünde oynayan Viola Davis'e Emmy ödülü kazandıran dizinin dördüncü sezonu geçtiğimiz gün başladı.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarınızı sezon boyunca bu başlık altından paylaşabilirsiniz...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
S04E01
Sonunda başladım sezona ama beklediğimi bulamadım, çarpıcı bir şeyler bekliyordum.
Annalise'in annesini hep tatlı buldum, bu bölümde de çok tatlıydı. :D Yazık hastalığı da ilerliyor hala kardeşini falan yaşıyor sanıyor. Annesini duşta yıkaması falan güzel sahnelerdi ama çok sıkıcıydı :A

Annalise Wes'in ölümünden sonra daha fazla kişinin canını acıtmamak için dörtlüyle yollarını ayırdı, Bonnie ile bile :eek: Ama ben onların yeniden birleşeceğine inanıyorum.

Laurel Wes'in katilinin, babası olduğunu biliyor ve babasına zar zor tahammül ediyor. Aynı zamanda bebeği Wes'ten. :eek:

Annalise'in doktorunda da var bir şeyler hadi hayırlısı, ilerleyen bölümlerde öğreniriz. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061

emrenin tuhaf dizileri gelmeye basladı :A :A :A

@Harunn60 konuyu açman harika olmuş inşallah başlayacağım sezona. :D

Senin gibi ergen dizileri izlemiyoruz en azından :A @xemrexxx
4x8 le sezon arasına girdi dizi ay yşne harikaydı özellikle şu sahne izleyin de oyunculuk görün @mrt-06 @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @vadikızı @Dosi @Thequeer :X