Latina Turkish Awards Kazananları Belli Oldu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
xemrexxx yeni bir haber konusu açtı

Latina Turkish Awards Kazananları Belli Oldu

C20c1RYXAAAIJH1.jpg

Latine TV (Peru)'nin düzenlediği Latina Turkish Awards'ın kazananları belli oldu. 1 milyon oyla en iyiler belirlendi. Kanalda yayınlanan Türk dizileri içinde en iyiler şöyle:
  • En unutulmaz an: Fatmagül'ün Suçu ne? (mahkeme sahnesi- final bölümü)
  • Özel ödül: Zerrin Tekindor (Matmazel Deniz-Aşk-ı Memnu)
  • En iyi kostüm: Aşk-ı Memnu
  • En iyi müzik: Aşk-ı Memnu
  • En beğenilen kötü karakter: Kendal (Karagül- Mesut Akusta)
  • En iyi çocuk oyuncu: İsabella Damla Güvenilir (Elif)
  • En iyi yardımcı erkek oyuncu: Metin Çekmez (Adını Feriha Koydum)
  • En iyi yardımcı kadın oyuncu: Nebahat Çehre (Aşk-ı Memnu)
  • En iyi aksiyon sahnesi: Bihter'in ölümü (Aşk-ı Memnu)
  • En duygusal sahne: ''Anne Ben Ölüyorum'' (Aşk-ı Memnu)
  • En seksi kadın oyuncu: Beren Saat
  • En yakışıklı erkek oyuncu: Çağatay Ulusoy
  • En iyi öpüşme sahnesi: Emir-Feriha
  • En iyi çift: Emir-Feriha
  • En iyi final: Fatmagül'ün Suçu Ne?
  • En esin kaynağı karakter: Elif (İsabella Damla Güvenilir)
  • En iyi kadın oyuncu: Beren Saat
  • En iyi erkek oyuncu: Engin Akyürek
  • En unutulmaz dizi: Fatmagül'ün Suçu Ne?
  • Yılın dizisi: Aşk-ı Memnu
Orijinal formatta oku
şimdi bktımda ödüllre ayy hiçbirini beğenmedim rezalet :A :A :A @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
şimdi bktımda ödüllre ayy hiçbirini beğenmedim rezalet :A :A :A @xemrexxx
Ne diyim aliştik ödülleri toplamaya :X
çiğdem ablam tokadı yapıştırmış faruğa ama ben yine de hatırlatayım tekrar (konuda yazıyor ama faruk anlamadı zaar) bunlar latina tv dizileri içinde en iyiler; muhteşem yüzyıl,sıla,ezel,gümüş vb. diziler atv peruda yayınlanıyor onlar dahil değil onlar dahil olsa sonuç farklı olurdu ; ayrıca 2016 yılı için ödüller yani binbir gece de dahil değil :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahah aa yok bu soğukta akşam vkti atıcak kadarda acımasız değilim ayoll :F
bende vijdan yaparsın diye zaten kendimi sağlama aldığıma emindim :)

hhhha a konunu ne olduğudnan bile haberim yok şuan ayoll :A :A :A @destere
madagaskarda en iyi dizi seçilmiş elif dizisi @xemrexxx tosbaası ondan bahsediyor sanırım :)

bence siz de glee deki gibi böyle şarkılar söyleyin @destere kapar üçünüzü de:A
şu sarışın düz saçlı olan azıcık saf o @vadikızı olur:A
bunların hepsi kabulümdur :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bende vijdan yaparsın diye zaten kendimi sağlama aldığıma emindim :)

madagaskarda en iyi dizi seçilmiş elif dizisi @xemrexxx tosbaası ondan bahsediyor sanırım :)

bunların hepsi kabulümdur :)
hahahha ayy çoğu zaman konu başlığına bile dikkat etmiyorum @xemrexxx okadar çok yerden etiket geliyorki ayoll sadece yzdığı mesajı okuyup cevaplıyorum yine nelere geldik flan bilmeden :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahahha ayy çoğu zaman konu başlığına bile dikkat etmiyorum @xemrexxx okadar çok yerden etiket geliyorki ayoll sadece yzdığı mesajı okuyup cevaplıyorum yine nelere geldik flan bilmeden :A :A :A
zaten konu başlığında bir tırt yok :) perulu bir kız vardı twitter da @xemrexxx topacı belki kızın ismini hatırlıyordur ben unuttum :) kıza bayağı bir asılıyordum bir zamanlar ama dil problem olmuştu yoksa beni behlül niyetine yatağa atmaya hazırdı :))

6 sezon 120 bölüm diziyi izlemen lazım yoksa çok beklersin ub üçlüyü :A
arada gösterdiğin parçalar yetiyor bana bölümleri izlemesemde olur :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
zaten konu başlığında bir tırt yok :) perulu bir kız vardı twitter da @xemrexxx topacı belki kızın ismini hatırlıyordur ben unuttum :) kıza bayağı bir asılıyordum bir zamanlar ama dil problem olmuştu yoksa beni behlül niyetine yatağa atmaya hazırdı :))

arada gösterdiğin parçalar yetiyor bana bölümleri izlemesemde olur :)
aaaa tövbe estafurullah yine ne anltıyorsun sen beee gece gece :eek::eek::eek:
@xemrexxx

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere totoşu perulu kızla kavga ediyordu pargalı benimdir diyordu kız da hayır benimdir diyordu sonra bir ara birbirlerine şeyeder gibi oldular :A
işte şeyedemedik:) şeyeder gibi oldukta tam bir şeyetseydik güzel olurdu :) dil bilmemezlik mani oldu :))

aaaa tövbe estafurullah yine ne anltıyorsun sen beee gece gece :eek::eek::eek:
@xemrexxx
ben bir ara dalmışım öyle sanki @Doğu veya @MEnes le sohbet ettiğimi sandım:) pardon senmiydin hogatha ? şey diyordum bir ara twitterda perulu bir kız vardı ama kıza hiç yüz vermedim :) benim sevdiğim var sana noluyor dedim kız ağlayıp gitti :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
işte şeyedemedik:) şeyeder gibi oldukta tam bir şeyetseydik güzel olurdu :) dil bilmemezlik mani oldu :))

ben bir ara dalmışım öyle sanki @Doğu veya @MEnes le sohbet ettiğimi sandım:) pardon senmiydin hogatha ? şey diyordum bir ara twitterda perulu bir kız vardı ama kıza hiç yüz vermedim :) benim sevdiğim var sana noluyor dedim kız ağlayıp gitti :)
@destere totoşu perulu kızla kavga ediyordu pargalı benimdir diyordu kız da hayır benimdir diyordu sonra bir ara birbirlerine şeyeder gibi oldular :A
hahhaah aa neden yaalna konusuyorsun bee @xemrexxx bksn @destere kız yüz vermemiş :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
çekemiyor cnm seni karizmasını :A :A :A
forumda neler olmuş diye baktımda bugün forumda hiçbişey olmamış :) çok duragan bir halde benim gibi:) bir animasyona başlamıştım gece sonra baktım sabah olmuş öyle izlerken uyumuşum animasyon çarptı beni :) animasyonda bir kız var @Çiğdem- çok sempatik bişey mutlaka izle oscar alabilir ama tam bitiremedim bitirsem puanda vereceğim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
forumda neler olmuş diye baktımda bugün forumda hiçbişey olmamış :) çok duragan bir halde benim gibi:) bir animasyona başlamıştım gece sonra baktım sabah olmuş öyle izlerken uyumuşum animasyon çarptı beni :) animasyonda bir kız var @Çiğdem- çok sempatik bişey mutlaka izle oscar alabilir ama tam bitiremedim bitirsem puanda vereceğim :)
Animaasyon demişken ayoll madagaskar bakacaktın unutma onu buz devri kadar güzeldir :A

forum sakin evet ama müziğin yolculuğu yayınlandı cnm gece dinle canın sıkılmasın ayoll
:A :A :A