21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Huzur Sokaği cuma gecelerinin yeni AFK'si oldu.Çok eleştirilsede yine çok izlenilecek.Neden reytingi tartişiliyor?

Dila Hanım film olsada yakın zamanda Erkan Petekkaya'nin aynı rolle karşimiza çıktıgını atv ramazan gecesi sahur vakti bizi update etti.Beyaz Gelincik. Ağamız yine intikamını almaya çalişan kıza aşık olur.

Emir artık bi hiç sanki Behlül'ün Bihter ölünceki halinin sonrasını mi cekmeye çalişmişlar napmişlar:confused: ama olmuyor.Bir diziyle şöhret olup oyuncu ayağina yatamazsın.Biiiiiiiip'ten senaryoyla biiiiiiip'ten oyunculukla biiiiipten oyuncularla yurumez bu işler bırak yurumeyi daha emekleyemiyorlar bile.

Behzat Ç.'yi çakma Dexter havasındaki senaryosuyla yakladım bi göz gezdireyim dedim ellerine yuzlerine bulaştirmişlar...Anında kapatıp "bende gittim Nihat Doğan izledim"...En azından N.D'nin türü yok çakması yok. %100 orjınal kafa :F

Kayıp Şehir'i indirdim.Birazdan izlicem.Çakma "Güneşi Gördüm" ve çakma "Hayat Devam Ediyor" senaryosuyla bir göz daha atalim...

Şubat'ı indircem oda bana göre cuma gecelerinin Behzat Ç.'si olacak.Varoşluk mu arıyosun alası var.Zenginlik mi ariyosun alası var.Poliscilik mi arıyosun alası var.Bi kere izleyin öyle yargilayın diziyi.Dizinin tek kötü tarafı 1 bucuk saat olması böylesi diziler 1 saat olmalı bana göre.

cnbc-e de ve E2 de dizi izleyenlerin türk dizilerini sevmemesini normal karşılıyorum da o tarz takılan arkadaşların nihat doğan hayranı olduğunu bilmiyordum ..:)

illaki orijinallik arıyorsan national geographic de safari belgeseli izle ordaki canlılar en orijinali hemde su katılmamışından :))

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
cnbc-e de ve E2 de dizi izleyenlerin türk dizilerini sevmemesini normal karşılıyorum da o tarz takılan arkadaşların nihat doğan hayranı olduğunu bilmiyordum ..:)

illaki orijinallik arıyorsan national geographic de safari belgeseli izle ordaki canlılar en orijinali hemde su katılmamışından :))

:D :D :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ankarayı sakaryadan ibaret istanbulu istiklalden sananlardan değilim ama bira içmek için en güzel yerler burası lafı ters anlamak için elinden geleni yapıyorsun beyazsoy:))
ankaranın mamak tarafına git oralarda sakaryayı aratmaz yani keçiörenden bir çık dışarı ankarada güzel yerler var..

anakarda güzel yer yok destere iyi salladın ha :))) ( çevresindeki göl ve barajları saymazsak) mamakta da bitirimler çoktur ( bu arada bi kızılaya yolladın bi mamaga yolladın beni :)))) karar ver behzat nirede :)))))) mamak daha soldur keçiörenden tek farkı ama ikkiside aynı toprakalrdan kopup gelenlerin yerleştigi yerler

Son düzenleme:

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Mahoni boş boş post kasıyon okudugun bile yok yorumları destere behzatı savunuyo diye destekle aklını seveyim senin

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Çankaya'yı bilmesek sosyete yeri sanacaz yahu. Çankaya sosyete değil bildiğiniz emekli yeri oldu. 1970lerde sosyete yeriydi herhalde. :D Kızılay zaten yavaş yavaş Ulus'a benzemeye başladı, kırolar cirit atıyo.

Ankara sosyetesi, Ümitköy-Bilkent-Balgat taraflarında... Keçiören zaten Tayyip'in yeri ne beklersiniz. :D Keçiörenden çıkıp açılmal gerek. :D

ankarada sosyete yok ben keçiörene göre çankaya sosyete demek istedim destere keçiörenden çık kızılaya git diyince.ama haklısın ankaranın çevresi daha lüx oldu. uzun zamandır uramıyorum ankaraya

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
destere güldürdün :D
reyting konusu olum burası behzattan girip nereden çıkıyorsunuz :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Benim izlediğim dizilerin %60 yabancı dizi.Türk dizileride izlerim.İzletebilen var izletemeyen var.Behzat Ç.'de izletemeyenlerden.Haftaya N.D olmayacağı için Behzat Ç. olacaği için kesin ya Neo izlerim yada Discovery izlerim.Aslında Behzat Ç'yi izlerken ona tahammul etmek bile bir belgesele eş değer ya.

@Mahoni hacım sendeki tek kafa Star kafası. Behzat Ç. filan izlemiyorsun kesin destek alintilari yapıp gülücüklerle post kasma fikrin varsa yaz...Bak destere' ye etiyle dişiyle canına kanına pahasına Behzat Ç savunuyor.Takdirimi kazanıyor.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
elbette behzat reyisi izliyorum dün çok iyidi :) her zaman ki gibi totalde vasat ab iyi gitmis :) behzat reyis baslamadan dünya tt oldu reyise laf sokmaya çalısan bir Beyazsoy var destere cevaplarini verdigi için bende desterenin cevaplarina gülüyorum sorunmu var :D :D ?

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Behzat Ç.'nin dünkü bölümüne Dexter çakması veya fiyasko diyenler ikinci sezonunu izlememiş kişiler oldugunu billi ediyor.
Behzat klonlarıyla ikinci sezondada konuşuyordu zaten.Esra ölünce ise iyice delirdi.
Ama merak etmeyin az bir yolu kaldı Nejat gelcek yakında herşey yayına oturacak.
Ayrıca son sahneyi izleyenler varsa kovdu bütün klonlarını.
Kısacası şu ana kadar çekilmiş en iyi drama ve polisiye dizisi.

Ayrıca Ankara kızılaya gidin bakıyım kaç yerinizden bıcaklıcaklar geçeliğin :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Behzat Ç.'nin dünkü bölümüne Dexter çakması veya fiyasko diyenler ikinci sezonunu izlememiş kişiler oldugunu billi ediyor.
Behzat klonlarıyla ikinci sezondada konuşuyordu zaten.Esra ölünce ise iyice delirdi.
Ama merak etmeyin az bir yolu kaldı Nejat gelcek yakında herşey yayına oturacak.
Ayrıca son sahneyi izleyenler varsa kovdu bütün klonlarını.
Kısacası şu ana kadar çekilmiş en iyi drama ve polisiye dizisi.

Ayrıca Ankara kızılaya gidin bakıyım kaç yerinizden bıcaklıcaklar geçeliğin :)

2.Sezonda oynarkende Dexter 6.Sezon oynuyordu.Burdan hesaplayabilirsiniz.Yine Dexter çakması (kibar verisyonda söyleyeyim) yine esinlenme var..Kafasında canlandırdıgı kişilik bölünmesine klon diyip Behzat ç.'ye birde "bilim kurgu" faktoru ekleyip diziyi iyice ucurdunuz helal olsun size :F:F:F

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Hee sen Behzat'ın komple Dexter çakması oldugunu düşünüyorsun.

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169

İlk sezon kaçırmazdım sonra bozdu dünde eskiler hatrına 5 dk bakayım dedim dayanamadım

İstese ilk sezonki senaryoyla 70 Sezon devam ederdi zaten.
Bence dünkü bölüm gelmiş geçmiş en iyi bölümüydü bana göre.
2.Sezonu izleseydin zaten dünkü bölümü çok rahat anlardın.

Ve ayrıca sende şu Türk halkı kafasındasın 100 bölümüm 99'unu izlemeyyim son bölümünü izliyip herşeyi anlayayım babında.
Zaten ilk sezondada bence son bölümü hariç birşey olmadı sürekli cinayet ve çözümü ve çok basit cinayetler.
Bana göreki bence çoğu ankaralıya göre böyle dizi kendini toparladı 2.sezonda.