21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
İmzanı atacan tabi verecek cevabın mı var karılar orasını burasını açsa ağzın açık izlersin kapalı olunca laf yaparsın

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
11ANA HABERSTAR TV18:53:1719:23:193,0214,91

9ATV ANA HABERATV19:25:2019:52:283,2614,53

19NAZLI TOLGA ILE FOX ANA HABERFOX TV18:55:3819:19:402,4211,95

tns seviyorum haberlerde kalite farkı çıkıyor :) haberleri bölen kanallar helal olsun bölün börcüklestirin üst sıralarda rakiplerinizi ezin :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
muhafazakar insanların ekrandan görünmesinden niye rahatsız olayım beyazsoy öyle bir rahatsızlığım yok.. dizinin aktarılış tarzı yanlış sırf muhafazakar diye bir insanın iyi olduğu işleniyorsa yanlış olan budur mahallede zaten içiçeyiz muhafazkarlarla kimseylede bir sorunum yok gül gibi geçinip gidiyoruz:) anlaşılmayan nokta şurası dizidede kabahat yok dizinin alıntı yaptığı roman fettullahçı bir zata ait o nasıl vermişse öyle çekiyorlar hatta asıl orijinalinde başörtüsüz kızlar yerden yere vuruluyor dizide biraz törpülensede bu asıl kaynakta bozukluk olduğu için bu diziden birşey çıkmaz ortaya .. şimdi yazarın kendisi karşı tarafı görmek istediği gibi işiliyor oysa keramet başörtüsünde değil akılda ve kalpte..

behzat gibi polisleri görevde tutmazlar diyen adam yalan söylüyordur her meslekte behzat gibi karakterler var yok diyen olanı değil halka sunulması gerekenin farklı olması gerektiğini anlatıyor .. behzat gerçekçi bir polisiye olduğu için halka polisi yanlış tanıtıyor tarzı eleştiriler hep olacaktır onların istediği halkın uyutulması oysa üç kuruş maaşla 24 saat çok zor koşullarda mesai yapmaya zorlanan polislik mesleğinde polislerin akıl sağlığını koruması daha zor .. ve bir çok haberdede cinnet geçirenine rastlıyoruz fakat bunları görmememiz gerektiği bize telkin ediliyor o yüzden behzatı sevmezler ama kimin umrunda bu.... varsın sevmesinler

not : kremden rahatsız olanlara krem sürünmelerini tavsiye ediyorum :))

- - - Ekleme - - -

hey allahım ya :)))

imzamı atarım :))))))))))))

yaw destere nereyi düzelteyim bilemiyorum. dizide dedim sana tümden muhafazakar insalr iyi gösterilmiyor muhafazakr insalr içinde kötü olanlarıda anlatıyor güven honka başörtülü ama kötü biri demek iyilik sırf başörtüsünde değil.. açık kesimde de durum böyle feyzada iyi feyzanın halası da iyi biri .

ikinci yanlışın romanın yazarı fetullah gülen cemaatiyle bagı yok bunu nerden duydun :)))) roman 40 önce yazıldı ozamanda fetullah gülen cemati ortada yoktu :))) anlaşıldı diziye niye ön yargılı yaklaştıgın :))))

behzata gellirsek google gir polis amirlerin açıklarımını okursun. zaten polis maaşı behzatın içki masrafına yetmez :))))))) adam ne yiyip ne içecek :))))) behzat türk değil behzat amerikan polisi destere sırf arak soakalara kızıp yaratılmış bir karakter. ben okadar polis memuru tanıdım hiçbiri öle değildi. türkiyede mevki insaları salaş etmez tam tersine adamlar mevkilerinin kılıklarına girer daha efendi olmaya çalışır.

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Diziyi izleyen herkez Behzat Ç.'nin ne kadar gerçekci bir dizi oldugunu anlamıştır.
Ben tüm bölümlerini belki 2 ker eçok beğendiklerimi 3-4kere izlediğimi bilirim.
1.si 2.sezonda izleyen bilir.Behzat kradi kartıyla meyhanede içkilerin parasını öderken limit yetmiyor.300eksik çekiyorlar sonunda diğer arkadaşlarıda onu sonra ilave edecekler üstüne.

2.si Behzat Ç. eğer ankara değilde İzmirde veya İstanbul'da olsaydı inan o kadar argo olmazdı.
Ben Ankaradayım ve burda argo konuşmayan adama rastlamadım 20 senedir.

3.ise diyorsun ya Behzat gibi adamı barındırmazlar diye.
Barındırmalarının tek sebebi anası.2.sezonu izleyenler bilir Anası hastane yatarken anlattı behzata.

Ayrica bu bir asayiş ekibide değiller Cinayet büro olunca insan ister istemez deliriyo o kadar ceset gördükten sonra.
Sonra adamın kızını diğer kızı öldürüyor karısı yok yere ölüyor.
Bütün bunlara ragmen tek saçmalık Behzatın kafasına sıkmamasıdır.
Onuda dünkü bölümde abisi açıkladı zaten.Ben behzatın kafasına sıkmamasına şaşıyorum diye.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
bende anakaralıyım arakdada dogdum büyüdüm komşularımızdan biri polisti. bakkalımızda vardı çocukken çok poliste tanıdım hatta evlerine bakkal borcunu isteeyede gittim biri harincinde kötü muamale görmedim çogunlugu melek gibilerdi. polisliği kulanıp çevreine kötü davranlaralda vardı ama ben behzatla ankarda tanışmadım maalesef :))))) çünkü behzat bir amerikan polisyesidir. ondan twittırda sevilir. twittırda batılı bişey göster hemen bayılırlar :))))

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
bende anakaralıyım arakdada dogdum büyüdüm komşularımızdan biri polisti. bakkalımızda vardı çocukken çok poliste tanıdım hatta evlerine bakkal borcunu isteeyede gittim biri harincinde kötü muamale görmedim çogunlugu melek gibilerdi. polisliği kulanıp çevreine kötü davranlaralda vardı ama ben behzatla ankarda tanışmadım maalesef :))))) çünkü behzat bir amerikan polisyesidir. ondan twittırda sevilir. twittırda batılı bişey göster hemen bayılırlar :))))

behzat adamin dibi artık kabullen .!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

keçiörende büyümüşsün sen beyazsoy git kızalaya ulusa birazda sakarryaya takıl gözün gönlün açılsın ankarada büyümüşsünde ankaradan haberin yok biraz geniş bak çevrene :))

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149
Günlük dizi ve programlarda bi gün bi günü tutmuyo bi gün uçuyo bi gün çöküyo çok dengesiz günlük programlar

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
İmzanı atacan tabi verecek cevabın mı var karılar orasını burasını açsa ağzın açık izlersin kapalı olunca laf yaparsın

doğru diyon kadınlar açınca bakıyorum polat açınca bakanlardan değilim :)) bende hata yok yani :))

bu arda imzamı atarım :))))))))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
keçiörende büyümüşsün sen beyazsoy git kızalaya ulusa birazda sakarryaya takıl gözün gönlün açılsın ankarada büyümüşsünde ankaradan haberin yok biraz geniş bak çevrene :))

evimiz keçiören dersanem ve okulum kızılaydaydı :)))) kızılayda insanlar daah moderndir destere :))) keçiörende kahvelerde behzat ç. ye benzer bitirimler vardır da kızlayda rasyamazsın

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
evimiz keçiören dersanem ve okulum kızılaydaydı :)))) kızılayda insanlar daah moderndir destere :))) keçiörende kahvelerde behzat ç. ye benzer bitirimler vardır da kızlayda rasyamazsın

behzat ç ye benzer bitirimler olduğunu sanmıyorumda koçandaki mülayim bitirimler çoktur orda :))

bu arada sakaryada bira keyfi muhteşem...:)) istanbulda çiçek pasajı .. ankarada sakarya ...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
behzat ç ye benzer bitirimler olduğunu sanmıyorumda koçandaki mülayim bitirimler çoktur orda :))

bu arada sakaryada bira keyfi muhteşem...:)) istanbulda çiçek pasajı .. ankarada sakarya ...

keçiören milliyetçilerin ( orta anadolu insanı agırlıklı) agırlıklı yeridir. aşırı bitirim tipler vardır keçiörende. estergon kalası bilem var keçiörende :)))) çankaya sosyate yeridir ordan behzatın "ç" sini bilem bulaman :)))) ankararayı sakarya cadesinden ibaret sananarsan behzata da inanırsın tabi :)))))

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
keçiören milliyetçilerin ( orta anadolu insanı agırlıklı) agırlıklı yeridir. aşırı bitirim tipler vardır keçiörende. estergon kalası bilem var keçiörende :)))) çankaya sosyate yeridir ordan behzatın "ç" sini bilem bulaman :)))) ankararayı sakarya cadesinden ibaret sananarsan behzata da inanırsın tabi :)))))

destere hertürlü cevabı veriyor haci :D agır basıyor :D :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Huzur Sokaği cuma gecelerinin yeni AFK'si oldu.Çok eleştirilsede yine çok izlenilecek.Neden reytingi tartişiliyor?

Dila Hanım film olsada yakın zamanda Erkan Petekkaya'nin aynı rolle karşimiza çıktıgını atv ramazan gecesi sahur vakti bizi update etti.Beyaz Gelincik. Ağamız yine intikamını almaya çalişan kıza aşık olur.

Emir artık bi hiç sanki Behlül'ün Bihter ölünceki halinin sonrasını mi cekmeye çalişmişlar napmişlar:confused: ama olmuyor.Bir diziyle şöhret olup oyuncu ayağina yatamazsın.Biiiiiiiip'ten senaryoyla biiiiiiip'ten oyunculukla biiiiipten oyuncularla yurumez bu işler bırak yurumeyi daha emekleyemiyorlar bile.

Behzat Ç.'yi çakma Dexter havasındaki senaryosuyla yakladım bi göz gezdireyim dedim ellerine yuzlerine bulaştirmişlar...Anında kapatıp "bende gittim Nihat Doğan izledim"...En azından N.D'nin türü yok çakması yok. %100 orjınal kafa :F

Kayıp Şehir'i indirdim.Birazdan izlicem.Çakma "Güneşi Gördüm" ve çakma "Hayat Devam Ediyor" senaryosuyla bir göz daha atalim...

Şubat'ı indircem oda bana göre cuma gecelerinin Behzat Ç.'si olacak.Varoşluk mu arıyosun alası var.Zenginlik mi ariyosun alası var.Poliscilik mi arıyosun alası var.Bi kere izleyin öyle yargilayın diziyi.Dizinin tek kötü tarafı 1 bucuk saat olması böylesi diziler 1 saat olmalı bana göre.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

ankarayı sakaryadan ibaret istanbulu istiklalden sananlardan değilim ama bira içmek için en güzel yerler burası lafı ters anlamak için elinden geleni yapıyorsun beyazsoy:))
ankaranın mamak tarafına git oralarda sakaryayı aratmaz yani keçiörenden bir çık dışarı ankarada güzel yerler var..

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Çankaya'yı bilmesek sosyete yeri sanacaz yahu. Çankaya sosyete değil bildiğiniz emekli yeri oldu. 1970lerde sosyete yeriydi herhalde. :D Kızılay zaten yavaş yavaş Ulus'a benzemeye başladı, kırolar cirit atıyo.

Ankara sosyetesi, Ümitköy-Bilkent-Balgat taraflarında... Keçiören zaten Tayyip'in yeri ne beklersiniz. :D Keçiörenden çıkıp açılmal gerek. :D

Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
170,455
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Malek