2023 Aralık Ayının En Favori Üyesi - Hobbit

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Baya yürek yemiṣ @Hobbit çizilmediğine dua et valla @Dosi 'nin iyi gününe ne iyisi muazzam gününe denk gelmiṣsin. :A
3 film aynı gün izleyince beynimi yordum, buraya fazla enerjimi veremedim bundan dolayı :A bi @Hobbit bi @baron ile uğraşma eklenince kısa kestim. Hobbit’in yaşadığı sevince yoruyorum bu tarz konuşmalarını, son duygusal yazısı ile unuttum o mevzuları.
@baron ’un olayı çok başka, aslında bi açık kapı bırakmıştım ama yine ve yeniden hayal kırıklığı :bilmem: demekki olması gereken böyleymiş.

Yarına daha sağlıklı düşünüp karar vereceğimden emimin :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
3 film aynı gün izleyince beynimi yordum, buraya fazla enerjimi veremedim bundan dolayı :A bi @Hobbit bi @baron ile uğraşma eklenince kısa kestim. Hobbit’in yaşadığı sevince yoruyorum bu tarz konuşmalarını, son duygusal yazısı ile unuttum o mevzuları.
@baron ’un olayı çok başka, aslında bi açık kapı bırakmıştım ama yine ve yeniden hayal kırıklığı :bilmem: demekki olması gereken böyleymiş.

Yarına daha sağlıklı düşünüp karar vereceğimden emimin :A

Eminim olay neyse bilmiyorum ama @baron da telafi eder. @Hobbit de bir zahmet son duygusal seviyesinde kalsın. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Eminim olay neyse bilmiyorum ama @baron da telafi eder. @Hobbit de bir zahmet son duygusal seviyesinde kalsın. :A
Telafi süresi bu gece itibari ile sona eriyor :A haftalarca vakti vardı ama olmadı. Artık defter kapandı. Eski zamanın hatırına yok saymayız (engel atmayız) :A yeri gelir forumda elbet alıntı ettiği mesajlara cevap veririz bugün gibi…

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Telafi süresi bu gece itibari ile sona eriyor :A haftalarca vakti vardı ama olmadı. Artık defter kapandı. Eski zamanın hatırına yok saymayız (engel atmayız) :A yeri gelir forumda elbet alıntı ettiği mesajlara cevap veririz bugün gibi…

Kıyma bu seferlik ek süre ver @baron 'a :A
(Ne iyimser avukatım yahu herkes için bir şeyler yapıyorum :F )

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Kıyma bu seferlik ek süre ver @baron 'a :A
(Ne iyimser avukatım yahu herkes için bir şeyler yapıyorum :F )

İyilik meleğisin :A

Yeni bir düzene başlıyorum malum. Bugün özgürlüğümün son günüydü :A (Cumartesilerimi iyi bilir ama buna rağmen kılını kıpırdamadı) geçti geçiyor yani :A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,382
Puanı
561
@Hobbit tebrik ederim daha nice birinciliklere :)
@ozmoturk geçmiş olsun. Bir dahakine seni görmek dileğiyle :)

Yine mi gol değil? Neyse zaten seçilirsem haksızlık olurdu son birkaç yıldır girmeyip gelip bir anda ayın üyesi olmak tam bana yakışır hareket ama haksızlık olurdu. Bakacağız bakalım diyerek rekabeti arttıralım. Umarım burda finale gelmem beni gaza getirir ve ilham perilerim uykudan uyanır konu felan açarım.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Yeri geldiğinde dosyayı tekrar açıcam. Simdilik dosyayı rafa kaldırmayı planlıyorum. 🙂

Sen Dosi ile fazla uğraṣma benden bir tavsiye olsun. :A

Sen çok fazla kaşınmaya başladın ha, dünkü gibi sesin kesilse fena olmaz :A en son duygusal yazı yazdın geçmişi silmiştik. zorlama şansını
------

🤦🏻‍♀️ böyle bir ifade olsa keşke reaksiyonlarda. Bir tek sana kullanılır @Yakamoz-Asi

Haklısın @Dosi :A bazen ihtiyaç :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam