2022 En Favori Üye 2022 | 5. Tur | MasacRE vs xemrexxx

Hangi üye çeyrek finale yükselsin?

• MasacRE

Oy: 18 51.4%
  • xemrexxx

Oy: 17 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,578
Puanı
1,061
Herkese anlayabileceği seviyede mizah yapıyoruz, profil resminde yaz dizisi çifti olan birine bu kadarı kafidir. :A
Boş yapma. Kendi profil resmine bakmadan benim yaz dizisi ikilime laf atacak seviyede misin acaba? :F Kaldı ki mizah yapacak donanım var mı sen de hahaha forumda iki üç kişiyi güldürebilirsin anca bu basitliklerle. Kudurmaya devam edeceksin ergen çocuk. :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,578
Puanı
1,061
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,457
Puanı
1,060
Profil resmime laf ettireceksin bu gidişle…
------

Aaa sonraki mesajı yeni gördüm :A
@denizz19 benim profil fotomada laf atmış oldun :A

Böyle zort olursun işte. Cümle kurabilecek potansiyelde olamadığın için görseller ile ifade edersin anca. Çocukluktan gelen şeyler galiba :F Fonksiyon bozukluğu.
------

Senden mi çalmış:F Sen çocuk ruhlusun zaten. Orijinal bir şeyi yok ergenin :F
Bu furyayi ben başlatmış olabilirim.Zamanında bende @Sherlock avatarini araklamıştım.Üstüne sherlock a atacağı mesaj bana gelmiştı. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Profil resmime laf ettireceksin bu gidişle…
------

Aaa sonraki mesajı yeni gördüm :A
@denizz19 benim profil fotomada laf atmış oldun :A
Arkadaş çok agresif her şeye laf ediyor, senin profil resmin de bundan nasibini aldı. :A
Böyle zort olursun işte. Cümle kurabilecek potansiyelde olamadığın için görseller ile ifade edersin anca. Çocukluktan gelen şeyler galiba :F Fonksiyon bozukluğu.
------

Senden mi çalmış:F Sen çocuk ruhlusun zaten. Orijinal bir şeyi yok ergenin :F
Öncelikle gereksiz cümle kurulumuna karşıyım. :A

Ben ve benim gibi ergen kardeşlerim olmasa aşağıdaki gibi takılırsın bak Twitter hesabında, böyle şeyler söylemeden önce birkaç kere düşün…

6F6574A6-7916-41A3-837E-FDC2D1B3F708.jpeg

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,578
Puanı
1,061
Arkadaş çok agresif her şeye laf ediyor, senin profil resmin de bundan nasibini aldı. :A

Öncelikle gereksiz cümle kurulumuna karşıyım. :A

Ben ve benim gibi ergen kardeşlerim olmasa aşağıdaki gibi takılırsın bak Twitter hesabında, böyle şeyler söylemeden önce birkaç kere düşün…

Ekli dosyayı görüntüle 119918
Twitterdaki yükselişim belli ki seni de kudurtmuş. Zira senin dediğin gibi beni sadece ergenler değil sektörün içinde birçok insan takip edip, tanıyor. Ayrıca daha başarılıysan buyur sen de arkana al bir sürü insanı. Bu çekememe durumu eziklik çünkü. Ama burada boş boş takılmaya alışık olduğunuz için başarı elde eden birini küçümseme çabası da tam sizin yapabileceğiniz düzeyde davranış. Tebrik edebilme seviyesine iliştiğin zaman büyümüş olacaksın. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Twitterdaki yükselişim belli ki seni de kudurtmuş. Zira senin dediğin gibi beni sadece ergenler değil sektörün içinde birçok insan takip edip, tanıyor. Ayrıca daha başarılıysan buyur sen de arkana al bir sürü insanı. Bu çekememe durumu eziklik çünkü. Ama burada boş boş takılmaya alışık olduğunuz için başarı elde eden birini küçümseme çabası da tam sizin yapabileceğiniz düzeyde davranış. Tebrik edebilme seviyesine iliştiğin zaman büyümüş olacaksın. :)
Birincisi tamamı ergen demedim. İkincisi sen benden daha eski üyesin. Genel toplama baktığımız zaman buradaki birçok üyeden, burada daha çok boş vakit geçirmişsindir. :A Üçüncüsü de başarısızsın demedim, sen neden böyle yükseldin bir anda? :A Dördüncüsü de “başarı = sosyal medyada çok takipçili bir Twitter hesabının olması” mı? Gerçekten tek başarı kriterin bu mu yani? :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,578
Puanı
1,061
Birincisi tamamı ergen demedim. İkincisi sen benden daha eski üyesin. Genel toplama baktığımız zaman buradaki birçok üyeden, burada daha çok boş vakit geçirmişsindir. :A Üçüncüsü de başarısızsın demedim, sen neden böyle yükseldin bir anda? :A Dördüncüsü de “başarı = sosyal medyada çok takipçili bir Twitter hesabının olması” mı? Gerçekten tek başarı kriterin bu mu yani? :A
Ben senden eski üyeyim doğru evet ben de çok goygoy yaptım hala da yapıyorum. Ama ben foruma çok katkı sağladım konu açma ve aktiflik konularında. He sorsan şimdi yapar mıydım hayır yapmazdım keşke de burada vakit kaybetmeseydim derim. Eğer sosyal medyadan artık kazanç elde etmeye başlamışsan evet başarıdır. Ama hayatımdaki tek başarı bu değil. :A Senin ne gibi başarıların var mesela? Merak ettim.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben senden eski üyeyim doğru evet ben de çok goygoy yaptım hala da yapıyorum. Ama ben foruma çok katkı sağladım konu açma ve aktiflik konularında. He sorsan şimdi yapar mıydım hayır yapmazdım keşke de burada vakit kaybetmeseydim derim. Eğer sosyal medyadan artık kazanç elde etmeye başlamışsan evet başarıdır. Ama hayatımdaki tek başarı bu değil. :A Senin ne gibi başarıların var mesela? Merak ettim.
Direkt en önemli başarımı söylüyorum... Ülkemiz ve dünya siyasetine yön veren, günümüzün ekonomik parametrelerini belirleyen, mizahın ve sanatın her türlüsünün adeta sancaktarlığını üstlenen SABAR'ın kurucu üyelerindenim @MEnes, @MasacRE ve @Maskeli Fedai ile birlikte. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Direkt en önemli başarımı söylüyorum... Ülkemiz ve dünya siyasetine yön veren, günümüzün ekonomik parametrelerini belirleyen, mizahın ve sanatın her türlüsünün adeta sancaktarlığını üstlenen SABAR'ın kurucu üyelerindenim @MEnes, @MasacRE ve @Maskeli Fedai ile birlikte. :A
Daha büyük bir başarıya gerek yok zaten, bu yeterli...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,086
Puanı
1,061

Daha büyük bir başarıya gerek yok zaten, bu yeterli...
@DarkLegenD i afaroz ettiğiniz görüntüler ortaya çıktı :A

images (68).jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...