Kraliçe Çiğdem'in Forumda 5.Yılı! (Kutlamalı Video)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bumuydu @Çiğdem-

Demek seni aldatsa yolda kopardiği çiçekle gönlunu alırmış :F @Harunnn60
benim face veya twitterla işim olmaz sende iyi bilirsinki sizin hatrınıza bir face açtım onunda şifresini unuttuğum için 2 yıldır kendim giremiyorum :)
yani beni kendinizle karıştırmayın hogathayla bizim iletişimimiz aşkın gücüyle gerçekleşiyor aşk 6. hislerimize titreşim yolluyor aktive olan altıncı hisssimizin altı yanıyor tabi bu yüzden yanık kokusu alır almaz sevdiğimizin ne zaman geleceğini tahmin edebiliyoruz:)
Sizin iddiasına cevabı bu haberleşmedimizi ve nasıl hissettimizi hepsini açıklamış oğlan :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,249
Puanı
1,060
Oooo iltifatlara boğmuşsun konuyu :eek::eek::eek:

@Forumdash @MasacRE- e şey demiştim çocuklar duymasından fısfıs ismail centilmenlik dersleri alıyordu desterede nereye akyboluyorsa centilmenlik dersleri alıyor sanırım diye yanı herneyapıyorsan yaramış :A :A :A @xemrexxx @serhatt Çatlasınlar ayoll :A :A :A

Evet bende senin gibiyim yanı sosyal medyalarla işim yok 6.his diyelim 2019 da ne zaman gelecek desem geldin his :A :A :A @Harunnn60 da senle baş başa kalmış kesin elinde bıçak vardı senle yazısırken :F :F :F
Eşeğe altın semerde vursan eşek yine eşektir :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay size de aşkınıza da tüküreyim ben :A
Hahah @Forumdash @Harunnn60 @kerem @xemrexxx den sonra sonuncu kıskancta geldi ekibiniz tamamlandı ayoll :A :A :A

@destere Bir dahakı gelişinde yine size gerekenleri söyler ama bu sefer geleceği zamanı demem Harunla uğraşamıyoruz ayoll Youdakı adam gibi türlü senaryolar kuruyor başımıza birşey gelmesin :A :A :A
y1_cage_joe_12102017_bs_244-1.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet bende öğlen aklıma geldi şu gece olsa da konuşsak diye. :F @Forumdash
Yalnız geç kalkıyorum ben düzenim bozuldu. :A
Hhaha hepimiz öyleyiz ama @Forumdash sen ben yanı baya iyi gececi tayfa olduk gerçi her yıl oldu gibi :A :A :A

Tabi malum kişide bulunsa eskisi gibi daha güzel olacak yine başladım :F :F :F