'Survivor 2019' Yayın Tarihi Belli Oldu!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sema’nın ikizi, Evleneceksen Gel’deki Kaan inşallah olmaz :( Sema’dan ve sinsiliklerinden yeterince çektik ikizine de katlanamayız :A Kaan desen zaten her şeye elini atmaya çalışan biri. Dizi tutmayınca şarkıcılık şimdi de Survivor. Umarım olmaz.

Videolar arasında dikkatimi üç isim çekti. Atakan Işıktutan, Yusuf Kaya ve geçtiğimiz sezon sonradan katılıp 1 haftada elenen Emre. Acun sözünü tuttu ve Emre’ye şans verdi. Umarım katılır da kendini bu sefer gösterebilir.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,668
Puanı
1,060
Youtube değilmiş sanırım olay, farklı bir anket açılacakmış. Dün OST'de açıklama yapılmış da ben izlemediğim için pek anlamadım, @HachiKo aydınlatsın bizi. :D
Aynen, youtube'a sadece insanlar izleyip değerlendirsin diye koydular izlenme, beğeni falan önemli değil ilerde anket açılacak muhtemelen Acun'un sitesinde ve orda en yüksek oy alanlar katılacak..

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Aynen, youtube'a sadece insanlar izleyip değerlendirsin diye koydular izlenme, beğeni falan önemli değil ilerde anket açılacak muhtemelen Acun'un sitesinde ve orda en yüksek oy alanlar katılacak..
Ben de öyle anladım sonradan dediğin gibi, Acunn'da oylama açılacaktır. Yoksa yarışmanın kaderini oradaki izlenme ve beğeniye sunmazlar. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Youtube değilmiş sanırım olay, farklı bir anket açılacakmış. Dün OST'de açıklama yapılmış da ben izlemediğim için pek anlamadım, @HachiKo aydınlatsın bizi. :D

Acun'un sitesinde anket olursa iyi yine de benim bildiğim Acun bu işi de SMS ile halledip paraları cukkalar :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ona da şaibe karışır, adamlar parayı basıp yarışmaya katılır zorla. Sonra zaten ünlü olunca o parayı kat kat çıkaracak. :A
Geçen sene falan şey yaptı ama ya hatırlamıyor musun. Sonradan yarışmacı ekleyeceğiz dedi, getirdi adamları iki kelime konuşturdu en çok sms alanlar katılacak denilerek yarışmaya aldı :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Geçen sene falan şey yaptı ama ya hatırlamıyor musun. Sonradan yarışmacı ekleyeceğiz dedi, getirdi adamları iki kelime konuşturdu en çok sms alanlar katılacak denilerek yarışmaya aldı :A
Nerede öyle bir şey yaptı ya, ben hatırlamıyorum. (b)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nerede öyle bir şey yaptı ya, ben hatırlamıyorum. (b)
A yok geçen sene değildi o bir önceki seneydi. Senin askerde olduğun zaman :D Yarışma devam ederken 3-4 tane aday getirdi. SMS yaptırdı. En çok oy alandan itibaren istediğiniz takımı seçin deyip her iki takıma da yarışmacı ekledi :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
A yok geçen sene değildi o bir önceki seneydi. Senin askerde olduğun zaman :D Yarışma devam ederken 3-4 tane aday getirdi. SMS yaptırdı. En çok oy alandan itibaren istediğiniz takımı seçin deyip her iki takıma da yarışmacı ekledi :A
Bu yıl öyle şeyler olmaz büyük ihtimal, çünkü karşı takım yabancı farklı olaylar :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Tatilimde başlaması. :Z Eskisi kadar heyecanla beklemesem de her yıl olduğu gibi ilk bölümüne bakarım. :A

Kaan’ın videosunda diss beğeniden fazla :F Ne çektik/çekiyoruz şu evlilik programlarından yeter. :A Umarım seçilmez.

MasterChef Hakan’ın da videosu trendlere girmiş, seçileceği kesin.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,684
Puanı
860
Ülkeler arası olacak bir yarışmaya eskilerden de birileri gider inşallah.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,701
Puanı
1,060
Bi' bu eksikti, böyle kalitesiz yarışmaları izleyip içi boş olan ve bi amaç barındırmayan saçma sapan şeylere prim vermeyelim lütfen. :D