'Survivor 2019' Yayın Tarihi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
tv8_survivor_2019_ne_zaman_baslayacak_kimler_olacak_yarismaci_kadrosu_1545641062_0131.jpg

Ekranların efsane programı geri dönüyor!

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı ve sunuculuğuyla ekranlara gelecek olan 'Survivor 2019' için geri sayım başladı. Merakla beklenen program 2 Şubat Cumartesi ekran yolculuğuna başlıyor.

Programda yarışacak adaylar ise açıklandı. Bu adaylar içerisinde ise seçimi halk yapacak, kimleri görmek istiyorsa o isimleri seçecek... Videoların beğenmesine göre ilk isimler netleşecek!

Sizler de verilen linke tıklayarak Survivor 2019 adaylarına ulaşıp adayları değerlendirebilirsiniz: https://www.youtube.com/user/acuncom/videos

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Masterchef Hakan’ın videosu görüntülenme olarak açık ara önde, performansı da başarılı olursa bu sezonun favorisi denilebilir kendisi için şimdiden. :A Onun dışında konsept Türkiye-Yunanistan olduğu için ben önceden yarışmış, başarılı olmuş isimlerden seçilir diyordum. Acun beni şaşırttı. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Masterchef Hakan’ın videosu görüntülenme olarak açık ara önde, performansı da başarılı olursa bu sezonun favorisi denilebilir kendisi için şimdiden. :A Onun dışında konsept Türkiye-Yunanistan olduğu için ben önceden yarışmış, başarılı olmuş isimlerden seçilir diyordum. Acun beni şaşırttı. :A
Daha bu isimler seçilmedi, sadece aday isimler. Bunlar arasından 12-15 arası bir grup çıkacak işte :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Acun youtube adayları yüklemiş. Semanın ikizi de var.

Bakalım Yunanistan takımı nasıl olacak.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bu seneki yarışmacılar çok iyi, birkaç tane beğenmediğim oldu umarım onları seçmezler gerçi eğer beğeniye göre seçeceklerse hakedenler seçilir gibi duruyor

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ay yok ne eskisi. :F Yukarıda attığım linke gir, burada desteklediğin isimlerin videosunu beğeniyorsun. Buradaki adaylardan en çok beğeni alan yarışmaya katılacak işte. :A
Sadece videoya atılan beğeniye göre mi olacak emin misin, SMS filan yok mu? :A