eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon Yarı Final Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sunucu niye 6 puan sunucu altı puansa jüri başkanlarıda 6 olmalı ayrımız gayrımız olmamalı :) bu konuda @xemrexxx @sokak sanati ve @mrt-06 in beni destekleyeceklerine eminim bugüne kadar sunucuyla eşittikte finalde niye ayrı düştük ki :) :)
sunucu niye 6 puan sunucu altı puansa jüri başkanlarıda 6 olmalı ayrımız gayrımız olmamalı :) bu konuda @xemrexxx @sokak sanati ve @mrt-06 in beni destekleyeceklerine eminim bugüne kadar sunucuyla eşittikte finalde niye ayrı düştük ki :) :)
Aaa her sezon öyle ayoll benim albümümden tut 2016 dan beridir final oylaması böyle bunu ilk başkan oalrak senin daha iyi bilmen lazım ayoll :A :A :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ohaa böylede hayal etmedim sizi tabi :eek::eek::eek:
Ahahaha :F Bunu şarkıya gönderme için paylaştım :A

images (48).jpeg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bende forum halkını oluşturmaya başladım gece gündüz çalısıyoruz :A :A :A

İkinizin şarkılarıda çok güzel hem en kafa kafaya sunucağım final olacak hemde karar vermektede zorlanacağım final olacak her bakımdan heyecanlı bir final bizi bekliyor olacak :A :A :A @kerem
Kimi destekleyeceğin açık değil mi :A Sen şarkımı da seversin, hem eskiden finallik şarkı diye söyleniyordun işte tam fırsatı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende yatmadan son bir kez daha sizlere başarılar diliyeyim @Maskeli Fedai @kerem ikinizde benim sunuculuğumda ilk kez yarışıyorsunuz , kerem forumda ilk yarışması Maskelide 2015 den sonra benim sunuculuğumda ilk kez yarışıyor :Z

Bu yıl açık ara en iyi MS oldu dersek sanırım yalan olmaz , All Star sezonu gibiydik büyük finale kadar çok iyi geldik ve 2 ay yanı 2 ay gibi bir sürede devamlı her gün durmadan bu çizgiyi korumakta hem zor hem yorucuydu diğer yarışanlara vsyle şampiyonluk konusunda zaten bahsedip teşekkür edecem şimdirik sizlere ediyor ve başarılar diliyorum :bhr::bhr::bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sia'ya olan desteklerimi unutma. Sana 1 kere bile ikinci bir puan vermedim. Hep tam puanı yapıştırdım finale kadar. :A

Daha önce forumda olsam Rihanna, Ariana'yı desteklerdim de henüz 1 yıldır buradayım. Sertab'ı seçmeni de sen söylemiştin. Hatırlıyorsan. İyi düşün. Bana destek veemeni çok isterim, o zaman çok mutlu olurum işte. :Z:bhr:

Ben de Sia ve Rihanna'ya destek verdim :(

Hanginizin şarkısı güzelse ona vereceğim oyumu:A
İkinizede sevdiğim şarkıyı söyledim ikinizde onu kullandınız. Sevmediğim şarkılarınız kaldı. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Sonuna kadar yanındayım yoldaşım. Ben 6 Çiğdem 5 versin. Biz daha kıymetliyiz:A