eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne kütük oğlansın gerçekten ayoll bu çabaya ne yazıyor :A :A :A Gerçi bana ettiği etiket ile şutlanmayı hak etmiş :A :A :A @xBUGRAx

Çok ön yargılar var.. Başta @MasacRE- ... :A @Çiğdem-

nyarg%C4%B1-%C4%B0le-%C4%B0lgili-S%C3%B6zler.jpg
İşte boşuna uğraşmış zaten elenip gidecek, ne gerek var bu kadar çaba harcamaya :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bu hafta bir İbrahim Tatlıses coverı olan ve klibiyle olay yaratan bir şarkıyla geliyorum. :)

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @HachiKo @Çiğdem-

:eek: Ben bu klibi hatırlamıyorum. :A Sevdiğim bir şarkı güzel. :D

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,231
Puanı
460
Gülben Ergen - Sandık Lekesi
Söz - Müzik: Sezen Aksu
(2002 - Universal Müzik)

Nişanlısı Erol Evcil'in hapse girmesiyle düğünü iptal olan Gülben Ergen, o zamanın en çok izlenen programlarından 'Yasemin'in Penceresi'ne konuk olur. Programda stüdyoya sandık içinde Gülben Ergen'in hazır olan ve giyemediği gelinliği getirilir. Gülben Ergen gözyaşlarına boğulur. Televizyonda programı izleyen Sezen Aksu çok etkilenir ve 'Sandık Lekesi' şarkısını Gülben için yazar..

Ekli dosyayı görüntüle 60867
(Programdan bir kare)

"Benim de saçımda beyazlarım var artık, çeyizlerim safran sarı sandık lekesi.. :A @Çiğdem- "
Tabi sadece Gülben için değil sözler. :A

Gülben Ergen 3. albümü 'Sade ve Sadece' ile 400 bin satış rakamına ulaşarak müzik kariyerinde yeni bir dönem başlatır. Albümün 3. klibi Sandık Lekesi'ne çekildi. İşte o klip:

Recap: 01.00 - 02.00

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @Çiğdem- @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE-
Senin de görmeni istiyorum @yatutarsa :bhr:
Oylar şarkının yaratıcısına, boşverin Gülben'i :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gülben Ergen - Sandık Lekesi
Söz - Müzik: Sezen Aksu
(2002 - Universal Müzik)

Nişanlısı Erol Evcil'in hapse girmesiyle düğünü iptal olan Gülben Ergen, o zamanın en çok izlenen programlarından 'Yasemin'in Penceresi'ne konuk olur. Programda stüdyoya sandık içinde Gülben Ergen'in hazır olan ve giyemediği gelinliği getirilir. Gülben Ergen gözyaşlarına boğulur. Televizyonda programı izleyen Sezen Aksu çok etkilenir ve 'Sandık Lekesi' şarkısını Gülben için yazar..

Ekli dosyayı görüntüle 60867
(Programdan bir kare)

"Benim de saçımda beyazlarım var artık, çeyizlerim safran sarı sandık lekesi.. :A @Çiğdem- "
Tabi sadece Gülben için değil sözler. :A

Gülben Ergen 3. albümü 'Sade ve Sadece' ile 400 bin satış rakamına ulaşarak müzik kariyerinde yeni bir dönem başlatır. Albümün 3. klibi Sandık Lekesi'ne çekildi. İşte o klip:

Recap: 01.00 - 02.00

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @Çiğdem- @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE-
Senin de görmeni istiyorum @yatutarsa :bhr:

Aferin benim yoldan gidiyorsun. Bende Sia'nın bi şarkısını böyle paylaşmıştım. The Greatest'ı Sia LGBT katliamı için yazmıştı. Parlakçılara oynamıştım bende:A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Aferin benim yoldan gidiyorsun. Bende Sia'nın bi şarkısını böyle paylaşmıştım. The Greatest'ı Sia LGBT katliamı için yazmıştı. Parlakçılara oynamıştım bende:A

Programa daha önce Marziye'de rol aldığı Kadir İnanır, show programı yaptığı Huysuz Virjin konuk olmak istemediği için Yasemin Bozkurt gelinliğini getirtmiş programa. Kazançlı yine Gülben çıktı Sezen'le tanıştı. Var bu kızda bir şey ya. :A