eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,830
Puanı
710
Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu hafta bir İbrahim Tatlıses coverı olan ve klibiyle olay yaratan bir şarkıyla geliyorum. :)

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @HachiKo @Çiğdem-
Güzel sonunda açıklananlardan bir tane aşşapıya atılacak şarkı geldi hepsine tam puan veremem ayoll :A :A :A @Bully

Aaa bir tanede siz olamsanız napacam :A :A :A @Billy Kane

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Aaa ben zaten kadın demiyom Gülbene... Her hafta başka bir adamla çıkıyor demiyom... Kocasını aldattı demiyom... Seren'i hapise attırdı demiyom... Ben Gülbeni severim Buğracım. :))))

Yeni zumzuklu bakışım. :A

53711.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Cumartesi 17:00 son şarkı gönderme tarihi o tarihte oylama başlayacak sebebide evet herkes 1 er dakıka recap seçecek onları kesip hazırlayacam oylama için :A

Geceye ya da yarında söylesen olur özelden yazarsın ozaman süresini nakaratlı kısmı seç :A Seçimlerde çok önemli çünkü puanlar o seçilen kısıma veriliyor kötü seçersen ve şarkı güzelde olsa kötü veriyorlar :A :A :A @xBUGRAx
Nakarat kısmını seçeceğim. Seçmeyi unutursam fısılda. :A