FF Sorgu Odası-Hafta 72-Sorgudaki İsim xBUGRAx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sorgu odasına hoşgeldin @xBUGRAx. :Z

Benim hakkkında neler düşünüyorsun? :X

Hoşbuldum. :D Kısa sürede foruma bu kadar hızlı alışman ve dostluklar edinmen çok hoşuma gitti. Ben olamıyorum öyle sanal ya da gerçek hayatta. :A Kadın'ı UTC'ye tercih etmen takdir edilesi. :A Yorumlarını beğeniyorum genel olarak iyi ki buldun burayı. :bhr:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,491
Puanı
1,060
Ben ilk olarak Kanal 1 fanıydım. :A Kanal 1 kapanınca FOX'a sığındım. :A TGRT dönüşümünü takip etmiştim ilgimi çekmişti ama ilk içeriklerini sevmemiştim. Kanal 1 kapandıktan sonra Çarkıfelek, Ece, Yalancı Romantik hepsi FOX'a geçmişti ondan sonra sevmeye başladım. :D
4N1K İLK AŞK'IM bu hafta 6.bölüm yani çok iyiymiş en iyi bölümmüş o yüzden fragmanı sona saklıyorlar yakında çıkacak, sorum şu 4.50 5 arası gelir mi haftaya artık?:bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
hayırlı olsun sorgu odası:D
-Bhnd
-En sevdiğin oyuncu(iki isim)
-En sevdiğin yabancı yerli dizi

Ben yokken üye olmuşsun ama döndükten sonra gördüğüm kadarıyla kaliteli yorumlar yapıyorsun sohbetlere de katıl ilk üyelik zamanlarıma benzettim seni. :D En Favori Dizi'de verdiğin oyları da çok beğendim. :A

Engin Günaydın ve Binnur Kaya
Avrupa Yakası

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Aaa çok teşekkürler sevindim düşüncelerine :bhr: Kadın eli değince diye dizide yazmıştım :A

En sevdiğin yemek ve içecekler neler , Fox da top 3 yap dizi :A

Mantı ve iskender, cola, açık ve şekerli çay. :A

Ticari olarak: Kadın, Karagül, Lale Devri :A
Sevdiklerim: Karagül, Unutma Beni, Deniz Yıldızı :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Buraya da katılıp iyice açılayım dedim. :A

İlk geldiğin zamanları hatırlıyorum. Bir çok ortak yönümüzü bulmuştuk ama kanal savaşlarından dolayı sanırım o zamanlar göndermeli sohbetlerimiz olurdu birbirimizi tanımaya yönelik değil. Ama ben sıcaklık hissederdim sana karşı. :D Sonra ara verdim sen de aralar vermişin o dönem. Döndükten sonra iyice, gerçekten birbirimizi tanıma fırsatı bulduk. İyi ki tanımışım dediğim üyelerdensin. Döndükten sonra rütbe olarak bu kadar yüksek görmek şaşırtmıştı ama çok iyi bir yönetici oldun tebrikler. Eğlenceli yönün hiç bitmesin.. :bhr:
Teşekkür ederim. :bhr:

Cinsel kimliğini ne zaman fark ettin? :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Ben yokken üye olmuşsun ama döndükten sonra gördüğüm kadarıyla kaliteli yorumlar yapıyorsun sohbetlere de katıl ilk üyelik zamanlarıma benzettim seni. :D En Favori Dizi'de verdiğin oyları da çok beğendim. :A

Engin Günaydın ve Binnur Kaya
Avrupa Yakası
teşekkürler umarım daha fazla katılırım sohbet tarzındaki konulara bu arada yorumların içinde çok teşekkürler:D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hoş geldin konuya :A

BHND?
Yum düşüncelerini yaz olumlu olumsuz :A

@Maskeli Fedai 'ye ne zaman evlenme teklif edeceksin. Ankaraya iç güvesi gelmek istiyormuş :A

Hoşbuldum. :D Yeri geliyor benden çok FOX'u ve dizilerini savunuyorsun seviyorum seni. :A Yarışma ve etkinliklerdeki hırsına helal olsun. :A Yorumlarını ve sohbetlerini takip etmeye çalışıyorum. :D

MS sonunda belli olacak kaderimiz. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Forumda hiç birine içinden küfür ettin mi? Veya beddua. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hoş geldin odaya aşkım. :Z @xBUGRAx

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :bhr:

Hoşbuldum dislike'larımın yarısından çoğunun sahibi. :A Senden daha çok Kanal D izlesem de Kanal D'ye olan bağını anlıyorum. :A Yorumlarını, yöneticiliğini, fotoğraflarını beğendiğim bir üyesin. :bhr: Twitter'da ne ara bu kadar takipçin oldu anlamadım. :A @Billy Kane ile olan ilişkinizi de kem gözlerle takip ediyorum. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...