eTV Diss Savaşları 6. Bölüm - Sezon Finali

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,972
Puanı
1,060
Ama kaç kere söyledim ben bu konuyu anlamıyorum diye :A
Verilen emeği boş geçme :bağır:
Toplum ne yapıyorsa sen uy yeter :A
Anlamayacak ne var ya, 1 ay boyunca en çok diss alanlar kazanıyor. Ben özellikle diss almak için @DarkLegenD in avatarına bilerek çirkin dedim ve en az 20 kere yedi tuzağımı ve bana diss attı :F şimdi ifşa olduk ama olsun.
Haydi gereğini yap.
Sezon finali yaptık ama sonbaharda yine rahatsız ederim seni :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,068
Puanı
1,060
Verilen emeği boş geçme :bağır:
Toplum ne yapıyorsa sen uy yeter :A
Anlamayacak ne var ya, 1 ay boyunca en çok diss alanlar kazanıyor. Ben özellikle diss almak için @DarkLegenD in avatarına bilerek çirkin dedim ve en az 20 kere yedi tuzağımı ve bana diss attı :F şimdi ifşa olduk ama olsun.
Haydi gereğini yap.
Sezon finali yaptık ama sonbaharda yine rahatsız ederim seni :A
Ne yapmamı isytiyorsun söyle onu yapacam :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,972
Puanı
1,060
Alınma ama seni kırmak istemediğimi biliyorsun :(
Ah ah canım, ben böyle ufak şeylere kırılırmıyım hiç? Hele söz konusu sensen.

Konuya yorum yaz yada yazma beğen yada beğenme. Bunlar takılma. Daha öncede dedim, ben alınmam bu tarz şeylere. Arada sana takılırım ama ciddi şeyler değil ♡

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen beğenmedin bizi, istemediğini söylemiştin, yoksa sırf o hileli başlıklı konuna aldiğın diss ile birinci olmuştun :A
Konuya ve etiket listeme beğeni at :bağır:

Detaylı bakamamışsın, bir kategoride birinci olmuşsun :A
Gördüm onu da. O daha da ilginç doğrusu. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ne yapayım, bizi her ay yenmeni önlemek için o kategorileride açtım ama artık sayımız çoğaldı, bir dahaki bölüme yine azalacak, yoksa işin içinden çıkamam :A
Bak şunlara, sana kafa tutuyorlar :A
:handpointdown:

@MasacRE- biz en iyisi kendi aramızda sonuncu olmamak için mücadele edelim, yani @MEnes den sonra sonuncu olmamak için :A
Yarış mrt-06 @DarkLegenD Deniz ve kerem arasında geçecek belli :F
Sonunculuğu kimselere bırakmayı düşünmüyorum uzun bir süre. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
4 diss ile geçtin @DarkLegenD i ama ilginç olan kısım, senin mesaj oranına diss sayının az olması. Orda geridesin :A
Bizim yeni kategori diss atma kötüdür ve sen orda sonuncusun :A
@denizz19 yeni yarışmada seni geçmeye çalışacak ve MS sayesinde siz yarışmacılar avantajlısınız. Olan ben @MasacRE- @eskici ve @MEnes e olacak :T:
Ben jüri olarak da prim yaparım MS'den :A @denizz19 un üstüne oynayacağım özellikle, böylelikle hem ondan dis alacağım hem de rakibime dis attırtacağım bir taşla iki kuş :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bende bu ay sokak çalgıcısı sayesinde epey diss yedim katılsam zirvedeydim şuanda :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,972
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,972
Puanı
1,060
Ben jüri olarak da prim yaparım MS'den :A @denizz19 un üstüne oynayacağım özellikle, böylelikle hem ondan dis alacağım hem de rakibime dis attırtacağım bir taşla iki kuş :A
ee hani inceleyip gelmemiş yorum :A
Belki Atacan'ı alt ederiz diye yeni kategoriler ekledim, @MEnes ve Dark kârlı çıktı :F

Aramıza Deniz ve Kerem'de katıldı. Zirve karışacak. Şu aşamada tek benle sen birbirimize eş rakibiz gibi ama evet MS'de sende benden daha çok avantajlı gibisin ama ben yine @DarkLegenD in maskesine laf ata ata belki yine 20 diss alırım :A

Hey Dark, nerde yorum? :bağır::bağır:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ee hani inceleyip gelmemiş yorum :A
Belki Atacan'ı alt ederiz diye yeni kategoriler ekledim, @MEnes ve Dark kârlı çıktı :F

Aramıza Deniz ve Kerem'de katıldı. Zirve karışacak. Şu aşamada tek benle sen birbirimize eş rakibiz gibi ama evet MS'de sende benden daha çok avantajlı gibisin ama ben yine @DarkLegenD in maskesine laf ata ata belki yine 20 diss alırım :A

Hey Dark, nerde yorum? :bağır::bağır:
Benim açımdan değişen bir şey olmamış pek, sen de @DarkLegenD i iyi yakalayıp atak yapmışsın :A Yalnız o nereden aldı bu kadar disi onu anlamadım, kim atıyor bu disleri sana dark, taktik ver bize :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,972
Puanı
1,060
Benim açımdan değişen bir şey olmamış pek, sen de @DarkLegenD i iyi yakalayıp atak yapmışsın :A Yalnız o nereden aldı bu kadar disi onu anlamadım, kim atıyor bu disleri sana dark, taktik ver bize :A
Her yoruma atlayıp, milletin tersini söylüyor. Budur taktik :A "Ciddi" duruşuda bir etken olabilir.
Ben hangi konuda bol diss görsem birşeyler yazıyorum ama bana vermiyorlar diss :T Damla'ya laflarımdan işe yaramamıştı :F Dark olmasaydı seni geçemezdim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Her yoruma atlayıp, milletin tersini söylüyor. Budur taktik :A "Ciddi" duruşuda bir etken olabilir.
Ben hangi konuda bol diss görsem birşeyler yazıyorum ama bana vermiyorlar diss :T Damla'ya laflarımdan işe yaramamıştı :F Dark olmasaydı seni geçemezdim :A
Sen demek ki yeterince sinir edemiyorsun insanları :A