eTV Diss Savaşları 6. Bölüm - Sezon Finali

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sen demek ki yeterince sinir edemiyorsun insanları :A
Ben biraz hazıra konuyorum ondan galiba :F Ms olduğu sürece kendimi yormayacam. Nede olsa @MEnes hariç kimseyi geçemem gibi. Sonra yine atak yaparım :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
ee hani inceleyip gelmemiş yorum :A
Belki Atacan'ı alt ederiz diye yeni kategoriler ekledim, @MEnes ve Dark kârlı çıktı :F

Aramıza Deniz ve Kerem'de katıldı. Zirve karışacak. Şu aşamada tek benle sen birbirimize eş rakibiz gibi ama evet MS'de sende benden daha çok avantajlı gibisin ama ben yine @DarkLegenD in maskesine laf ata ata belki yine 20 diss alırım :A

Hey Dark, nerde yorum? :bağır::bağır:
Hadsizlik yaparsan tabii ki de diss alırsın. Avatarlarımın kalitesini ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum.
Benim açımdan değişen bir şey olmamış pek, sen de @DarkLegenD i iyi yakalayıp atak yapmışsın :A Yalnız o nereden aldı bu kadar disi onu anlamadım, kim atıyor bu disleri sana dark, taktik ver bize :A

Her yoruma atlayıp, milletin tersini söylüyor. Budur taktik :A "Ciddi" duruşuda bir etken olabilir.
Ben hangi konuda bol diss görsem birşeyler yazıyorum ama bana vermiyorlar diss :T Damla'ya laflarımdan işe yaramamıştı :F Dark olmasaydı seni geçemezdim :A
@Yiğitt atmıyor çünkü küsüştük. O'nun dışında yan sanayi milli şef @sokak sanati atıyor. Geri kalanlar kara listemdekilerden gelmiş olabilir.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hadsizlik yaparsan tabii ki de diss alırsın. Avatarlarımın kalitesini ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum.

@Yiğitt atmıyor çünkü küsüştük. O'nun dışında yan sanayi milli şef @sokak sanati atıyor. Geri kalanlar kara listemdekilerden gelmiş olabilir.
Oooo @DarkLegenD buyurdular konuya :A

Nezamanki eski avatarlarına dönsen ozaman överim. Kusura bakma ama bu avatarlarla baya baya gıcık görünüyorsun :A
Bu yine eh işte ama öncekiler berbattı. Bunuda en kısa zamanda değiştirirsin umarım :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
@MEnes Kuzumm ne ettinde 3 diss birden yedin ne güzel kaçıyordun sen yaa:F:F @eskici yine kayboldun ama ne ara 8 dis yedin yaa :F:F @Dosi emeğine sağlık harika bir bölüm olmuş yeni sezonu merakla bekliyorum:D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Nezamanki eski avatarlarına dönsen ozaman överim. Kusura bakma ama bu avatarlarla baya baya gıcık görünüyorsun :A
Bu yine eh işte ama öncekiler berbattı. Bunuda en kısa zamanda değiştirirsin umarım :A
Beğendin mi?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Maalesef yine çirkin bir detay koymuşsun :F

@MasacRE- bu mesajada diss yedim :Z Daha işe yarıyor :A
Bu arada sen 15 diss yedin,15 diss atmışsın :A yorum yapmadın o detaya :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Buna hayır diyemeyeceğim vee bendee varım diyorum :A :F
Hoşgeldin aramıza :A @MasacRE- @MEnes yeni kurban geldi :A Seninde son durumunu ekliyeyim :Z
Screenshot_20180716-231210.png

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben de o moda girsem mi bazen düşünüyorum. :A Rahatlıkla alabileceğimi biliyorum. :A
Bi başladınmı hoşuna gider :A
Ben başta bana diss verdiklerinde hayrola niye derdim. Şimdi diss alma derdindeyim :A
Yarışmamız heyecanlı olacak, başlarda çok diss alanlar kendi aralarında,sonlardakide kendi aralarında kapışacak :A