TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,613
Puanı
1,060
Aaa ben hiç kimseye olumsuz itiraf yapmadım . Olumsuz yapanada şey etmiyorum espirili cevap veriyorum mesala Çiğdenizim diye itiraf yapıldığı bir hafta vardı Tarkan Yolla şarkısını çıkarmıştı . O şarkıyı atmıştım işte latife ederek :F :F :F

Yani ciddiye almamak lazım serhat da öğrenecek yavas yavas :A :A :A
Öğrenicem canım,burdan gitmeye niyetim yok,beğenmeyenler gitsin :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Eline sağlık @Ahmed :D

@mrt-06 senin de röportajını beğendim, samimi ve 'sanatsal' cevaplar vermişsin. Kot Kafalar mevzusu ne onu merak ettim. :D

Beklediğimden farklı çıktın bu arada. Ben seni gözlüklü bekliyordum. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Hhaha Aaa dikkat edin ama cnm :A :A :A

Şimdi sen yumuşak dinlendirici sesinle şarkıya başlarsın gözümüzü kapatır hayal kurmaya başlarız :bhr: Sonra @denizz19 girer şarkıya mahsende işkence yapılırkan çıkan sesler gibi :F Senin yumuşak tonunun üstüne bağılarak giriştimi şarkıya gözümüzü açar koltuktan fırlarız :F :F :F

Zeki Müren ve Hayko Cepkin gibi :A :A :A
Biriniz kalın diyor biriniz yumuşak ton diyor. Benim tonum ne anlamadım valla. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Eline sağlık @Ahmed :D

@mrt-06 senin de röportajını beğendim, samimi ve 'sanatsal' cevaplar vermişsin. Kot Kafalar mevzusu ne onu merak ettim. :D

Beklediğimden farklı çıktın bu arada. Ben seni gözlüklü bekliyordum. :A
Teşekkür ederim. :D

Zaten herkese ters köşe yaptım mesela @Aserat beni inek olarak hayal etmiş @Dosi civciv olarak sen de gözlüklü hayal etmişsin. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biriniz kalın diyor biriniz yumuşak ton diyor. Benim tonum ne anlamadım valla. :F
Sesin yumuşak bence oyüzden diyorum Türk sanata daha uygunmuş diye :A

Tarkan gibi mesala hani onunda ses tonu biraz düz türkçeye oranla aksanlıya yanı ben kaba saba ses tonu duymadım senden :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Bully de aynı yorumu yapmıştı ona çektiğim video için. :A
Hahah Aaa şaşırmadım onla genelde aynı düşünürdük forumdaykan :F

Aaa oyüzden @denizz19 ile söylerken karar verin ya ikinizde yumuşak olun yada ikinizde kaba :F :F :F

Eğer sen kendi tarzınla yumuşak o kendi tarzıyla kaba olursa demin örnek verdim gibi Zeki Mürenin üstüne Hayko giriyoırmuş gibi olursunuz dinleyenlerin aklı gider :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Hahah Aaa şaşırmadım onla genelde aynı düşünürdük forumdaykan :F

Aaa oyüzden @denizz19 ile söylerken karar verin ya ikinizde yumuşak olun yada ikinizde kaba :F :F :F

Eğer sen kendi tarzınla yumuşak o kendi tarzıyla kaba olursa demin örnek verdim gibi Zeki Mürenin üstüne Hayko giriyoırmuş gibi olursunuz dinleyenlerin aklı gider :A :A :A
Hani kadın erkek düetleri de öyle değil mi kadın sesi yumuşak olur erkek kaba söyler öyle bir uyum çıkabilir. :A

Duydum Ki Unutmuşsun'u söyleyeceğiz. :A