FF Sorgu Odası-Hafta 71-Sorgudaki İsim S.G.A.T.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,384
Puanı
1,061
"Sen yanmazsan ben yanmazsam biz yanmazsak nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa" demiş Nazım Hikmet peki sen, cesur bir insan mısındır? Farazi ben cesurum deme gerçekten kendini cesur görür müsün?...
Yok değilim kesinlikle. Öylesine de olsa cesurum demezdim. Risksiz iş yapmayı seviyorum, hayatı da öyle yaşıyorum. Neredeyse hiç planlamadan attığım bir adım yok. Korkak bile sayılırım bence.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Yok değilim kesinlikle. Öylesine de olsa cesurum demezdim. Risksiz iş yapmayı seviyorum, hayatı da öyle yaşıyorum. Neredeyse hiç planlamadan attığım bir adım yok. Korkak bile sayılırım bence.
Korkak mısın? İlginç ilk kez bir insanın kendine korkak dediğini görüyorum. Buradan kendi özeleştirini acımadan yaparsın sonucuna ulaşabilirim o halde?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,384
Puanı
1,061
Korkak mısın? İlginç ilk kez bir insanın kendine korkak dediğini görüyorum. Buradan kendi özeleştirini acımadan yaparsın sonucuna ulaşabilirim o halde?
Bence korkağım ne fırsatlar kaçırdım. :( En yakınım olsa farketmez hata gördüğümde direkt söylüyorum, pek iyi bir şey değil bence ama :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Bence korkağım ne fırsatlar kaçırdım. :( En yakınım olsa farketmez hata gördüğümde direkt söylüyorum, pek iyi bir şey değil bence ama :D
Ben de açık sözlüyümdür bu kötü bir şey değil bence ama bir çizgi var işte insanların kırılacağı noktayı bilmek gerek. Kırmadan eleştirmeyi bildikten sonra açık sözlü olmak korkutucu bir şey değil. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,384
Puanı
1,061
Ben de açık sözlüyümdür bu kötü bir şey değil bence ama bir çizgi var işte insanların kırılacağı noktayı bilmek gerek. Kırmadan eleştirmeyi bildikten sonra açık sözlü olmak korkutucu bir şey değil. :D
Sana sormadım. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Ya sen sevilmeyecek insan değilsin :D Eğlencenin dibine vurulur seninle :D Olaylara mantıklı bakabiliyorsun ama hiç bir zaman karşındaki birisini etkilemeye çalışmıyorsun. Bu çok güzel bir şey. Geçen yaz da aramız iyiydi, bazı olaylarda aynı düşünmesek de bir kere kendi tarafınıza çekmeye çalışmadın beni. Muhtemelen taraf değiştirmem için epey uğraştığını düşünüyorlardır :A Oysa bir kere bahsi geçmemişti aramızda.. Gerçeği gördükten sonra "biz haklıydık sen haksızsın" imasında bulunabilirdin ama bir kere yüzüme vurmadın. Bunu diyebilirdin, hakkın vardı aslında. Mütevazi karakterini seviyorum, yıllar geçtikçe daha da sağlam karaktere sahip olacaksındır. Son gelişimle beraber en fazla mesafe kat ettiğim isim sensin. Pek bir alakamız yokken çok iyi arkadaş olduk. Keşke daha erkenden tanısaymışım seni kardeşim. Bunu isterdim gerçekten. İnşallah döndükten sonra da birlikte devam ederiz foruma.
Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim.Sevindirdin beni.:relaxed::blush: Gerçekten iyi özetlemişsin bazı meseleleri. :kissingclosed:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...