FF Sorgu Odası-Hafta 71-Sorgudaki İsim S.G.A.T.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fav10 Sorgu Odası'nda yeni hafta!

Odaya Forumun eski ve sevilen üyelerinden , yeni yöneticilerinden @S.G.A.T. konuk ediyoruz .

Seçimden sonra kendisi askere gidecek ve foruma 1 yıl kadar ara verecek , soru sorma fırsatını kaçırmayınız .

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Fav10 Sorgu Odası'nda yeni hafta!

Odaya Forumun eski ve sevilen üyelerinden , yeni yöneticilerinden @S.G.A.T. konuk ediyoruz .

Seçimden sonra kendisi askere gidecek ve foruma 1 yıl kadar ara verecek , soru sorma fırsatını kaçırmayınız .
Aaa daha yeni kaynaşıyorduk ne askerliği :(

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Klasik sorudan bahsedelim hakkımdakı görüşlerini askere gitmeden alalım @S.G.A.T. bey :A

Ondan sonra seri diğer sorularım gelecek :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@S.G.A.T. askere gideceğini bilmiyordum güle güle git gel inşallah sorumda benim hakkımdaki düşüncelerin söyle birde son zamanlarda taktığın bir şarkı varmı :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun Serhan'ım, uzun yorum olsun. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
6 yıl geçti benim de sorgu odasına girmemin üstünden. İlk zamanlarında girmiştim. O zamanlar oylamaya çıkıyorduk odaya girmem için. :D Veda etmeden girmek istedim, hem de içimi dökmek istedim. Tüm sorularınıza içten cevap vereceğime emin olabilirsiniz. :D

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kıbrıs dışında her yerde güzel askerlik yapacağını düşünüyorum :A

BHND :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hayırlı olsun canım askerliğin. Hakkını helal et kardeşim.:bhr:

BHND şsöyle.:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Klasik sorudan bahsedelim hakkımdakı görüşlerini askere gitmeden alalım @S.G.A.T. bey :A

Ondan sonra seri diğer sorularım gelecek :A :A :A
Senin hakkında hiç bir kötü düşüncem yok, galiba eleştirim de yok. (Sarhoş konusu hariç tabi. :A) Pozitif, eğlenceli, sohbeti güzel, çok da iyi algı operasyonu yapabilen bir arkadaşımızsın. :A Nette tanıdığım en marjinal kadın karakter sen olabilirsin. :A Foruma dönüşümde büyük etkin oldu. Burada olduğunu bilmek çok güzel. Fazla karakter analizi yapamayacağım senin için. Cici bici ve çok iyi kalpli kızsın işte. :A İnşallah hak ettiğin güzel, tatlı hayat seninle olur.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Niye seçimden sonra diye tarih düşüldü şu ay demedin @Çiğdem- :A TR'de mi yaşıyorsun @S.G.A.T. Hayırlı teskereler...
BHND :X madem bir adet yıl yoksun:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Hoşgeldin sonunda :Z @S.G.A.T.

Hakkımda ne düşünüyorsun :A Uzun ve detaylı olacak. :A Geçiştirici mesajlar atma. :A
Hoşbulduk Harun'cuğum. :A
Forumdaki en önemli isimlerinden birisin kesinlikle. Son aylarda yakınlaştık aslında. Düşünce tarzın, espri seviyen çok kaliteli ve iyi yönde çok dikkat çekiyorsun. :A Eğlenceli birisi olduğunu zaten herkes görüyordur.
Bunların yanında yaşının verdiği toyluk da var tabi ki. Bazen olaylara yaklaşma tarzın çok farklı oluyor ve beklenilmedik tavırlar sergileye biliyorsun. Belki o an hayatında yaşadığın bir olay da sebep olmuş olabilir, bilmiyorum. Ben rahatsız olmuyorum durumdan ama mutlaka olanlar vardır. :A
Kaliteli muhalifsin bu arada. Sadece siyaset anlamında söylemiyorum. Modern, adaletli, sağ duyulu düşünce tarzını seviyorum. Yaş aldıkça daha fazla sevilen, farklı kesimler tarafından saygı duyulan birisine dönüşeceğine düşünüyorum. İnşallah öyle de olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...