Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen kapanmaz. Bu olaydan sonra artık yayın durdurma yada para cezası veriliyor artık. Heralde kanala 1 yıllık reklam gelirini isterlerdi :F
1 ay kapanınca iyi batmamış star :A
Eskiden büyük kanalların kapandığını hatırlıyorum evet Kanal D falan siyah ekran gelirdi orada ceza aldına dahil yazı sürekli üstten aşşağıya iner dururdu şimdi öyle bir şey yok :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
burak sergen çukur defterini tamamen kapattı ancak baykal(beyefendi) karakteri yüz değiştirerek dönebilir bana göre http://www.posta.com.tr/burak-sergen-cukur-benim-icin-bitti-haberi-1408535
Çukur’da ‘Beyefendi’ lakaplı Baykal rolündeydiniz. Bir anda öldünüz...

Patlayan kilit bir roldü. Tam olarak öldü diyemeyiz, daha arada bir şey oldu.

Adam kendisinin oynamıcanı söylüyor ama Beyefendinin öldü belli değil daha demiş :F Başka bir oyuncu oynayabilir ihtimali çıkıyor evet :A @xemrexxx @kerem @serhatt @Forumdash @S.G.A.T. @MasacRE- @turkuazz

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,541
Puanı
280
Çukur’da ‘Beyefendi’ lakaplı Baykal rolündeydiniz. Bir anda öldünüz...

Patlayan kilit bir roldü. Tam olarak öldü diyemeyiz, daha arada bir şey oldu.

Adam kendisinin oynamıcanı söylüyor ama Beyefendinin öldü belli değil daha demiş :F Başka bir oyuncu oynayabilir ihtimali çıkıyor evet :A @xemrexxx @kerem @serhatt @Forumdash @S.G.A.T. @MasacRE- @turkuazz
bende ondan dedim zaten benim adayım levent inanır şimdi çıkarsa sezon sonuna kadar oynar ölür dizide bu sefer beyefendi karakteri daha sonra yeni düşman gelir 2.sezonda da o düşmanda ya çetin tekindor ya da musa uzunlar olur :D :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bende ondan dedim zaten benim adayım levent inanır şimdi çıkarsa sezon sonuna kadar oynar ölür dizide bu sefer beyefendi karakteri bu sefer yeni düşman gelir 2.sezonda da o düşmanda ya çetin tekindor ya da musa uzunlar olur :D :D
Nazıma ölmücem dönücem diyordu :F

Musa Uzunlar süper olur :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,541
Puanı
280
Benden çok yaşayacaksiniz :A:A
deme öyle Allah sağlıklı uzun ömür versin sana da :D :D peki şöyle olsa nasıl olur yeni baykal beyefendi (levent inanır) büyük patron tarafından kurtarılır yüzü değiştirilir ve gelir gelmez nazım'ı öldürürdüğünü sanır daha sonra nazım yine paçayı sıyırır baykalın yaşadığını söyler vartolu'ya vartolu da sezon finalinde baykal'ı öldürür 2.sezonda da patronu olarak musa uzunlar devreye girer :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
deme öyle Allah sağlıklı uzun ömür versin sana da :D :D peki şöyle olsa nasıl olur yeni baykal beyefendi (levent inanır) büyük patron tarafından kurtarılır yüzü değiştirilir ve gelir gelmez nazım'ı öldürürdüğünü sanır daha sonra nazım yine paçayı sıyırır baykalın yaşadığını söyler vartolu'ya vartolu da sezon finalinde baykal'ı öldürür 2.sezonda da patronu olarak musa uzunlar devreye girer :)
Çok fazla hikaye çiğnenmiş olur zaten yüz değiştirme operasyonu kaliteyi düşürecek bir de oyle olaylara girmesinler. Yeni karakterler gelecektir ve bu yüzden onlara yer açılmalı. İdris, Nazım ve korkarım Selim gidici. :(
Dikkat ettiğseniz Emmi ve Paşa son bölümlerde hiç yok. Onlari da farkli bir senaryo bekliyor olabilir. Bana sorarsınız bunlari senarist bile kafasinda oturtmadi. :D Reytinglere göre başka bir tarafa esiyor her hafta senaryo. @Çiğdem-

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,541
Puanı
280
Çok fazla hikaye çiğnenmiş olur zaten yüz değiştirme operasyonu kaliteyi düşürecek bir de oyle olaylara girmesinler. Yeni karakterler gelecektir ve bu yüzden onlara yer açılmalı. İdris, Nazım ve korkarım Selim gidici. :(
Dikkat ettiğseniz Emmi ve Paşa son bölümlerde hiç yok. Onlari da farkli bir senaryo bekliyor olabilir. Bana sorarsınız bunlari senarist bile kafasinda oturtmadi. :D Reytinglere göre başka bir tarafa esiyor her hafta senaryo. @Çiğdem-
yapacaklarsa bile fazla sürmemesi için geçici rolde birinin girmesini önerdim baykal rolüne böylece ölümü netleşmiş olurdu aynen diğer karakterlerden de ilginç şeyler çıkacaktır muhakkak

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,128
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten bu adam bu rolü haketmiyor,başkası gelsin daha iyi olur :A
yapacaklarsa bile fazla sürmemesi için geççi rolde birinin girmesini önerdim baykal rolüne böylece ölümü netleşmiş olurdu aynen diğer karakterlerden de ilginç şeyler çıkacaktır muhakkak
@Forumdash Bulur şimdi ucuzluk pazarına gitmiştir yeni Beyefendi bulmaya :A :A :A