Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çukur’da ‘Beyefendi’ lakaplı Baykal rolündeydiniz. Bir anda öldünüz...

Patlayan kilit bir roldü. Tam olarak öldü diyemeyiz, daha arada bir şey oldu.

Adam kendisinin oynamıcanı söylüyor ama Beyefendinin öldü belli değil daha demiş :F Başka bir oyuncu oynayabilir ihtimali çıkıyor evet :A @xemrexxx @kerem @serhatt @Forumdash @S.G.A.T. @MasacRE- @turkuazz

Musa Uzunlar oynayabilir :A Dizisi de bitiyor :A @Aserat @Forumdash

Zaten Beyfendi öldü mü gerçekten diye sormuştum @Çiğdem- evet demişti. Morgta gösterildi demişti :X Ya beyfendigerçek beyfendi değil yada ezel gibi ameliyatlı biri mi girecek :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten Beyfendi öldü mü gerçekten diye sormuştum @Çiğdem- evet demişti. Morgta gösterildi demişti :X Ya beyfendigerçek beyfendi değil yada ezel gibi ameliyatlı biri mi girecek :F:F:F
Aaa bu adam çıktını açıklamıştı oyüzden dedim cnm :F Haberde de dizi benim için bitti diyor ama Beyefendi öldü demiyor başka oyuncu Beyefendi olucak galiba :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa bu adam çıktını açıklamıştı oyüzden dedim cnm :F Haberde de dizi benim için bitti diyor ama Beyefendi öldü demiyor başka oyuncu Beyefendi olucak galiba :A :A :A
Aman 2.sezon izlemem muhtemelen:X Saçmaladı zaten. Selim'in gay aşkı maceralarını youtubeda part part izlerim:F:F