9-15 Nisan 2018 Haftanın En Çok Konu Açanları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen kenara çekilince rekabet hırsı azaldı bence :A Size bir iddia daha açmak lazım nasılsa avatar değiştirmiyorsunuz zararıda yok :A :A :A @Yiğitt
Tükenmişliik sendromuna yakalandı :A
@Dosi 'nin banlanmasını talep ediyorum @Yiğitt . Kendisi tarihi geçmiş haberleri konu diye açıyor. Şahitlerim de mevcut: @Tolstoyevski @serhatt
Yiğit'in de forumda vadesi doluyor anlaşılan. :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@Dosi maşallah forumu ele geçirdin iyice kız :A
öncelikle teşekkürler :bhr:
Favoriüye olarak listede birinci olmak çok güzel birşey ve bilgisayarım olmadığından dolayı tüm bu konuları cep telefonumla açtım :D 15 konu açmak bile bana çok gelirken son haftalarda baya açmaya başladım. İlk başta sadece klip haricinde İsveç ile alakalı konular açarken ayda 1-2 şimdi bir çok kısımda açmaya başladım :D
Forumun durgun olduğu bu zamanda bir katkım oluyorsa ne mutlu bana :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
öncelikle teşekkürler :bhr:
Favoriüye olarak listede birinci olmak çok güzel birşey ve bilgisayarım olmadığından dolayı tüm bu konuları cep telefonumla açtım :D 15 konu açmak bile bana çok gelirken son haftalarda baya açmaya başladım. İlk başta sadece klip haricinde İsveç ile alakalı konular açarken ayda 1-2 şimdi bir çok kısımda açmaya başladım :D
Forumun durgun olduğu bu zamanda bir katkım oluyorsa ne mutlu bana :)
Bırak bu işleri. www.isveçhaberarşivi.com 'dan getiriyorsun eski haberleri önümüze.

hahahahh iyi dedin :A
Al canım, sana soda iyi gelir :A
Neyse sonra detaylı bakıp balkon konuşmamı yaparım :A @serhatt
Ekli dosyayı görüntüle 59146
Siz ikinizden fazlasıyla soğudum şu an.

Son düzenleme: