Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash torrent abiyi adres gösterir ordanda indirmem mecburen listeye atmak zorundayım orda beklesin biraz :)

dizimag verdiği bölümlere sahip çıksa bizde izleriz hangi ara yayınlıyor hangi ara kaldırıyor anlamak mümkün değil bir bakıyon yok olmuş :) yasakları delmek için aşırı hız yapıyor :)

bu selimlerin hepsi karizmatik zeki çevik oluyor kızların hepsini selimler kaptığı için gaga kıskançlıktan çatlar, selim dersen kaçacak yer arar kendisine :)
Aaa işte bir süre sonra kaldırıyorlar :F Mesala bu yeni bölümlerde Sezon bittiğinde yada finale yakın kalkmaya başlar :A :A :A @Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
8x9

Carl'ın tam ergenliğinin son aşamasına gelmişken ölmesine üzüldüm açıkçası. Karakter gelişimi açısından çok önemli biriydi, TWD'deki tek çocuktu sonuçta ana karakterler arasından. Şu halden şu hale kadar gelişini izledik bir de yetişkin halini görmek isterdim kendisinin son aşamada.
walking-dead_0.jpg
Bakalım gider ayak hepimiz kardeşiz, bu kavga ne diye temalı konuşması nereye bağlanacak. Rick yapacağım söylediklerini dedi, bir barış yoluna gitmeyi deneyecektir herhalde ama bunca yaşanan olaydan sonra o hayallerdeki Negan'lı Rick'li ortamın olması pek mümkün gözükmüyor :D

Diğer tarafta da Ezekiel'i kurtarma operasyonu yapıldı iki terminatör tarafından :D Morgan'ın da bir ortası yok herif ya hümanist, kimseye dokunmuyor, zarar vermiyor ya da böyle önüne geleni katlediyor :D

S08B09

izledim @Çiğdem- @Mascre-

Carl'ın ısırılmasına sevindim.

Sayıkladım....
İçim geçmiş....
uyumuşum....

Carl öldü :Z:Z:Z
Ne berbat bölümler vardı, bu fena değildi bence nasıl uyumayı başardın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
8x9

Carl'ın tam ergenliğinin son aşamasına gelmişken ölmesine üzüldüm açıkçası. Karakter gelişimi açısından çok önemli biriydi, TWD'deki tek çocuktu sonuçta ana karakterler arasından. Şu halden şu hale kadar gelişini izledik bir de yetişkin halini görmek isterdim kendisinin son aşamada.
walking-dead_0.jpg
Bakalım gider ayak hepimiz kardeşiz, bu kavga ne diye temalı konuşması nereye bağlanacak. Rick yapacağım söylediklerini dedi, bir barış yoluna gitmeyi deneyecektir herhalde ama bunca yaşanan olaydan sonra o hayallerdeki Negan'lı Rick'li ortamın olması pek mümkün gözükmüyor :D

Diğer tarafta da Ezekiel'i kurtarma operasyonu yapıldı iki terminatör tarafından :D Morgan'ın da bir ortası yok herif ya hümanist, kimseye dokunmuyor, zarar vermiyor ya da böyle önüne geleni katlediyor :D

yorumlarımda sayıkladım dediğim zaman gerçekten uyumuş buluorum:F Bilmiyorum ama sıkıldım baya :X Neden slow motion senaryo anlamadım. Ben ilk 5 sezona dönmek istiyorum:(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
yorumlarımda sayıkladım dediğim zaman gerçekten uyumuş buluorum:F Bilmiyorum ama sıkıldım baya :X Neden slow motion senaryo anlamadım. Ben ilk 5 sezona dönmek istiyorum:(
Aslında çizgi roman hala devam ediyormuş, malzeme çok yani ama daha uzun yıllar sürdürmeyi planlıyorlar herhalde ondan böyle ilerliyor dizi :D Ama bu bölüm de istisnaydı bir yandan.
Ölen karakter Carl yani normal bir bölüme yayılması sürecin. Her bölüm böyle olmaz ama sezon finalleri dışında pek heyecanlı iyi bölümler olmasını beklemiyorum.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aslında çizgi roman hala devam ediyormuş, malzeme çok yani ama daha uzun yıllar sürdürmeyi planlıyorlar herhalde ondan böyle ilerliyor dizi :D Ama bu bölüm de istisnaydı bir yandan.
Ölen karakter Carl yani normal bir bölüme yayılması sürecin. Her bölüm böyle olmaz ama sezon finalleri dışında pek heyecanlı iyi bölümler olmasını beklemiyorum.
Bölüm Carl'a özel 56 dkmıydı neydi zaten:X Evet 12.sezona kadar devam edecekmiş:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S08B09

izledim @Çiğdem- @Mascre-

Carl'ın ısırılmasına sevindim.

Sayıkladım....
İçim geçmiş....
uyumuşum....

Carl öldü :Z:Z:Z
9.Bölüm Aslında evet bahsedilecek tek bir şey vardı bölümde :A
Çok durgun bir bölümdü , Carly bölüm boyu gösterdiler 50 dakıka da anca geberebildi :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8x9

walking-dead_0.jpg

Alaka kurmalımıydım :A Değişik bi karakter, ilgini çeker diye:X Alaka kurmak ve kurmamı istemen? :A:)

Bu sayfada az yukarda:A
Aaa gördüm :F Nasıl yine boş resimden okadar yorumu çıkarmış pes doğrusu :A