FOX Gotham - 4. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B06 izledim.

İtiraf etmek zorundayım ki atlayarak izledim. @destere @Çiğdem- Gerek domuzlara olan antipatim gerek polisiye olayların sıkıcılığı yuzunden atladım. Ama 20dk'mı kurtardım :Z Sanırım kalan bölümlerde de böyle yapıcam. Polisiyeyi atlayıp gothamı ilgilendiren bölümleri izlicem gibi. Bruce sahnesi hiç yoktu sanırım:/

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S04B06 izledim.

İtiraf etmek zorundayım ki atlayarak izledim. @destere @Çiğdem- Gerek domuzlara olan antipatim gerek polisiye olayların sıkıcılığı yuzunden atladım. Ama 20dk'mı kurtardım :Z Sanırım kalan bölümlerde de böyle yapıcam. Polisiyeyi atlayıp gothamı ilgilendiren bölümleri izlicem gibi. Bruce sahnesi hiç yoktu sanırım:/
Aaa senide kendimize benzettik :A :A :A

Dizinin aradan dönmesini bekliyorum artık eksik bölümleri tamamladım :A @destere

9.Bölüm
Domuz m askeli adam pompy sanırım insanlardan Turta yapmış :F Pompy de destere den pizza yapmıştı :F
Penguen Ed yerine şu küçük çocukla ilgilenmesi daha iyi bayada seviyor çocuğu :A

10.Bölüm
Şu tımarhanede olan kel kafalı adam iyiydi Gordona sorun yaratabilir :A
Penguen öldürdü çocuğu sandım ama plan yapmış Pengueni tekrar böyle zeki görmeyi özlemişiz vlla :A
Ed Malıda yine başımıza bela olacak gibi :A
11.Bölüm
Falcone yakışıyordu bu diziye ölmesine üzüldüm :( Taby de bir dövüyor bir öpüyor Butcun un hafızasını yerine getirdi :F
Alfreda üzüldüm ayoll bu Buruce iyice mallaştı ne yapıyor :(
Victor Penguene ihanet etti ama Joker geri döndü Penguen ile daha iyi ikili olurlar Ed ile olmuyordu :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04 - B07-08

Bruce için izleyeyim diyorum ama o da depresife bağladı. 7.bölümde kulubun sahibiyim havası güzeldi. Küçüçük çocukları öpüştürüyorlar yaa :T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x1. Bölüm

bu bölümde penguen suç olayını izne bağlamıştı artık suçlular suç işlemek için düzenli olarak lisans almak mecburiyetinde:) polis işe yaramazsa penguen her türlü boşuğu doldurur :)

4x2. Bölüm

bu bölümdede ergen bruce un çatıya tırmanmak için yeni giysilerle donatıldığını gördük , batman ergenlikten kurtulursa ortalığı kasıp kavuracak :)
barbara yaşıyormuş ne yazıkki :) tabitha ve kedi kızla yeni bir şirket kuruyorlar tabithanın hatrına katlanırız artık :)
penguen in polisleri maaşa bağlaması güzeldi:) jim gordon la harveyde sanırım falcone u penguene karşı kışkırtacaklar
ivy favorim ama kızın daha bir numarasını göremedik umarım içtiği iksirler kızın soyunmasına neden olur :)

ve dördüncü sezon maceramda başladı @Forumdash @Çiğdem- :) hızlı koşmazsanız sizi geçerim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x1. Bölüm

bu bölümde penguen suç olayını izne bağlamıştı artık suçlular suç işlemek için düzenli olarak lisans almak mecburiyetinde:) polis işe yaramazsa penguen her türlü boşuğu doldurur :)

4x2. Bölüm

bu bölümdede ergen bruce un çatıya tırmanmak için yeni giysilerle donatıldığını gördük , batman ergenlikten kurtulursa ortalığı kasıp kavuracak :)
barbara yaşıyormuş ne yazıkki :) tabitha ve kedi kızla yeni bir şirket kuruyorlar tabithanın hatrına katlanırız artık :)
penguen in polisleri maaşa bağlaması güzeldi:) jim gordon la harveyde sanırım falcone u penguene karşı kışkırtacaklar
ivy favorim ama kızın daha bir numarasını göremedik umarım içtiği iksirler kızın soyunmasına neden olur :)

ve dördüncü sezon maceramda başladı @Forumdash @Çiğdem- :) hızlı koşmazsanız sizi geçerim :)
Ben tamamladım bölümleri ayoll beni nasıl geçiyon :F @Forumdash ı geçebilirsin :A

@Forumdash suçu bana atmış beyefendi ama kendisi 3.Sezonda 4..Sezonu yorumlamış beni etiket etmiş benimde kafamı karıştırdı bende yorumumu oraya yapmışım :F Ama Yönetici olmanın faydaları @destere bu konuya taşıdım 4.sezon yorumlarımızı
:Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben tamamladım bölümleri ayoll beni nasıl geçiyon :F @Forumdash ı geçebilirsin :A

@Forumdash suçu bana atmış beyefendi ama kendisi 3.Sezonda 4..Sezonu yorumlamış beni etiket etmiş benimde kafamı karıştırdı bende yorumumu oraya yapmışım :F Ama Yönetici olmanın faydaları @destere bu konuya taşıdım 4.sezon yorumlarımızı
Algılarımda oynamişsindır bişeyler yapmişsindir. Ben yanliş konuya yorum yapmam suç senin tabi :A Güzel taşımışsın elcağızlarına sağlık :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B10-11

10.bölüm akıl oyunlarıyla birbirlerine kazıklar atmalarla geçti gerçekten güzel bi bölümdü. 10-13 bölümlük dizi olsa böyle sıkılmazdım diziden. Gerçekten sezonun en iyi bölümü diyebilirim.

11.bölüm eh dedirtten bi bölümdü ve heycanlandıran bi sonla ara verdiler :X Geri dönüşü heycanla bekliyorum. @Çiğdem- @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x3.Bölüm

yeni takviyelerden falcone un kızı sofia derin dekoltesiyle lee tommiksi aratmayacak gibi diğer polis takviyesi harper ın derinliğine inemedik daha :)
nefretlik ed salağı kendisi kadar nefretlik mrytle jenkins tarafından kurtarıldı ne yazıkki
barbarayı diriltende ona ikibin yıllık bıçağı aldırtmaya çalışanda şeytanbaşı ras al gul imiş
bruce un şımarık zengin velet tavırlarıyla açık arttırmada antika bıçağı alması iyi fikirdi

4x4. Bölüm

köpek adam anobis bölüme renk kattı salyalarıyla:)
[Ras al gulun finosuyla bruce ve alex veledinin kovalamaca sahneleri güzeldi ,
tabi alex veledini kaybettik bayağı sempatik bir veletti :)
sofia hem penguene yanaşıyor çaktırmadan, hemde gordonla çiftleşiyor..
gordon şanslı adam diziye kaç güzel kadın geldiyse hepsiyle bir macera yaşadı :)
ivvy i göremedik iksirli ilaçlardan sonra onu görmek isterdim
barbarada ras al gul şeytanıyla çiftleşiyor :)
ed salağıyla penguen arasındaki olaylar ise bahse değmeyecek konular :)

4x5. Bölüm

ras al gul barbaraya eliyle ne enerjisi gönderdi ölümsüzlük falanmı acaba :) öyle bir şeyse barbara yaşadı
butch ölmemiş zaten bu dizide kimse ölmüyor bir şekilde geliyor tekrar :)
ed salağına hizmet ediyor kocaoğlan butch, yazık etti kendine :)
bu arada lee tommikside gördük dayak yiyen boksörlere doktorluk yapıyormuş..
bruce un tarihi bıçakla asırlık şeytan ras al gul u deşip fosil ettiği sahne güzeldi
sofia pengueni avucuna aldı artık ninniler söylüyor penguene :)

4x6. Bölüm
idare eder bir bölümdü rüşvetçi polislere domuzcuk kafası yerleştiren vatandaş kaplamıştı bölümü
sofya falcone pengueni avuçlamaya devam ediyor kurnaz geçinen penguenin dünyadan haberi yok :)
gordon ile domuz adam kovalamacası iyiydi harveyin boynunu kestler ölmedi tabiki :)
lee tommiks de ed salağına yardım etmeye karar verdi , camış butch un boks maçları keyifliydi

S04B10-11

10.bölüm akıl oyunlarıyla birbirlerine kazıklar atmalarla geçti gerçekten güzel bi bölümdü. 10-13 bölümlük dizi olsa böyle sıkılmazdım diziden. Gerçekten sezonun en iyi bölümü diyebilirim.

11.bölüm eh dedirtten bi bölümdü ve heycanlandıran bi sonla ara verdiler :X Geri dönüşü heycanla bekliyorum. @Çiğdem- @destere
size yetişemedim bir türlü , bitrmişsiniz yayınlanan bölümleri :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x3.Bölüm

yeni takviyelerden falcone un kızı sofia derin dekoltesiyle lee tommiksi aratmayacak gibi diğer polis takviyesi harper ın derinliğine inemedik daha :)
nefretlik ed salağı kendisi kadar nefretlik mrytle jenkins tarafından kurtarıldı ne yazıkki
barbarayı diriltende ona ikibin yıllık bıçağı aldırtmaya çalışanda şeytanbaşı ras al gul imiş
bruce un şımarık zengin velet tavırlarıyla açık arttırmada antika bıçağı alması iyi fikirdi

4x4. Bölüm

gordon şanslı adam diziye kaç güzel kadın geldiyse hepsiyle bir macera yaşadı :)

4x5. Bölüm

ras al gul barbaraya eliyle ne enerjisi gönderdi ölümsüzlük falanmı acaba :) öyle bir şeyse barbara yaşadı
bruce un tarihi bıçakla asırlık şeytan ras al gul u deşip fosil ettiği sahne güzeldi

4x6. Bölüm
idare eder bir bölümdü rüşvetçi polislere domuzcuk kafası yerleştiren vatandaş kaplamıştı bölümü
sofya falcone pengueni avuçlamaya devam ediyor kurnaz geçinen penguenin dünyadan haberi yok :)
gordon ile domuz adam kovalamacası iyiydi harveyin boynunu kestler ölmedi tabiki :)
lee tommiks de ed salağına yardım etmeye karar verdi , camış butch un boks maçları keyifliydi

Yetişirsin maşallah:X Darklı filmi de izleyelim de şu maratona ara verelim biraz dinenelim.Sen bu aralar baya bi sıkışık gibisin :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yetişirsin maşallah:X Darklı filmi de izleyelim de şu maratona ara verelim biraz dinenelim.Sen bu aralar baya bi sıkışık gibisin :X
4x3.Bölüm

4x4. Bölüm

4x5. Bölüm

4x6. Bölüm

Biriktirdi dizileri şimdi foruma girecek vakitini dizilere harcıyor :A

Ama diğer kalan zamanlarda ne haltlar karıştırıyor :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Biriktirdi dizileri şimdi foruma girecek vakitini dizilere harcıyor :A

Ama diğer kalan zamanlarda ne haltlar karıştırıyor :A :A :A
Valla orayı senin kadar merak etmiyorum :A Çocugu dizi ve filmlerle sıktık kendini dağlara mı vurdu ne? Bugun yarın der yozon goroşok orkodoşlar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla orayı senin kadar merak etmiyorum :A Çocugu dizi ve filmlerle sıktık kendini dağlara mı vurdu ne? Bugun yarın der yozon goroşok orkodoşlar :A
Aaaa sus beee :F Hazirandan önce gidemez daha yeni geldi hala tam gelemedi bile :A

@destere profiline @Harunnn60 at gibi kişneyen bir kadın koymuş @destere ogünden beridir kayıp :F