FOX Gotham - 4. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaaa sus beee :F Hazirandan önce gidemez daha yeni geldi hala tam gelemedi bile :A

@destere profiline @Harunnn60 at gibi kişneyen bir kadın koymuş @destere ogünden beridir kayıp :F
@destere kaçırayım derken kendi kaçacak gibi :( Bilmiorum kızım bi uzak kaldı cocuk. Sıkmak da istemiyorum acıkcası. Netflixin altını üstünü getirdi zaten:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Valla orayı senin kadar merak etmiyorum :A Çocugu dizi ve filmlerle sıktık kendini dağlara mı vurdu ne? Bugun yarın der yozon goroşok orkodoşlar :A
Aaaa sus beee :F Hazirandan önce gidemez daha yeni geldi hala tam gelemedi bile :A

@destere profiline @Harunnn60 at gibi kişneyen bir kadın koymuş @destere ogünden beridir kayıp :F
bir yere kaçacağım yok ama teklemeye devam edeceğim uzun süre :) bu arada forumdash hangi diziyi önerecekti bilmiyorum ama ben önce davranıp bir dizi önereyim netflix de kore veya japon yapımı bir dizi var Black konusu ilginç bir göz atalım bir ara:) hatta ben gothamdan sonra göz atayım diyorum :) @MasacRE- ve @Maskeli Fedai yi de diziye bekleriz:)
@Harunnn60 la @eskici ye dizi falan önermiyorum artık önce la casa pepel i bitirsinler:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bir yere kaçacağım yok ama teklemeye devam edeceğim uzun süre :) bu arada forumdash hangi diziyi önerecekti bilmiyorum ama ben önce davranıp bir dizi önereyim netflix de kore veya japon yapımı bir dizi var Black konusu ilginç bir göz atalım bir ara:) hatta ben gothamdan sonra göz atayım diyorum :) @MasacRE- ve @Maskeli Fedai yi de diziye bekleriz:)
@Harunnn60 la @eskici ye dizi falan önermiyorum artık önce la casa pepel i bitirsinler:)
Kora -Japon dizisiyse @xemrexxx in ilgi alanı :A :A :A

Aaa yakaladık seni sonunda bu arada :F @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Önermiyorum deyip gizliden öneriyor gibisin :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
kışın kabuğuna çekiliyor sen yazın göreceksin tosbağayı tutana aşkolsun :)

yılda bir bölüm :) resmen diziye hakaret bu bence çek ellerini la casa dan dizi yayınlandığından beri böyle eziyet görmedi :)
8 bölüm izledim şu ana kadar :A