Jet Sosyete'nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,975
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Jet Sosyete'nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

796253b8-b3c9-4dfd-a111-98c25956ccba.jpg

Star TV'nin merakla beklenen komedi dizisi Jet Sosyete'nin yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını BKM'nin, senaristliğini Gülse Birsel'in üstlendiği; başrollerini Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak'ın paylaştığı yapım, gelecek haftadan itibaren pazar akşamlarına yeni bir soluk katmaya hazırlanıyor.

Jet Sosyete, ilk bölümüyle 18 Şubat Pazar 20.00'de Star'da!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklenildiği gibi pazar başlıyor. Karşısında Çocuklar Duymasın gibi komedi olacak, Cennetin Gözyaşları ve Savaşçı gibi iki dram ve tabi 10 reytinglik Survivor. Bol şans diliyorum, nedense bana ikinci bir Türk Malı vakası gibi geliyor. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,975
Puanı
1,061
Gülse seni iddiasız gibi hafta sonuna mı attılar..
Star'ım en iyi güne koydu laf yok. :A

Beklenildiği gibi pazar başlıyor. Karşısında Çocuklar Duymasın gibi komedi olacak, Cennetin Gözyaşları ve Savaşçı gibi iki dram ve tabi 10 reytinglik Survivor. Bol şans diliyorum, nedense bana ikinci bir Türk Malı vakası gibi geliyor. :)
Çocuklar Duymasın artık komedilikten uzaklaştı tüm izleyiciler isyanda. Aslan Ailem'in de pek büyük bir iddiası yok zaten. Yani gümbür gümbür geliyoruz. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star'ım en iyi güne koydu laf yok. :A

Çocuklar Duymasın artık komedilikten uzaklaştı tüm izleyiciler isyanda. Aslan Ailem'in de pek büyük bir iddiası yok zaten. Yani gümbür gümbür geliyoruz. :Z
Toparlanmaya başladı zaten, yeniden komediye dönüyor dizi. Tutku'yu yolluyoruz. :Z Aslan Ailem komedisi de vardı tabi. Pek büyük iddiası yok deme, 3-4 reytingi bile komedi izleyicisini çekmesi demek. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,975
Puanı
1,061
Türk Malı'nı hatırlattı bana da. :A
Yanlış hatırlatıyor demek ki. :A
Toparlanmaya başladı zaten, yeniden komediye dönüyor dizi. Tutku'yu yolluyoruz. :Z Aslan Ailem komedisi de vardı tabi. Pek büyük iddiası yok deme, 3-4 reytingi bile komedi izleyicisini çekmesi demek. :D
Sence Birol Güven reytingler bu kadar yükselmişken kötü karakteri yollar mı hele Survivor geliyorken? Hayır çünkü o adamın dini imanı reyting. Aslan Ailem TRT standartlarında iyi zaten ama bu dizinin iddiası daha yüksek. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yanlış hatırlatıyor demek ki. :A

Sence Birol Güven reytingler bu kadar yükselmişken kötü karakteri yollar mı hele Survivor geliyorken? Hayır çünkü o adamın dini imanı reyting. Aslan Ailem TRT standartlarında iyi zaten ama bu dizinin iddiası daha yüksek. :Z
Alacağı TOTAL grubunda 3-4, AB grubunda 5-6 en fazla 7 :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
En korktuğum gün Pazar’dı ve Star pazara koydu.

Öncelikle haftasonu A/B izleyicisi, yani Gülsenin en çok hitap ettiği kitle dışarıda olur, kesinlike Perşembe olmalıydı ki zaten Perşembe bekliyordum.

Pazar elbet de A/B’de 1. Olacak buna eminim. Ama atıyorum 8 reytingle 1. Olmaktansa 10 reytingle 2. Olmayı tercih ederim. Star anlaşılan sadece zirve istiyor iyi reyting değil.

Umarım yanılırım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Gün güzel.
Çarşamba daha zor bir gün.
Umarım iyi sonuçlar alır.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Pazar günü baya dolu bir gün yani Survivor gelince öyle olacak umarım yazık olmaz diziye :A

Sence hangisi daha iyi savaşır :A :A
İkisinin kitlesi farklı. Bir tarafta aksiyon sevenler, bir tarafta da komedi sevenler. TOTAL grubununda "Savaşçı" iyi reyting alırken, A/B grubunda "Jet Sosyete" iyi reytingler alır. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,975
Puanı
1,061
İlk bölümler meraktan izlenecek, ardından fos çıkacak. Aha da yazdım buraya. :D
Sen zaten Kanal D 1. kanal olacak falan da diyorsun o yüzden inşallah haksız çıkarsın diye duamı edeyim. :A

Gün güzel.
Çarşamba daha zor bir gün.
Umarım iyi sonuçlar alır.
Aynen ağır Total dizi (SAK) bile AB'de 9 reytingi geçti geçen hafta. İki dizisi de tutmamışken Star'ın temkinli davranması normal. Muhtemelen Börü çarşamba olur.