TVen İtiraf Ediyoruz 68.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Teklifin hala geçerliyse kabul ediyorum o halde, haftaya gelir Azerbaycan'dan kaçırırım seni. Yalnız evden çıkmak yok, yemek pişirip temizliğimi yapacaksın. Akşam gelirim, sonra birlikteyiz zaten. :bhr: Kabul ediyorsan...

Herkes bana yürüyor zaten, @Çiğdem- bi sen eksiksin. :A

O da beni sıkıştırıyor ondan. :A

Çıkalım demedin mi, çok tatlısın dedin?
Ay koca parası yiyecem. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- bu bana özelden yürüyor ama burada inkar ediyor. :eek:
Teklifin hala geçerliyse kabul ediyorum o halde, haftaya gelir Azerbaycan'dan kaçırırım seni. Yalnız evden çıkmak yok, yemek pişirip temizliğimi yapacaksın. Akşam gelirim, sonra birlikteyiz zaten. :bhr: Kabul ediyorsan...

Ben bu konulara niye girdiysem zaten. Hadi iyi günler size. :A
Aaa kimin eli kimin cebinde kimin karnı burnunda vlla ortalığı karıştırdınız be tövbe tövbe :F :F :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Haftaya egon ile ilgili itiraf yapacağım, zamanı geldi. :A
@Çiğdem- bu bana özelden yürüyor ama burada inkar ediyor. :eek:
@mrt-06 beni banlar mısın? Öyle bir ortamdayım ki çakalların arasına düştüm...

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
@Ahmed i bilmezsin sen tabi kendini gizleyecek Anonim demiş sonucta :A @XanTier e de evlenme teklifleri yapıyordu butür itirafları bu yapıyor işte :A :A :A

Ay neden iftira atiyorsun. :A
Tahmin etmiştim! :eek:

Ay ne yapayım maşallahım var, hepsi peşimde. @XanTier ve @S.G.A.T. da peşimde dolanıyor baya da ben pas vermiyorum, iki belam var zaten. :bhr: :A
Keçiörenli olmasan sana günahımı bile vermem be ne diyosun sen? :T:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bu bölüm tat vermedi. Açıkçası okurken bile sıkıldım :(

Bu arada Eline sağlık@Ahmad

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çekemeyenlerde inecek var.:A

Laa son MS'yine ben kazandım nasıl geri düştüm merak ediyorum. Bu skor yanlış @denizz19 havalanma:A

Deniz ile ittifak yapmak demek denize düşüp yılana sarılmak demek saçmalamayın ayrıca ben gitmeden önce forumun en favori üyesine final görmüştüm bu neyin kafası. Sanki kavgaya ihtiyacım var. Kavgam olmasada benim muhteşem bakış açık yüzümden insanlar beni ilgi odağı yapıyor:cool:
Vadikızı ile sohbet sıkıcı geliyor zeka açıcı gelmiyor o yüzden konuşmuyorum. Ms'de arada iyi şarkın dediği için iyi davrandım onun dışında hoşuma giden biri değil zaten.:F

Bu itirafları yapanıda biliyorum. Sizi gidi sinsiler şimdi siz düşünün.:A A, M, D, M kişileri.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
Çekemeyenlerde inecek var.:A

Laa son MS'yine ben kazandım nasıl geri düştüm merak ediyorum. Bu skor yanlış @denizz19 havalanma:A

Deniz ile ittifak yapmak demek denize düşüp yılana sarılmak demek saçmalamayın ayrıca ben gitmeden önce forumun en favori üyesine final görmüştüm bu neyin kafası. Sanki kavgaya ihtiyacım var. Kavgam olmasada benim muhteşem bakış açık yüzümden insanlar beni ilgi odağı yapıyor:cool:
Vadikızı ile sohbet sıkıcı geliyor zeka açıcı gelmiyor o yüzden konuşmuyorum. Ms'de arada iyi şarkın dediği için iyi davrandım onun dışında hoşuma giden biri değil zaten.:F

Bu itirafları yapanıda biliyorum. Sizi gidi sinsiler şimdi siz düşünün.:A A, M, D, M kişileri.:A
İtiraflara detaylı yorum yazacağım itiraf yapmadım ama kesinlikle. :D Senle sorunum yok dedikçe millet sorun yaratıyor :A Ama yazacağım detaylı.