Fav10 İçin Yolun Sonu (Değil)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,185
Puanı
1,061
İyyy kaknem admin konuda biz xemrexxx i anmayi unutmuş, o yüzden İstediğini yapabilir, umrumuzda değil.ss

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harbiden biz nerde sıvayacaz ki kapanırsa? Başka forumlarda da sıvanmaz ki? :A

He ya geldiğinde adam Hababam Sınıfındaki hoca gibi herkes nereye kayboldu diyecek. :A :A
@MEnes ve @MasacRE- yine insan işine karışıp idare edeilirler başka forumda ama @destere ile @Doğu başka forumda barınamaz bu cinsleri kim başımıza gönderdi derler tekmeyi kıçlarına atarlar :A :A :A

İyyy kaknem admin konuda biz xemrexxx i anmayi unutmuş, o yüzden İsa ğini yapabilir, umrumuzda değil.ss
avatarınla çok uyumlu olmuş sitemin bedduan cnm :A :A :A @Yiğitt @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati

ben seni ekledim mesajıma merak etme sen beni dikkate al :A :A :A

@Yiğitt @Harunnn60 @mrt-06

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,185
Puanı
1,061
@MEnes ve @MasacRE- yine insan işine karışıp idare edeilirler başka forumda ama @destere ile @Doğu başka forumda barınamaz bu cinsleri kim başımıza gönderdi derler tekmeyi kıçlarına atarlar :A :A :A

avatarınla çok uyumlu olmuş sitemin bedduan cnm :A :A :A @Yiğitt @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati

ben seni ekledim mesajıma merak etme sen beni dikkate al :A :A :A

@Yiğitt @Harunnn60 @mrt-06
Kiz o değil de yumos ayin @destere foruma dönmeye calişirken şok olacak bir bakacak forum yok:A

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
6.5 yılım geçti burada. Ben de artık eskisi gibi girmiyorum ve çoğu üyeyi tanımıyorum bile. Zaten forumun profili değişti iyice. Benim için kapanması hiç sorun olmaz sadece arkadaşlarla sinema konuşmayı özlerim muhtemelen. Ama bir yol bulunur büyük ihtimal ve kapanmaz.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,375
Puanı
1,061
abi gözünüzü seveyim biri bu başlığı değişsin, içim bir kötü oluyor. :(

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
544
Puanı
215
Ya peki ben hesabıma yatırdığınız parayla cipsler kekler çikolatalar alıp günümü gün edersem. :A
Afiyet bal şeker olsun dememizi beklemicen herhalde zehir zıkkım zemberek olsun boğazında kalsın da yutamayasin :D neyse şaka bir yana da bizler happymiz senin öyle birisi olmadığını Zaten çok iyi bildiğimiz için seni onerip ön plana çıkartıyoruz ya :) ama diğer arkadaşlarim için aynı şeyi ne yazık ki söyleyemicem :D :D onlardan Zaten her bir şey beklenilir hele o @destere yok mu o asıl ona hiç mi hiç güven olmaz bakin ne zamandır ortalıklarda yok neden ? Çünkü hâlâ o kekleri cipsleri yemekle uğraşıyor o kadar çok fazla ki bitirmemiş hâlâ ben @Çiğdem- e şaşırıyorum inanma buna güvenme diyorum ama nafile aşk işte sonunda üzülen sen Olcan diyorum ama aşığım ben ona diyor hâlâ şaka mısın sen yaa ? Offffff insan bile bile ölüme gider mi hiç ?? Niye gider ki hem ? Zaten tek bir canımız var..

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
544
Puanı
215
PayPal Türkiye'den kalktı ama onun benzeri güvenli bir sistem olan İninal Kart var duymuşsunuzdur zaten. Postaneden 5 liraya alınıyor ve en önemlisi tamamen anonim kart, ismin dahi geçmiyor Kart bilgilerinde. Karta PTT den para yükleyip mobil site ya da uygulaması üzerinden başkasının kart numarasına doğrudan para transferi yapılabiliyor, banka hesabından tek farkı isim soyisim adres şube filan gözükmemesi :A
Bütün Migros larda da var Kipa ve Carrefour sa da var mı hatırlamıyorum ama..

Ben aslında 21 yaşlarında lezbiyen bir kız üyeyim, kimliğim açığa çıkmasın diye el mecbur :A
Lezbiyen Zaten kız olur lezbiyen bir kız üyesiyim ne demek ? :D benim kimligim ve burası hatta dışında ki arkadaşların çıktı da ne oldu ki sanki ? Terörist değiliz ki bizler o gözle bakılsin bizlere ?? Bizimde sizlerden aşağı kalır hiçbir yanımız yok ;) şükürler olsun ki :D :D

Önce ben dedim, brn devralıcam :F:F
Haydi şimdi de bunun tartışmasını çıkartıp kavgasını yapalım :D :D

İyyy kaknem admin konuda biz xemrexxx i anmayi unutmuş, o yüzden İsa ğini yapabilir, umrumuzda değil.ss
Çok değerlisin ya !!

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,514
Puanı
1,061
Bugün üzüntü üstüne üzüntü yaşıyoruz Melih Gökçek başkanın istifası 1 yılların adminciği (ilk geldiğim yıllarda bunu derdim :)) Ozan'ın forumu kapatıp gitmesi 2.

Neden birçok üyeyi kaybettiğimizi herkes çok iyi biliyor aslında. Giden herkesin tek bir sıkıntısı vardı o da verilen adaletsiz cezalar. Forumun kapanmanın eşiğine gelme nedeni de bu. Giden arkadaşlardan kiminle konustuysam herkesin tek bir sıkıntısı var forumda olan adaletsizlik. Forumda öyle adaletsiz ayrımcı bir yönetim vardı ki forumu batırdılar en sonunda. Neyse ki son zamanlarda büyük temizlik oldu ama çok geç kalındı. O kadar dile getirdik ama dinletemedik malesef.

Son zamanlarda eski aktifligimi kaybettim. Alışkanlıktan giriyordum son zamanlarda. Sigara bağımlılığından daha büyük bağımlı olduk buraya. Haftada 1000 mesaj yazıyordum artık ayda 100 mesaj belki anca yazıyorumdur. Nedeni de üyeler malesef. takas'ında dediği gibi "Forumun artık bittiği seviyenin 15 yaş seviyesi olduğu bir gerçek. Foruma ilk geldiğimde 2011 2014 arası forumdaki herkesi tanır bi şekilde muhabbetimiz olurdu çok renkli ve güzeldi ama şuan öyle çocukça ve boş muhabbet seviyesi var öyle boş üyeler var ki çoğunu tanımıyorum bile tanımakta istemiyorum zaten" nedeni tam olarak budur. Sebebi de malum zaten.

Forumda 68.000 mesaj yazan binlerce konu açan biri olarak hakkımızdan hayırlısı ne ise o olsun diyorum. Ozan'ın forumu kapatıp gitmesi haksızlık burada 8 sene boyunca çok arkadaşım kardeşim oldu gençliğimi burada geçirdim. Basta @takas @Since2011 @KADİR- @Doğu @MEnes @Master.1000 @china_shangai abim @hızlı gonzales @Onur_35 @kvp1905 @emreemreu @darksaal @XanTier @maskeli fedai @billy kane @efe uysal @WesTxCoasT @papuleoo @beyazsoy ve ismini yazmayı unuttuğum (affetsinler) bir sürü arkadaşım oldu. 8 sene boyunca bana burada güzel vakitler yasattiginiz icin teşekkür ederim.

Ömrüm boyunca unutmayacağım bu forumu. Her şey için teşekkürler @OzaN

Vay be evlenip torun torba sahibi olup foruma girmeyi hayal ederken daha evlenmeden foruma veda ediyoruz. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,549
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bugün üzüntü üstüne üzüntü yaşıyoruz Melih Gökçek başkanın istifası 1 yılların adminciği (ilk geldiğim yıllarda bunu derdim :)) Ozan'ın forumu kapatıp gitmesi 2.

Neden birçok üyeyi kaybettiğimizi herkes çok iyi biliyor aslında. Giden herkesin tek bir sıkıntısı vardı o da verilen adaletsiz cezalar. Forumun kapanmanın eşiğine gelme nedeni de bu. Giden arkadaşlardan kiminle konustuysam herkesin tek bir sıkıntısı var forumda olan adaletsizlik. Forumda öyle adaletsiz ayrımcı bir yönetim vardı ki forumu batırdılar en sonunda. Neyse ki son zamanlarda büyük temizlik oldu ama çok geç kalındı. O kadar dile getirdik ama dinletemedik malesef.

Son zamanlarda eski aktifligimi kaybettim. Alışkanlıktan giriyordum son zamanlarda. Sigara bağımlılığından daha büyük bağımlı olduk buraya. Haftada 1000 mesaj yazıyordum artık ayda 100 mesaj belki anca yazıyorumdur. Nedeni de üyeler malesef. takas'ında dediği gibi "Forumun artık bittiği seviyenin 15 yaş seviyesi olduğu bir gerçek. Foruma ilk geldiğimde 2011 2014 arası forumdaki herkesi tanır bi şekilde muhabbetimiz olurdu çok renkli ve güzeldi ama şuan öyle çocukça ve boş muhabbet seviyesi var öyle boş üyeler var ki çoğunu tanımıyorum bile tanımakta istemiyorum zaten" nedeni tam olarak budur. Sebebi de malum zaten.

Forumda 68.000 mesaj yazan binlerce konu açan biri olarak hakkımızdan hayırlısı ne ise o olsun diyorum. Ozan'ın forumu kapatıp gitmesi haksızlık burada 8 sene boyunca çok arkadaşım kardeşim oldu gençliğimi burada geçirdim. Basta @takas @Since2011 @KADİR- @Doğu @MEnes @Master.1000 @china_shangai abim @hızlı gonzales @Onur_35 @kvp1905 @emreemreu @darksaal @XanTier @maskeli fedai @billy kane @efe uysal @WesTxCoasT @papuleoo @beyazsoy ve ismini yazmayı unuttuğum (affetsinler) bir sürü arkadaşım oldu. 8 sene boyunca bana burada güzel vakitler yasattiginiz icin teşekkür ederim.

Ömrüm boyunca unutmayacağım bu forumu. Her şey için teşekkürler @OzaN

Vay be evlenip torun torba sahibi olup foruma girmeyi hayal ederken daha evlenmeden foruma veda ediyoruz. :D
Ben hile olduğunda Yıldızlar Yarışıyoru Yayından kaldırdım ben takip ederim
Adaletsizliği ve hemen diskalifiye yaparım yarışmamda ben acımam hileye

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Ne zamandır aklımda bir site kurma fikri vardı. Bununla ilgili çalışmalar ve araştırmalar yapmıştım. Eğer maddi konuda sıkıntı yaşıyorsun halledilebilir bir konu bu. Eğer kapatmaya kararlıysan aynı temeller üstüne başkası bu işi götürebilir diye düşünüyorum. Bu ortam dağılamaz. Çok eski üyeler var aramızda. Onların duygularını anlayabiliyorum. Emeklerinin ve arkadaşlıklarının dağılmamasını istiyorlar. Dediğim gibi @OzaN hevesi kaçtıysa bu işte gönüllü arkadaşlar var. Teknik bilgisi olan arkadaşlar da var sanırım. Bu kodlarla ilgili bilgisi olan web kodlarını bilen vs. Gerçekten geri dönüş yoksa bu arkadaşlar bu işi halletsin.