Galatasaray - Fenerbahçe | STSL 9. Hafta Maçı | Haber & Yorumlar

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hadi lan 10 dakikada bir gol gelsin.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem- :A:A

DMwvxrsWsAAlKuc.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu maç aynı zamanda Sneijder'e göbekli deyip gitmesine göbek atanlara ve Belhanda'yı övenlere kapak niyetinde bir maç oldu. Bu herif mahvetti bugün takımı. Güzelim pozisyonu hiç ettiği yetmezmiş gibi bir de kırmızı gördü. Gördüğü iki kart da artistliği yüzünden oldu. Ulan Sneijder'in ölü göbekli hali bile bu heriften yüz kat daha etkili olurdu be.

Maçın genelinde etkisiz oynadık, hakem biraz fazla Fenerbahçenin lehinde kararlar verdi. Penaltı net penaltıydı, Buz gibi penaltıyı vermedi. Ama işte doğru düzgün pozisyonumuz olmadığı için tüm suçu hakeme atma kolaylığına sığınmak istemiyorum, zaten hak etmedik kazanmayı bu futbolla.

Ama Fenerbahçe de en az bizim kadar ölüydü. Özellikle kırmızı karttan sorma eski Fenerbahçe olsa gol için uğraşırdı ama bunlar hiç mücadele etmedi. Tabi maçın en etkili isimlerinden Valbuena'yı erkenden çıkarması da bunda etkili.

Son olarak bugün bu taraftardan utandım. Takımın Belhanda hariç canı sağolsun olur böyle maçlar, ama taraflar tek kelimeyle rezil. Sözde 50 bin kişi var ama etkileri 5 bin kişi bile değil. Uyumaya gelmişler resmen. Fener Beşiktaş maçında taraftarlar hakemi nasıl etkisi altına almıştı, bir de bunlara bak yastık versen uyuyacaklar.

Neyse yarınki maç da berabere biterse haftayı kayıpsız atlatmış oluruz.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Serdarın eline gelen pozisyonuda paylaş?

Serdar Aziz'in kolunun kapalı olduğunu düşündüğüm için paylaşmadım ama madem paylaş dedin paylaşırım:

Bizim iki tane, sizin bir tane penaltınız verilmedi. Hakem iki takımın da aleyhine kararlar verdi. Bu şekilde hakem hatalarının maçların önüne geçtiği maçlar izlemek istemiyorum artık. İki kulübün yöneticileri de tepki göstermeli bu hatalara. Yabancı hakem uygulamasına kesinlikle ama kesinlikle geçilmesi gerekiyor artık.

a1L9gO.jpg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,366
Puanı
1,060
Bu forumda kaç kişi beyaz futbol u takip ediyor?:X