Galatasaray - Fenerbahçe | STSL 9. Hafta Maçı | Haber & Yorumlar

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
Herkes Gs'limi?
ecelime susadım :A
Haydi Fenerbahçe :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
:F:FAaa bizde sizden korkmuyoruzz yenecezz bu sefer sizi
ah canım bu mesajinda bile kabul ediyorsunki hep Fenerbahçe alıyor, oyüzden bu sefer diyorsun :A
Dostluk kazansın tabikide.
Eskisi gibi futbolu takip etmiyorum ama Fenerbahçe herzaman desteklediğim takım :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,191
Puanı
1,061
Yesinler birbirlerini. :A :A

(Bunu kim yazıyordu forumda daha önce BJK derbilerinde? :D )

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,427
Puanı
1,060
ah canım bu mesajinda bile kabul ediyorsunki hep Fenerbahçe alıyor, oyüzden bu sefer diyorsun :A
Dostluk kazansın tabikide.
Eskisi gibi futbolu takip etmiyorum ama Fenerbahçe herzaman desteklediğim takım :)

Hep yeniliyoruz ya ondan bu ssefer dedim bea:D valla ben derbi maçı olduğu için takip
ediyorum milli takım ve özellilke gs-fb derbisini takip ederim dediiğin gibi dostluk kazansın kavgasız gürültüsüz bir maç olsun inşallah;)

Yesinler birbirlerini. :A :A

(Bunu kim yazıyordu forumda daha önce BJK derbilerinde? :D )

Sen beşiktaşlımısın ömer:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Neustadter'den çekiniyodum ama Neto'dan daha baskılı ve tecrübeli bi ilk yarı çıkarttı. Skrtel'i aratmadı diyebilirim. Janssen o son pozisyonda nasıl öyle vurabildin ya Soldado olsaydı faha farklı olabilirdi. :/ Kameni'de kendine güvenen bi profil çıkarttı sanki yıllardır derbilerde forma giymiş gibi helal olsun. :D İkinci yarı Dirar - Alper değişikliğiyle skora gidebiliriz.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Cüneyt Çakır’ın sürekli oyunu durdurarak içine ettiği bir maç :) İki net atak vardı ilk yarıda Gomis ve Jansen’in pozisyonu haricinde dikkat çeken bir olay olmadı. İkinci yarı kırmızı kart bekliyorum. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Korkak oynuyoruz. Sahamızda oynadığımız önceki maçlardaki gibi bir baskı yok. Bir yandan haklılar çünkü kontra tehlikesi var Fener'in de oyun stilini düşününce. Yarının sonunda da öyle atıyorlardı golü neredeyse. Ama presli oynamayınca da pozisyona giremiyoruz doğru düzgün. 2. yarı daha baskılı kanatları da kullanarak oynarız umarım.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu arada verilmeyen tertemiz penaltımız ve golümüz vardı..

Ödeştik. :D

Son düzenleme:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Cüneyt Çakır maçı katletti. Bu hakem hataları yüzünden izlediğimiz maçlardan gram zevk alamıyoruz. Böyle bir şey olamaz, yabancı oyuncu sınırını konuşmaktansa yerli hakemlerimizi konuşmalıyız. Yerli hakemler yerine yabancı hakemler getirmeliyiz, böyle olmaz bu iş. Bıktırdılar biz taraftarları.