eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,673
Puanı
1,061
Yerim acemiliği ya konu monu açma zorunluluğu olmamalı yöneticilikte saçma bir uygulama. :A Beni kazanmak istiyorlarsa o kotayı koymayacaklar problem çıkmaz o zaman. :A

Cumartesi için şu an bir programım gözükmüyor. İş görüşmesine gittim olumlu geçti ama heralde Pazartesi başlarım derim adamlara. Hemen 1 2 görüştük işe mi başlanır hafta ortasında. :A
Cumartesi için konuştum diğerleriyle ama Cuma günü kesin cevap verecekler onlar da çalışıyorlar ya ayarlama yapacaklar olursa net cevabı vercem sana zaten :D

Açıklamalar iyi olmuş karar almak kolay olmayacak biraz daha detaylı bakıp kararı yazarim:D çok okuyan biri bilgi bakımından oldukça iyi çok gezen biri ince ayrıntıları orada bulabilir.iki durumunda kendi açısından olumlu durumları bulunuyor.yanitlar da oldukça iyi olmuş.iki yarışmacı yanıtları başarılı ama konuya detaylı bir daha bakıp karar alırım.konu için emeğine sağlık @denizz19 oldukça iyi olmuş:)
Teşekkür ederim turkuazz en kısa sürede yanıtını da bekliyorum :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,613
Puanı
1,060
Cumartesi için konuştum diğerleriyle ama Cuma günü kesin cevap verecekler onlar da çalışıyorlar ya ayarlama yapacaklar olursa net cevabı vercem sana zaten :D

Teşekkür ederim turkuazz en kısa sürede yanıtını da bekliyorum :D

Başka kimler olacak ki yanınızda inşallah hava güzel olurda gezersiniz bir güzel:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,673
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,613
Puanı
1,060
Eğer hepsi gelirse Enis Melankolik Eyüp onun kardeşi Emre ve Enes'le Ben :D @batuhankaralar saftiriği de gitsin Necati Şaşmazla bılışsun :A

Merakla bekliyorum :A

:DAyy bal arımdamı gelecek sizle ne güzel gelir niye gelmesin @gözlemci iş konusu bir halolsaydı iyii olurdu kafası rahatlardı bu arada yine tüm E leri yine topluyosun deniz:F

buluşsun tabii nesi varmış necomun bee aaa:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,673
Puanı
1,061
:DAyy bal arımdamı gelecek sizle ne güzel gelir niye gelmesin @gözlemci iş konusu bir halolsaydı iyii olurdu kafası rahatlardı bu arada yine tüm E leri yine topluyosun deniz:F

buluşsun tabii nesi varmış necomun bee aaa:D
Aaa sahi @MEnes ben de E harflerini çeken bir şey var Emre - Eyüp - Enis - Enes buluşması olacak :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,673
Puanı
1,061
Komikmiş fıkra güldüm doğrusu. :A Gelmişiz 24 25 yaşlarına bir grupta lider mi olur öküz kadar olduk lidere gerek mi var. :A :A
Bizim grupta futbol konuşan insan sadece 1 tane var yalnız şimdiden haberini vereyim de Emre ile konuşursun futbolu :A

:A:Asenden güzel lider olur ki rahat dur bari yine enisin şikayetleri gelmesin
Enise liderlik yapmıyorum o bizi gezdirir genelde :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,673
Puanı
1,061

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Senle ne konuşacağız biz bilmem ki gerçi kültürsüz de değiliz yani de :A sen şimdi bizi beğenmezsin de :A

Yine antin kuntin bir ormana götürür bizi :A
La sokaklarda büyüdük biz her türlü ortama girip çıktığımız için öyle beğenmemezlik olmaz yani. :A Hafiften elitiz diye hayallerimizi de satmadık ya. :A :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,673
Puanı
1,061
La sokaklarda büyüdük biz her türlü ortama girip çıktığımız için öyle beğenmemezlik olmaz yani. :A Hafiften elitiz diye hayallerimizi de satmadık ya. :A :A
Sen nerde oturuyorsun İstanbulda :A şaka yapıyorum ya bizde her tür muhabbet döner küfürsüz hayat sahasıyız zaten :A kibarlık budalasıyız :A

:DAllah allah ne varmış ormanda bee ormanda gezmek güzeldir bir kere
Ormanda zaman mı geçer yahu :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,613
Puanı
1,060
Sen nerde oturuyorsun İstanbulda :A şaka yapıyorum ya bizde her tür muhabbet döner küfürsüz hayat sahasıyız zaten :A kibarlık budalasıyız :A

:FTabii alışkınsın ya çarşılardsa gezmeye demi kızlara görünmek varken orman işine gelmiyor dimiii:A:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Yenibosna'dayım Bahçelievler'de. :A Biliyorum la goygoy iyidir. :A Küfürsüz olması pek mümkün olmasa da yine de inanayım hadi. :A