Medici Masters of Florence'in 2.Sezon Kadrosu Belli Oldu

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
ayo lzaten cw nin yerin dibi seviyesine yaklaşan kalitesinin yarısı cherly a ait (riverdale) ; kalan yarısı da octavia (the100) da:X kanalın kalanı çöp:A neyse cherly cığım demişken 2.sezon fragmanını izledim konağı yaktığı yetmiyormuş gibi anası da aşkı memnu finalindeki firdevs hanım gibi bişi yapmış kadının ağzı yüzü yamulmuş, ekrandaki en büyük yılan resmen:bhr: koy yer gök aşka sultanla hamiyeti 10 bölümde yok eder @xBUGRAx o derece yani:D neyse @Çiğdem- bak dakadınlık öğren azıcık :A
Sen onu bırak da şu kızın yeni dizisi olursa bana haber ver lütfen. :Z

latest

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061
Senin de kadın erkek hepsinden haberin var, nasıl bir insansın @Çiğdem-'in dediği gibi in misin cin misin belli değil. :F
neticede ben bir markayım:A
upload_2017-9-9_22-56-41.jpeg

ay bu arada aklıma geldi sana yabancı dizi lsitesi atacaktım ama bnm listedekilerin %90 ı ilk turu geçemez bizim forum kaliteden ne anlar yani:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
neticede ben bir markayım:A
Ekli dosyayı görüntüle 57085

ay bu arada aklıma geldi sana yabancı dizi lsitesi atacaktım ama bnm listedekilerin %90 ı ilk turu geçemez bizim forum kaliteden ne anlar yani:A
Senin de kadın erkek hepsinden haberin var, nasıl bir insansın @Çiğdem-'in dediği gibi in misin cin misin belli değil. :F
Cins işler müdür bu ayoll nerde bir cinslik var orada bitiyor :A :A :A

Onu @Çiğdem- izliyordu tek izlemediğim CW dizisi galiba zaten ABC'den gelme. :A
@Çiğdem- in parlak drakulası kızı vampir yapmıştı :( bak aklıma geldi hüzünlendim :T la şimdi sen diytince baktım da supergirl dizisine transfer olmuş hiç söylemeyion hain @mrt-06 .ss
aa gerçekten yanı ben o diziyi neden izliyorum hala bilmiyorum ayoll baş ecünnünün süperkahramanlık yaptığı dizi :F :F :F cw e gelerek akıllık etti ister istemez destek vermek zorunda kalıyorum :(

Son düzenleme:

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Yalnız kadro çok iyi. Hikayede ilgimi çekiyor. Davinci's Demons da Pazzileri sevmemiştim. Bu dizide direkt ailelerin hikayesi anlatılıyor herhalde. Başlayabilirim diziye.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061
Bu dizinin Davinci's Demons ile alakası var mı.:F

Bu arada ortada ki oğlan GoT'taki Robb değil mi.:eek:

Oha bu adam Merlin'deki oğlan değil mi? :eek: @sokak sanati @yatutarsa Daha bir yakışıklı olmuş ya. :A

c01fdfe71850157ba01f1bedbc4d17bc-bradley-james-james-darcy-jpg.57081

O herhalde. :D Benim o adama karşı çok ayrı bir sempatim var, yolda görsem boynuna atlarım. :D

aa gerçekten yanı ben o diziyi neden izliyorum hala bilmiyorum ayoll baş ecünnünün süperkahramanlık yaptığı dizi :F :F :F cw e gelerek akıllık etti ister istemez destek vermek zorunda kalıyorum :(

Yalnız kadro çok iyi. Hikayede ilgimi çekiyor. Davinci's Demons da Pazzileri sevmemiştim. Bu dizide direkt ailelerin hikayesi anlatılıyor herhalde. Başlayabilirim diziye.
geliyorlar:oley:
DOXznqOXkAEsSly.jpg

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Son düzenleme:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061
Bu dizinin Davinci's Demons ile alakası var mı.:F

Bu arada ortada ki oğlan GoT'taki Robb değil mi.:eek:

Oha bu adam Merlin'deki oğlan değil mi? :eek: @sokak sanati @yatutarsa Daha bir yakışıklı olmuş ya. :A

c01fdfe71850157ba01f1bedbc4d17bc-bradley-james-james-darcy-jpg.57081

O herhalde. :D Benim o adama karşı çok ayrı bir sempatim var, yolda görsem boynuna atlarım. :D

Bu diziyi ilk tefa duydum :F :F

Seks sahnesi için dizi mi izlenir ya, o işler için başka siteler var. :D

benimde ilk o dizi aklıma geldide orda neler vardı neler bunda bir lucrezia veya vanessa kalitesinde bişey bulmak zor olacak baksana @xemrexx ortalığı parlaklarla doldurmuş :)

benide ekle listeye @xemrexxx :)
karakter tanıtımları başladı :oley: konudaki son mesajı rahmetli destere yazmış :A @cookies @vadikızı @serhatt @Dosi @Ahmed @denizz19 @Aserat @xBUGRAx